Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ti cajti to teda rozhodne mohli zvladnut s vacsou graciou a ocividne nic superdoleziteho na praci nemali, ked si mohli dovolit zacat podavat nezucastneneho.

 

I nak ja osobne by som urobil asi to, ze by som sa na vsetko vykaslal vo chvili ked by som zacul majak a myslim ze aj panovi na videu by to byvalo usetrilo nejednu vrasku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma majákama bacha, opravdu není problém si na netu modré majáky včetně sirény koupit. Ze srandy sem si to zjišťoval protože jezdím koncernovou "dálniční stíhačkou" i ve stejné barvě kterou používá PČR a vyšlo by to zhruba na 7-8tis. Což není zrovna nedostupný. Proto bych starému merglu nezastavil ani omylem. Další věc je zda tam ty majáky měl ofiko. Protože auta tajnejch i jiných útvarů mají pro tuhle potřebu maják na magnet na střechu auta. A žádné nápisy stop apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to byly nějaký vylízaný paka ze zásahovky, nebo jiného útvaru, kde jsou potřeba opice co nejdřív střílí a pak se ptají. Takový ty malý mozky zaplněný testosteronem co startujou na první brnknutí. Akorát tyhle dementy by měla mít PČR zavřený někde ve sklepě a ne je pouštět normálně mezi lidi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě. Aspoň že tam nějaký majáky a světýlka měli, protože bez nich by to byl jen mafiánskej mercedes ze kterýho vyskočí sprostě nadávající hovado s bouchačkou bez jakýchkoliv znaků policie atd. Ten řidič mohl mít legálně zbraň a zkusit ji tedy v rámci NO použít, což by se asi rovnalo sebevraždě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to byly nějaký vylízaný paka ze zásahovky, nebo jiného útvaru, kde jsou potřeba opice co nejdřív střílí a pak se ptají. Takový ty malý mozky zaplněný testosteronem co startujou na první brnknutí. Akorát tyhle dementy by měla mít PČR zavřený někde ve sklepě a ne je pouštět normálně mezi lidi...

 

Dyť snad i každej člen zásahovky prochází antistressovým školením, aby byli odolný proti vysírání a provokacím.

Neřkuli policajti v utajení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z filmu Wind River.

Co to má prosím stopař za revolver?

Nemám ZP/ani znalosti, dle internetů typuji Colt Single Action Army / Peacemaker...?

Ale tenhle má zase nahoře nějakou lištu/hledí...

Na netu se řeší jen jeho pušky..

Díky za dovzdělání.

https://www.csfd.cz/film/434887-wind-river/komentare/

post-1394-0-69378000-1507753439_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

horal - možná to není ono, ale něco podobného jsem kdysi měl. Ruger KNR-6, .22LR + výměnný válec .22 WMR... Podobný byl i moderní perkusní Old Army, .44, taky jsem ho měl (druhá rozmazaná fotka). Ty moje fotky jsou přes 20 let staré, ofocené papírové, lepší nemám, tu lepší (Old Army) jsem stáhnul. 

post-3283-0-48108900-1507754364_thumb.jpg

post-3283-0-97876400-1507754475_thumb.jpg

post-3283-0-48998000-1507754752_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Ivan Lelák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

Chcel by som sa tunajších odborníkov na zbrane opýtať, či má niekto skúsenosti s CZ 75 P- 01 Omega.

Chce by som prikúpiť ďalšiu zbraň a porovnávam aj s Glock 19, už je 5 generácia, ale CZ je CZ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím že spousta lidí a odborníku nenechá na Glocka dopustit, ale je to asi hodně individuální. Pro mě je zrovna Glock naprosto nevhodná zbran. Nějak jsem si s Glockem nesedl. A zase  mi vyhovuje Cz.. Doporučuji obojí vyzkoušet a pak se rozhodnout, právě proto že každý to má nastavené jinak a jiné ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...