Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dneska sem čet, že Babiš veze jako dar Trumpovi tu republikovou ČZ 75... Jako dar asi dobrý, ale docela mě zarazilo jak to asi bude s legislativou?

Triumph si to bude v noci natahovat, picne při prcání Melánii do nohy, vemou mu zbroják  a pude bručet. Nebo cos myslels?

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem čet, že Babiš veze jako dar Trumpovi tu republikovou ČZ 75... Jako dar asi dobrý, ale docela mě zarazilo jak to asi bude s legislativou?

Zbraně se darují poměrně běžně, myslím, že na diplomatické úrovni se asi legislativa řeší trochu jinak . Mám radost, že při volbě daru padl výběr právě na zbraň, je to krásná ukázka ze zbrojovky, kousek české kvality, a pěkný vzkaz pro EU řiťošplhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě si vybavuju, kolega od ochrany ústavních činitelů mi vyprávěl, že Víděnská úmluva zahrnuje i to, že ochranná služba má právo nosit i na území hostitelského státu. A funguje to recipročně. Bez ohledu na místní úpravu. 

 

Z vlastní zkušenosti mám, že Izraelci si na našem území s nějakým skrytým nošením hlavu nelámou a nikdo to v rámci delegací neřeší.

 

 

Ale to jen tak pro zajímavost...

Upraveno uživatelem John_Lenon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tusite chlapi, jak dlouho trva vydani NP v Praze? Jsem P10, takze Modrany. A nahodou, nechysta se nekdo prodat G43?

 

Nejspíše okrsek s největším počtem držitelů...P10 + P4. Býva to v rozmezí 2-3 týdnů. Jednou jsem tuším čekal i 4. Jinak G43 mám...možná bych se nechal ukecat k prodeji...zatím jsme si úplně nesedli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...