Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

přesně tak kluci. Je to cz 75 compact. Přesně jak napsal gunman, je to ta čím je vybavena i naše policie. A jak napsal Micey, hodinky jsou Traser.

 

Dobrá práce, ono to totiž fakt nejde moc vidět, když jsem na to kouknul na foťáku, tak se mi to zdálo lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po téměř půl roku výroby jsem si přivezl svou novou zbraň :-) Custom made karbonový longbow.

 

attachicon.gif20170910_201533-resized-1280.jpg

Nádhera, napiš k tomu něco víc. Síla nátahu, délka, výrobce, kde a co s tím střílíš atd. Letošní léto jsme s rodinou s lukostřelbou nějak začali, takže jsem zvídavý :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádherný luk. Vždycky mne lukostřelba lákala, ale nejdál jsem to kdysi dotáhl ke kuši, byť hodně kvalitní. Kdykoliv vidím luk, mám chuť se do toho pustit, ale to už bych spolu s dalšími aktivitami nedal. Tak budu dál slintat a obdivovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karbonovy longbow? To je něco jako vandr v goretexu. Nic proti tomu, ale nemá to ten styl. Není to tak, že longbow jsou pravověrci, co neuznávají novoty, šípy mají v kožešině a dřevěný ?

 

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Všechno je to magor levelu. To bys pak musel jako core magor hledat dřeviny, které byly jen tenkrát, používat tětivu z toho, co se dělalo v době uvedení modelu "longbow", atd. :) Ale pravdou je, že karbonem hnaný longbow nemá smysl. Karbon by měl být rychlejší než laminátovo dřevěná preglejka, ale když už chci výkon, jdu do rekurvy, který svýt tvarem a přepákováním funguje líp a je tam snesitelnější přítomnost nových technologií. Ale co, hračka jako hračka, hlavně, že se líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera, napiš k tomu něco víc. Síla nátahu, délka, výrobce, kde a co s tím střílíš atd. Letošní léto jsme s rodinou s lukostřelbou nějak začali, takže jsem zvídavý :-)

 

Je to model Satori od Arni Archery. 64" , nátah 40 lbs. Je to vyrobené tak, aby to splňovalo bez výhrad pravidla pro 3D střelbu v kategorii L.B. 

 

Karbonovy longbow? To je něco jako vandr v goretexu. Nic proti tomu, ale nemá to ten styl. Není to tak, že longbow jsou pravověrci, co neuznávají novoty, šípy mají v kožešině a dřevěný ?

 

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

 

Tak duše luku je dřevo :-) Karbonová vrstva na ramenou a sklolaminátový střed zajistí lepší odolnost proti vlivům počasí, vyšší pružnost a hlavně to absorbuje chvění luku. Spíš mi přijde, že střelci kategorie L.B. jsou takoví větší pohodáři, moc nic nehrotí a i ty závody jsou uvolněnější než u střelců ze sportovních luků.

 

Kua chlape, ty už taky nevíš coby....  :lol2:

 

Však to znáš :-) Muži se od dětí liší jen cenou svých hraček :D

 

Všechno je to magor levelu. To bys pak musel jako core magor hledat dřeviny, které byly jen tenkrát, používat tětivu z toho, co se dělalo v době uvedení modelu "longbow", atd. :) Ale pravdou je, že karbonem hnaný longbow nemá smysl. Karbon by měl být rychlejší než laminátovo dřevěná preglejka, ale když už chci výkon, jdu do rekurvy, který svýt tvarem a přepákováním funguje líp a je tam snesitelnější přítomnost nových technologií. Ale co, hračka jako hračka, hlavně, že se líbí.

 

Karbon se o tohoto luku používá jen jako jedna vrstva na zádech ramen luku. Sklolaminát se potom používá na břichu ramen luku a na střed (kde absorbuje vibrace luku). S použitím těchto materiálů je prostě ten longbow nejvýkonnější, jaký může ve své kategorii být. Reflexní luky budou samozřejmě výkonnější, ale už se na závodech nevejdeš do kategorie L.B. (longbow), kvůli které jsem ten luk pořizoval :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi potřeboval bych poradit super pohodlný popruh na dlouhou zbraň. Nic extra výstředního, musí být černý, pasovat na Evo3 (popř. Bren ale to snad nebude rozdíl). Uchycení na zbrani na jednom místě za očko. Super pohodlný abych při několikahodinovým nošení netrpěl jak zvíře a po sundání nepotřeboval novou páteř. Máte s něčím takovým zkušenosti? Neni možnost přidělat na jiný gear, takže jen čistě přes popruh "přes záda". Budu rád za každý nasměrování. Cena tak nějak přiměřená, ale když v tom uvidím splnění účelu a úlevu zádům tak asi nebudu problém si připlatit. Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua chlape, ty už taky nevíš coby....  :lol2:

 

 

Sakra chlapi, já už taky nevim coby.Takovej druhej rok už myslim na luk.Ale chtěl bych něco kompaktního,jenže ty skládací se stejně všelijak vyviklaj a kladky časem přestanou kladkovat,a furt se to musí seřizovat....  jenže já bych něco chtěl a nevím co.Akorát vim že za to nechci dávat pade.Tak do těch 500$ se dá něco sehnat pro radost aby to fungovalo? Šípy do budgetu nepočítám.To budu řešit pak. Jo a kuši jsem zkoušel,ale to je moc vychytaný.Chci jen něco pro radost, a co se dá vytáhnout ze sousedovic vořecha až mě zase nasere./to byl ftip,   nebo?/. jinak dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi potřeboval bych poradit super pohodlný popruh na dlouhou zbraň. Nic extra výstředního, musí být černý, pasovat na Evo3 (popř. Bren ale to snad nebude rozdíl). Uchycení na zbrani na jednom místě za očko. Super pohodlný abych při několikahodinovým nošení netrpěl jak zvíře a po sundání nepotřeboval novou páteř. Máte s něčím takovým zkušenosti? Neni možnost přidělat na jiný gear, takže jen čistě přes popruh "přes záda". Budu rád za každý nasměrování. Cena tak nějak přiměřená, ale když v tom uvidím splnění účelu a úlevu zádům tak asi nebudu problém si připlatit. Děkuji. 

Jestli ti to nepřijde moc laciný :-) Já sice mám s kukalou gumou i přes záda, ale plochý by asi byl lepší. Taky netahám EVO3 :-)

http://www.ebay.com/itm/Tactical-One-1-Single-Point-Bungee-Rifle-Gun-Sling-Strap-w-Quick-Release-Buckle/282039692985?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=580987968737&_trksid=p2060353.m1438.l2649

http://www.ebay.com/itm/1-Single-Point-Durable-Tactical-Bungee-Rifle-Airsoft-Sling-Strap-Hook-Adjustable/272180201706?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=570989824437&_trksid=p2060353.m1438.l2649

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řemen: už jenom originální VTAC nebo VCAS s polstrováním, ale to jsou dvoubodové a redukce na jednobodový kvůli délce moc dobře nevychází, tak něco podobného. Co obligátní Magpul? (nikdy jsem to ale neměl, tak nemohu sloužit)

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tohle mi přijde takový "nic moc" kvalita, ale soudím jen podle obrázků a ceny. Taky mi to nepřijde moc pohodlné, vypadají dost podobně jako origo co máme k Evu. 

 

Řemen: už jenom originální VTAC nebo VCAS s polstrováním, ale to jsou dvoubodové a redukce na jednobodový kvůli délce moc dobře nevychází, tak něco podobného. Co obligátní Magpul? (nikdy jsem to ale neměl, tak nemohu sloužit)

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Pokusím se zjistit a okoukat jak by se tam dal dát dvouboďák. Polstrování bych určitě uvítal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...