Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mám takový amatérský dotaz: Je Glock jediná zbraň s úderníkem, kde je před natažením spousť v jiné (zadní) poloze, než po natažení? Nikdy jsem totiž neviděl vyfocený třeba KAHR či SIG P320 s jinou polohou spouště, než je ta defaultní (tj. že zbraň vypadá jako natažený Glock).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega mel asi na mysli, zda existuje jeste dalsi model pistole se skrytym / bez vnejsiho kohoutu (krome zmineneho Glocka), kde je opticky dle polohy spouste rozeznat, zda je zbran natazena, ci nikoliv...

(aspon tedy ja tak ten dotaz chapu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chovanec je kreten  viz jeho hodnocení zásahu naprosto neschopné policie v Brodě :Jedna perlička z citátu

GIBS posuzovala zásah policistů a přiměřenost postupu jejich velitelů. Zásah hlídek byl správný. ?Drobné pochybení shledává například v tom, že jeden z velitelů nebyl vhodně označen vestou s nápisem ?Velitel zásahu?.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/policiste-zasahujici-v-uherskem-brodu-se-nedopustili-trestneho-cinu-120-/krimi.aspx?c=A150828_133907_domaci_fer

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopil sem to i ja tak co tady machrujes.

Nemachruju, jen jsem nepochopil dotaz.

vitvarak:

Ne, třeba CZ P10C to má taky tak a moje oblíbené XDS taktéž. Mám pocit, že většina pistolí, co mají plně předepjatý úderník vrací spoušť.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supr, taky na ni koukám, jen nevím, zda Shadow 2 nebo Shadow Orange. Cenový rozdíl je nepodstatný, ale protože je furt dražší ten starší pomeranč, tak nevím. V ruce jsem měl pouze tu Shadow 2. Může tu někdo napsat něco Shadow 2 vs. Shadow Orange?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...