Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Píšeš, že všechno z Turecka je bída. To mě připomnělo historku, kterou mi tady možná někdo potvrdí či vyvrátí. Kolega byl v Bearece, bavil se tam s chlapem, ten říkal, že už turecký brokovnice neprodávají. Ptal se proč, zakecali se a on mu údajně převykládal jejich výlet do Turecka. Jedna značka po jednání na jakýsi důkaz toho, že si váží zájmu o spolupráci je vzala na exkurzi do jejich továrny. Další jiná značka také, další také...říkal, že když byli třikrát nebo čtyřikrát ve stejný fabrice :D, tak to přehodnotili.

Podle mě Turci něco kvalitního vyrobit umí, Winchester tam dělá díly i brokovnice, ale Uzkon a podobné brokovnice v nejlevnějších variantách jsou spíš stavěné na to, aby vydrželi hlavně těch 50 (nebo kolik) ran při atestaci. Jestli se pak budou válet někde ve skladu, nebo na služebně a vystřelí pak za 10 let jednorázově 6 ran do narušitele, tak proč ne. Na nějakou sportovní nebo pravidelnější střelbu to však asi nebude.

Jestli má někdo super pozitivní zkušenost, sem s ní! Brokovnice za 5 000 Kč, která by jakš takš střílela, přežila by 6x ročně nějaký větší trénink a zárověň by pár let vydržela by se mě samozřejmě líbila!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle Čína, sice za necelých 9k, ale plno pozitivních recenzí a ohlasů.

Kopie 870, kdekdo říká, že i povedenější než originál :D 

Já střílel s oběma (origo i čína), ale v různé doby takže nedokážu porovnat. Ale teď na posledy byla s číňankou sranda :)

Turka bych taky nebral, už jen z principu a Erdoganovi :)

 

SDM M870

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten Uzkon mám, nedělal jsem si o něm iluze, ale má za sebou vystřílených pěkných pár krabic nábojů, různých provedení a stále funguje. Na občasné vyblbnutí na střelnici je to fajn.

 

Ale dneska bych už je taky asi nepodporoval.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle Čína, sice za necelých 9k, ale plno pozitivních recenzí a ohlasů.

Kopie 870, kdekdo říká, že i povedenější než originál :D

Já střílel s oběma (origo i čína), ale v různé doby takže nedokážu porovnat. Ale teď na posledy byla s číňankou sranda :)

Turka bych taky nebral, už jen z principu a Erdoganovi :)

 

SDM M870

SDM 870 je v pohodě, je sice dlouhá a těžká, ale spolehlivá. Dá se sehnat už pod 6k, třeba v Kentauru.

Moc se mi líbí tohle, ale to už je za jiný peníze.

https://eshop.bestpatron.eu/cz-detail-884256-beretta-1301-tactical-vcetne-prodlouzeni-zasobniku-2.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit. Po roce váhání si ve středu jdu pro Ruger LCR .38. Chtěl bych vnitřní kydex, ale u nás nemůžu nic moc najít a to, co by se mi líbilo, sem z Amazonu nevozí. Nějaký nápady? Používá někdo nějakej pocket holster? Popřípadě nějakej tip na nošení v kapse? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji také malou radu. Vlastním samopal vzor.58 CZH 2003 sport od Hermexu. Přemýšlím, že bych jí prodal a raději bych si za ní pořídil krátkou zbraň. Má to cenu a jakou, není to teď blbost prodávat, prodám ji pak, nebo tyto zbraně se budou odevzdavat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...