Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Kdyby chtěl někdo 58 s originální sklopkou ale sehnal ji jen s pádlem, nabízím výměnu. Mám trochu natuněnou CZ858 a sklopka je v krabici i s dalšími díly, abych to mohl vrátit do původního stavu, je mi ale fuk, jestli to bude sklopka nebo pádlo... Navíc mám ještě jednu legálně znehodnocenou se sklopkou...  

post-3283-0-18132400-1479836487_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuju, kamarád se zakoukal do zbraní před 5 lety, dneska jich má přes 20. Střílel zásadně bez sluchátek, protože je "chlap". pak dal poslední ránu .308 pod plechovou střechou. Drobet se mu zatočila hlava a už se mu dál nějak střílet nechtělo - a druhej den skro neslyšel. Vyšetření, zkoušení naslouchátek.. Výsledek: přišel o 90% sluchu, naslouchátka obden nabíjí a skončil s poslechem hudby, protože různý frekvence slyší najednou úplně jinak a bolí ho z toho hlava. 

Taky to potvrzuju (z vlastní zkušenosti) :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný. I ten kufr je fajnovej. Na kolik taková věc přijde ? 

 

EDIT. Tak už jsem to našel. Za 40 tisíc to není tak strašný. Navíc vypadá na tvém obrázku mnohem líp něž na těch na internetu..

Upraveno uživatelem Tomas_2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný. I ten kufr je fajnovej. Na kolik taková věc přijde ? 

Maj to hezky vymyšlený :-) Jinak jsem nadšenej, oproti normální 92 to má:

- pro mě příjemnější Vertec rukojeť (ale s náhradníma střenkama pro hoardcore tradicionalisty, který z toho udělají normání tvar)

- totálně nulový vůle (moje bývalá 92 vůle měla, ale stejně teda střílela dokonale přesně - je vidět, že za 15 let pokročili)

- závit na hlavni pro tlumič (v ČR děsně užitečný, ale chtěl jsem to tam :-D)

- trijicon tritiový mířidla (nevěřil jsem, že to jde narvat do tak malejch kousků kovu, ale jo, kam se hrabe Truglo)

- pojistku/vypouštěč, kterou jde přidáním jedné pružinky změnit na vypouštěč only.

- rovnou vybobrovaný rozšíření šachty zásobníku

- zvětšenej knoflík vypouštění zásobníku

- 3x 17špuntový zásobníky (Plus tam jdou moje starý 20kový, původně na jihoafrickej Vector - kdysi mi to někdo poradil a jsou parádní, čuměj jen cm ven)

- rail

- barva je parádní rám je takovej drobet Champagne, závěr snad Federal Brown, nebo co, ale pasuje to k sobě hezky

- skvělou spoušť (ale tu měla už i ta moje stará dobrá 92ka)

 

Nenapadá mě vůbec nic, co bych na ní ještě nechal dodělávat. Možná zeslabení bicí pružiny, ta military je zbytečně silná.

 

Cena se dá najít, já jí kupoval drobet levněji, ale hlavně v ČR už nejsou. Budou za 6-12 měsíců, dle vyjádření dovozce. Možná - je to Made in USA, tak to není tak jednoduchý zřejmě. Naštěstí jsem prodal svou starou dobrou, takže jsem nedoplácel tolik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaregistroval, ale kupodivu jinde nez na strankach czub, pro me vyhodnoceni, ze i nadale budu nakupovat od jinych vyrobcu

Pokud půjde do prodeje v příštím roce, tak proč jí tam dávat letos? Prodejcům ji zřejmě představí/představili a zákazníci budou mít možnost až bude k mání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeremy - velká gratulace, musím říct, že M9A3 je první pistole, co mne po dlouhé době zaujala. Bohužel, z fullsajzů na denní nošení jsem vyléčen a na střelnici už tolik času netrávím. Ale střílet IPSC jako dřív, byla by první v řadě, kterým bych chtěl dát šanci, i když s 92FS jsme si moc nerozumněli.  Těším se na zprávu po střelbě.

post-3283-0-31034200-1480070119_thumb.jpg

post-3283-0-38856100-1480070136_thumb.jpg

post-3283-0-60760100-1480070146_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trapná kopie Glocku...v podstatě jo, ale třeba to pro někoho bude zajímavá, když narozdíl od G má oboustranné ovládání(která já nemusím), jiný sklon rukojeti a celkově tvar, jiný průběh spouště...jako určitě ta zbraň má smysl, teda kdyby byla na trhu už tak 5 let.

Teď se bude 5 let řešit úpravy, aby to fungovalo atd.

Nejvíc se těším na výmluvu, proč bude PČR přezbrojovat na tohle. Když Glock byl špatný, protože neměl pojistku a tak je jen pro spešláky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Abbot: teď jsem koupil Fenix TK20R a ten výkon je slušný... Při CQB s tím vypálíš oči z hlavy a strobo je taky nepříjemné  :)  navíc má nabíjení na microusb...

 

 

Sel bych do Tank007, slouzil mi dobre par let a tusim ze jsem ho z ciny kupoval asi za 450kc.

Takticky spinac se da koupit, montaz taky neni problem...

Vzhledem k focusovatelnemu paprsku je myslim idealni. Strobo ma.

 

Kdyz koupis obyc. 18650 baterie a obyc nabijecku tak si urcite s prehledem do litru.

 

 

Kluci, oběma díky moc, určitě na to mrknu :), nejspíš ale skončím u toho fénixe :), co nadhazuje wizzard-ov. vyšší cena mi nevadí. Jen mi někdo řekněte, pokud někomu budu svítit 1000 lm do očí v tmavým domě, nemůžu mu poškodit zrak? To ybch určitě nerad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...