Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Sakra chlapi, já už taky nevim coby.Takovej druhej rok už myslim na luk.Ale chtěl bych něco kompaktního,jenže ty skládací se stejně všelijak vyviklaj a kladky časem přestanou kladkovat,a furt se to musí seřizovat....  jenže já bych něco chtěl a nevím co.Akorát vim že za to nechci dávat pade.Tak do těch 500$ se dá něco sehnat pro radost aby to fungovalo? Šípy do budgetu nepočítám.To budu řešit pak. Jo a kuši jsem zkoušel,ale to je moc vychytaný.Chci jen něco pro radost, a co se dá vytáhnout ze sousedovic vořecha až mě zase nasere./to byl ftip,   nebo?/. jinak dík za rady.

Arni Archery nabízí "take down" systém pro všechny svoje luky. Luk tak rozložíš na 2 části. Nic se nevyklá, funguje to spolehlivě a Arni má tento systém na vlastním luku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arni Archery nabízí "take down" systém pro všechny svoje luky. Luk tak rozložíš na 2 části. Nic se nevyklá, funguje to spolehlivě a Arni má tento systém na vlastním luku.

 

Tak to se mi začíná líbit.Jsem na tom s lukama cirka tak,jako když se objeví na fóru nováček a poptává nějakou kvalitu v automatu,swiss podmínkou a do 5 ti tisíc.Nikdo z nás nerozumí všemu.A nikomu se nebudu vysmívat,páč sám jsem lehkej debil.Ale Ami Archery se mi líbí /díky tobě/ moc.Zkusim poptat asi přímo u nich.Možná ten budget trochu nadzvednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se mi začíná líbit.Jsem na tom s lukama cirka tak,jako když se objeví na fóru nováček a poptává nějakou kvalitu v automatu,swiss podmínkou a do 5 ti tisíc.Nikdo z nás nerozumí všemu.A nikomu se nebudu vysmívat,páč sám jsem lehkej debil.Ale Ami Archery se mi líbí /díky tobě/ moc.Zkusim poptat asi přímo u nich.Možná ten budget trochu nadzvednu.

 

Jestli mohu doporučit, přihlaš se u nich na kurz pro začátečníky. Zjistíš co by se ti líbilo, zda má cenu do toho investovat a poznáš partu super lidí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych pořídit nějakou brokovnici na trap, jen hobby parkrát za rok. Můžete mi někdo něco doporučit? V různých fórech jsem vyčetl, že dobrý poměr cena výkon je IŽ 39. Super by asi byl browning nebo beretta, ale to by musel být za nějakou zajímavou cenu, na začátek pro zábavu asi zbytečné. Někdo píše, že na začátek stačí uzkon... no a teď si z toho vybrat, že? 

Určitě by to měla být 12ka kvůli ceně střeliba, je mi jedno jestli nová nebo starší. Hledám co je takový ideální poměr cena/výkon. Tchán má CZ-USA Kansas, z toho jsme stříleli a v pohodě, ale je to Turek, to už můžu rovnou koupit toho Uzkona. :)

 

Nebo nemá tady na fóru někdo něco zajímavého na prodej?

 

edit: ideálně bych to viděl na něco tak 5 - 15 tisíc, podle stavu a jestli nové nebo jeté. Dávat za to 25-30, to už můžu rovnou něco málo přidat koupit tu Berettu, že? :)

Upraveno uživatelem dan010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou "kotrmelce" - jak vidno, změny zákona netřeba :-(

Bleskem z čistého nebe lze nazvat nedávné případy, kdy na základě vyhlášky Ministerstva průmyslu a obchodu ?implementující? regulaci EU ohledně obchodu s vojenským materiálem, Celní správa ČR začala při dovozu a vývozu zadržovat a pokutovat optické zaměřovače zbraní se zvětšením nad 9x. Postup celníků tak uvrhává do právní nejistoty nejen stovky prodejců lovecké či sportovní optiky, ale i tisíce myslivců, kteří si chtějí třeba jen zajet na Slovensko na jelena nebo do Rakouska na kamzíky a vezou s sebou tento, podle nového právního výkladu, ?vojenský materiál?.

Více na: http://www.myslivost.cz/Pro-myslivce/Aktuality/Krajeni-salamu-zacalo

edit.: písmenko se zatoulalo

Upraveno uživatelem gandalf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pan "novinář" (rozhodně se tak nechová, proto uvozovky) tu malorážku drží jak prase kost. To je ten "pořádnej kanón"?

 

Jeho podiv nad tím, že ve svobodné společnosti člověk, který splní podmínky pro získání čehokoliv, nemusí nahoru vykazovat PROČ TO CHCE, je značně fascinující.

 

I když mě napadlo, že pokud se redakci toho plátku podaří věrohodně doložit, že pan redaktor je nezodpovědné hovado, debil a ještě tak trošku pitomec, tak ten článek hodnotu má, protože mu ten zbroják přesto dali. Potom by se tomu dalo říkat "redakční test", jak se vyjádřll vedoucí reportérského oddělení.

Upraveno uživatelem mmako
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IQ neiq, rozhodně je ale víc slyšet/vidět něž my všichni dohromady. A to se,  pánové, počítá. Ne to, co tvrdí odborná veřejnost. Ostatně tak přece funguje i EU.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ministerstvo překvapilo, ještě by měli donutit MF k uvedení toho nesmyslu na pravou míru, ale to asi neklapne.

Přesně. Měli by trvat na omluvě za nevyvážený článek a- pokud s tím blátem už předtím komunikovali a napsal stejně takový blábol- šéfredaktor by ho měl vyrazit .

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...