Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Chtěl bych si pořídit nějakou AR15 asi mi je jedno jestli pístovku nebo plynovku, hlaveň 14,5" nebo 16", střelnice kolem jsou max. 50m. Na start jsem si představoval něco levnějšího kolem 30t, ale....;-).

Kdo co máte a jste s tím spokojený a můžete doporučit? Čím víc o tom čtu, tak tím víc nevím, co chci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V té reakci ministerstva se s tím neserou ;o) Palec nahoru !

To je sice pravda, ale tohle si bohužel nikdo přečíst nepůjde a gůglit se s tím nebude. Takže ve vzduchu zůstane viset ten otrávenej oblak toho nesmyslnýho blábolu, nikoli to uvedení na pravou míru. Goebbels by tiše v koutku štkal štěstím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Von lžidnes ještě někdo čte? Kdyby se tu nelinkoval odkaz, ani nevím že ten ubožák existuje. Řekl bych, že tendeční bláboly už devalvovaly samy sebe, podobně jako v Praze dopravní značky. Na padesáti metrech padesát cedulí, taky to už nikdo nečte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice pravda, ale tohle si bohužel nikdo přečíst nepůjde a gůglit se s tím nebude. Takže ve vzduchu zůstane viset ten otrávenej oblak toho nesmyslnýho blábolu, nikoli to uvedení na pravou míru. Goebbels by tiše v koutku štkal štěstím.

Proti dnesnim novinarum a obecne informacim ve sdelovacich prostredcich byl Goebbels uplny nýmand.

Uz mi prijde, ze uz prekonali i dobu, kdy vladla ruda propaganda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Řekl bych, že tendeční bláboly už devalvovaly samy sebe, podobně jako v Praze dopravní značky. Na padesáti metrech padesát cedulí, taky to už nikdo nečte.

Vo tom to je. Nečte- zaplatí. O to jde... to je ten účel. O bezpečnost dávno nejde. Ty kecy taky nejsou pro rozumný lidi, ale dokážou zfanatizovat dav slabomyslných voličů. Je neuvěřitelný, co lidi dnes dokážou vzít vážně. A o to jde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych si pořídit nějakou AR15 asi mi je jedno jestli pístovku nebo plynovku, hlaveň 14,5" nebo 16", střelnice kolem jsou max. 50m. Na start jsem si představoval něco levnějšího kolem 30t, ale....;-).

Kdo co máte a jste s tím spokojený a můžete doporučit? Čím víc o tom čtu, tak tím víc nevím, co chci.

2x Daniel Defense, 10" a 16". Dokonaly! A plynovka se chova zasadne lip nez pist...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, DD je super, ale dokončuju dům, takže sypu jinam :-(. Zatím mám ve výběru něco z řady SW MP15 a nebo něco od Coltu (30-40t), pak jsem koukal jse i na NEA 15, ale na to nemám žádné reference. PAR nechci, v mojem okolí s nima nejsou dobré zkušenosti. A pak VAR to se mi líbí moc, je to teda taky 50t, navíc mám nákupku na pušku samonabijecí a na VAR musí být kulovnice samonabíjecí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, DD je super, ale dokončuju dům, takže sypu jinam :-(. Zatím mám ve výběru něco z řady SW MP15 a nebo něco od Coltu (30-40t), pak jsem koukal jse i na NEA 15, ale na to nemám žádné reference. PAR nechci, v mojem okolí s nima nejsou dobré zkušenosti. A pak VAR to se mi líbí moc, je to teda taky 50t, navíc mám nákupku na pušku samonabijecí a na VAR musí být kulovnice samonabíjecí.

Nemusí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych si pořídit nějakou AR15 asi mi je jedno jestli pístovku nebo plynovku, hlaveň 14,5" nebo 16", střelnice kolem jsou max. 50m. Na start jsem si představoval něco levnějšího kolem 30t, ale....;-).

Kdo co máte a jste s tím spokojený a můžete doporučit? Čím víc o tom čtu, tak tím víc nevím, co chci.

PAR MK3 :-) a v pohodě, nastříleno cca 800 bez problému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl v týdnu něco osahat a zatím je favorit NEA15 14,5". No, ještě to nechám uzrát. Jinak už rozumím tomu, proč všichni říkají, že zbraň je jen začátek...těch dílů, a různých serepetiček na AR, který "nutně potrebujete" jsou mraky. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych pořídit nějakou brokovnici na trap, jen hobby parkrát za rok. Můžete mi někdo něco doporučit? V různých fórech jsem vyčetl, že dobrý poměr cena výkon je IŽ 39. Super by asi byl browning nebo beretta, ale to by musel být za nějakou zajímavou cenu, na začátek pro zábavu asi zbytečné. Někdo píše, že na začátek stačí uzkon... no a teď si z toho vybrat, že? 

Určitě by to měla být 12ka kvůli ceně střeliba, je mi jedno jestli nová nebo starší. Hledám co je takový ideální poměr cena/výkon. Tchán má CZ-USA Kansas, z toho jsme stříleli a v pohodě, ale je to Turek, to už můžu rovnou koupit toho Uzkona. :)

 

Nebo nemá tady na fóru někdo něco zajímavého na prodej?

 

edit: ideálně bych to viděl na něco tak 5 - 15 tisíc, podle stavu a jestli nové nebo jeté. Dávat za to 25-30, to už můžu rovnou něco málo přidat koupit tu Berettu, že? :)

 

sorry za UP, ale zkusím to ještě jednou - fakt tu trap nikdo nestřílí, aby mi něco doporučil a poradil. :)  Jestli na párkrát za rok pro radost fakt stačí ten IŽ nebo jestli jít raději rovnou do Beretty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...