Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Neměl někdo v ruce Ruger LCR v 9mm? Je to hovadina a .38 je jistota? Chtěl jsem 1911, ale tam mě po několikerém střílení pustila a naopak jsem propadnul LCR, který jsem chtěl jako první kvér na nošení a pak místo toho koupil G43. 

 

Mám LCR v .357 i Glock 43. Na nošení asi Glock protože je plošši, ale s LCR by se dalo střílet i z kapsy kabátu :). Každopádně nenosím ani jedno, ale dle pokusů je to velikostí podobný.

Upraveno uživatelem Ace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já tedy gloka 43 jeste nezkousel, ale mam 2" 38 special celokov ktery vazi cca 680g a strilet naboj naslaplej na 300J je tak max aby se to dalo rozumne udrzet, vyprazdnit zasobnik a take se trefit. Strilel jsem z SW 60 3" v .357 a ten je o cca 20gramu lehci. dal jsem to prez hradla a naboj generujici 630J je pro netrenovaneho nebo nezkuseneho na zlomeni ruky a i ja po nekolika tisicich ran z naslaplych revolveru jsem se hodne rozmyslel jestli dam vsech 5 ran. Nizka vaha je dobra na noseni, ne uz tak na strileni.

Upraveno uživatelem tyfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pripade G43 je vaha uplne jedno, placata mrnava a presna pistole o ktere nevis, ze ji mas. Nosil jsem ve vnitrnim opaskovym pouzdre a uplne super. To same plati o SW36 nebo 60, se vsim se da i spat a netlaci. A presne jsou vsechny, zalezi na obsluze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Glocka neřešim. Toho mám. Přesto si dovedu představit, že v létě bych měl něco v kapse, ale Glock je na to docela těžkej. Proti LCR je to o polovinu těžší respektive LCR o třetinu lehčí a to je docela znát. .357 z tohohle prcka jsem zavrhnul, ale .38 mě čim dál víc zajímá na nošení. Plus samozřejmě prostě revolver mě láká obecně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já revolver nosit neumím, prostě je to na mne široké přes válec a neforemné i ve dvou palci. S delší hlavní to pak trčí.

 

Když něco jo malého, šel bych do G42, sice je to krátká devítka, ale oproti G43 tam já vidím rozdíl. Ale nosím to jen výjimečně, normálně jsem zvyklej na G19 a poslední dobou na CZ P10C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si dokonce sehnal maketu LCR 1:1. Teda až na to, že to váží půlku, to ještě musim dořešit. A do kapsy mi to teda připadá lepší i když to dotížim klíčema a mobilem. Mimoto by to bylo zajímavý i pro přítelkyni. Ta sice střílí jak z partesu, zřejmě proto, že se vždycky poctivě lekne, ale na HK mi vyhazuje při výstřelu prstem zásobník a G43 přece jenom kope. Škoda, že se to nedá pučit na tejden. Dneska už ani nevim, kde si z toho vystřelit. Nějak zmizely z nabídek na půjčení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si dokonce sehnal maketu LCR 1:1. Teda až na to, že to váží půlku, to ještě musim dořešit. A do kapsy mi to teda připadá lepší i když to dotížim klíčema a mobilem. Mimoto by to bylo zajímavý i pro přítelkyni. Ta sice střílí jak z partesu, zřejmě proto, že se vždycky poctivě lekne, ale na HK mi vyhazuje při výstřelu prstem zásobník a G43 přece jenom kope. Škoda, že se to nedá pučit na tejden. Dneska už ani nevim, kde si z toho vystřelit. Nějak zmizely z nabídek na půjčení. 

 

Zkus se podívat sem dlouho jsem tam nebyl ale určitě tam pujdu protoze řeším to samé :-)

 

https://www.streleckyservis.cz/kopie-z-strelnice2/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jenomže Ruger LCR už na tý předváděčce neni. V roce 2017 jsem ho měl v ruce a už byl celkem slušně volítanej. Moc nevim proč, ale prostě se nedotočil buben a neodpálilo to každou druhou ránu. Tak ho asi vyřadili, ale jinej do tý nabídky nedali.

 

 

Zato LCR bude pro paní pohlazení  :death: :lol2:

No my si nerozumíme. Vono jí taky někdy nepřebije, víme? To u revolveru se jaksi nestává. Představa, že se přítelkyně ubrání, když bude sama doma, je asi nesmysl. Ale používám to jako výmluvu, protože ten revolver prostě chci.  :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jenomže Ruger LCR už na tý předváděčce neni. V roce 2017 jsem ho měl v ruce a už byl celkem slušně volítanej. Moc nevim proč, ale prostě se nedotočil buben a neodpálilo to každou druhou ránu. Tak ho asi vyřadili, ale jinej do tý nabídky nedali.

 

 

No my si nerozumíme. Vono jí taky někdy nepřebije, víme? To u revolveru se jaksi nestává. Představa, že se přítelkyně ubrání, když bude sama doma, je asi nesmysl. Ale používám to jako výmluvu, protože ten revolver prostě chci.  :suicide_anim:

V tom případě nechápu tvou snahu ho vyzkoušet. Na střelnici stejně vyzkoušíš kulové. Chce to mít doma aspoň měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 357 Magnum je lehkej revolver blbost, nebot trefit neco je malej zázrak a na střelnici trpis. Ale ta 38 je v pohode, a jak jsem uz psal, oproti všem lehkým Taurusum i Sw, od slitin AL po Scandium, od 5k do 25 k, mi zpetny raz a ovladatelnost u LCR přijdou výborné. Jak na nošení tak i na trénink po kterém nemám bolavé dlaně :)

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...