Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jj, já je mám (na obr. jsem je nepoznal), ale někam jsem je uklidil a žiju v domnění že nemají ten "ďůlek" a ono jo. Tak je asi pohledám, mám ještě nějaký Magtech, ale ty nejdou. Jen nevím, jestli je přestupek to nosit ?

Jinak jestli je shoda 42 a 43 nevím, ale už mám objednáno u Glockshopu....

Ještě pochvala na MPI, výměna domečku na kulanci (u starších 42 prý nešla dát 2kg stojna, muselo se ubrušovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neměl v ruce Striboga? Měl bych zálusk na něco dlouhýho do 30k asi ideálně v 9mm. Než to teda všechno zakážou. Nějak jsem došel k závěru, že 5,56 do 30k nemá asi moc cenu (na internetu se dost plive na levný Rugery atd.) a s 9mm můžu jít na jakoukoliv střelnici bez problémů. Plus samozřejmě skladuju pak jednotný střelivo do krátkejch a dlouhejch. Takže pošilhávám po Stribogovi a koukal jsem, že dělaj i verzi s dlouhou hlavní, což je další část dotazu na místní zkušenější uživatele, jestli to má u takový zbraně a ráže vůbec smysl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stribog se mi libil, nez jsem videl umisteni natahovaci paky zaveru. S mojim talentem bych si brzo oddelal palec. Ptal jsem se u oficialniho dovozce Qins kvuli vyzkouseni a nevedi, ze by nekde ofiko na strelnici byl k zapujceni. Pry maji obcas predvadeci akce, ale do konce tohoto roku uz nic neplanuji.

 

Jinak tva uvaha je mi blizka. Mam 7.62 a prakticky nikde v mem okoli uz si z toho nemuzu vystrelit. Takze jsem premyslel, ze bude idealni karabina na 9mm Luger, a budu mit spolecne krmivo jak pro dlouhou tak pro kratkou. Zatim se mi nejvice libi BT APC9, ale je to mnohem drazsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarad mel Striboga na kursu pusky a:

- 30 rannej zasobnik se musel plnit na 25, jinak nepodaval

- i tak mu to neprebijelo, ani s tovarnim strelivem

- na 100m jakz takz, ale dal uz musel hodne nadsazovat a na 250m se nedalo trefit nic

 

Takze shrnuto - k cemu to je? Do 30m a do baraku je lepsi pistole a od 70m do 500m zase puska s levnou optikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nejsem potěšený. Mám za humny střelnici, ale tam mě s mojí 5,45 nepustí. Ještě tak 7,62. Ale že bych někde chtěl shánět vystřílenou kosu s neznámou historií a nebo starý jugoslávský AK47 bez tvrdochromu, co se teď prodává za pár švestek... To fakt ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UZI mam a je to dost specificky zelezo a ma vsechny klady a zapory plynouci z toho ze strili ze zadni polohy zaveru.

Momentalne ji trochu tunim. Narouboval jsem na ni pazbu z ARka. Ted musim poresit miridla protoze ted na novou pazbu nesedi. 

Chci na ni naroubovat kolimator a bude z ni super kropitko.

 

PS: Koukal jsem se ze Stribog se prodava za 25k kc. Za ty penize je IMHO neprodejny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...