Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

No, ony tam ty myšky nemají nějakou nemocnici, takže ta prostřelená sice tobě uteče, ale příbuzní si to s ní vcelku drsně vyřídí sami.

 

A ještě bych se poptal místních - nemáte někdo nadbytečnou pumpu 12x76 a víc? Něco bych si chtěl pořídit, ale rozpočet je omezený na max. 10k a to mezi novými není moc výběr. Ale asi klidně i nějakého Turka za pár peněz. Bude to moje první, tak nemám s čím srovnat. ZP a NP mám. Kdyžtak SZ. Díky

Pumpa je na krysy trochu zu viel.. na druhou stranu nebudou trpět, prostě se rozskočí na atomy..takže je to vysoce ohleduplné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ony tam ty myšky nemají nějakou nemocnici, takže ta prostřelená sice tobě uteče, ale příbuzní si to s ní vcelku drsně vyřídí sami.

 

A ještě bych se poptal místních - nemáte někdo nadbytečnou pumpu 12x76 a víc? Něco bych si chtěl pořídit, ale rozpočet je omezený na max. 10k a to mezi novými není moc výběr. Ale asi klidně i nějakého Turka za pár peněz. Bude to moje první, tak nemám s čím srovnat. ZP a NP mám. Kdyžtak SZ. Díky

 

Mám plonkovýho Uzkona TRX. Nastříleno 10 ks. Za trojku bych ho pustil. Ale pokud vím tak kliftoni na zbraních teď nefungují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle bylo v mailu:

?

Jedním z vládních opatření je omezení činnosti správních orgánů, včetně omezení osobního kontaktu zaměstnanců s adresáty veřejné správy na nezbytně nutnou úroveň. Úkony podle zákona o zbraních nepatří mezi neodkladné úřední záležitosti a proto, až na výjimky, budou podání podle zákona o zbraních vyřizována až po ukončení nouzového stavu. Vzhledem k povaze přijatých opatření, bude možné u všech lhůt podle zákona o zbraních prominout jejich zmeškání podle § 41 odst. 1 správního řádu.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně.. Lhůty se promíjí a ty jako prodejce pošleš sken šediváka mailem, přiložíš na sebe ideálně telefonní číslo a oni ti pak zavolají, až půjde vrátit PZ. Tedy když chceš být správňák. Jinak stačí počkat, až se to zase rozběhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pumpa je na krysy trochu zu viel.. na druhou stranu nebudou trpět, prostě se rozskočí na atomy..takže je to vysoce ohleduplné  :)
 

:lol2:  

Já mám doma taky Turka, páková brokna. Bouchl jsem s tím asi 15 ran a fakt bych si nedovolil to někomu prodat. Stejně jsem už ty pohanský psy pochopil - oni chtějí, ať se zamordujem vlastníma kvérama (jejich výroby)...nebo alespoň ať si uyebem prsty a ruce ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ony tam ty myšky nemají nějakou nemocnici, takže ta prostřelená sice tobě uteče, ale příbuzní si to s ní vcelku drsně vyřídí sami.

 

A ještě bych se poptal místních - nemáte někdo nadbytečnou pumpu 12x76 a víc? Něco bych si chtěl pořídit, ale rozpočet je omezený na max. 10k a to mezi novými není moc výběr. Ale asi klidně i nějakého Turka za pár peněz. Bude to moje první, tak nemám s čím srovnat. ZP a NP mám. Kdyžtak SZ. Díky

Vim ze pises max 10k, ale prihodil bych 3tisice a koupil treba :

 

https://www.armed.cz/brokovnice-winchester-sxp-defender-46cyl/

 

A nebo bazarovku Mossberga:

 

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/378423-mossberg-maverick-m-88/

Upraveno uživatelem matous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci,

 

už někdo střílel z CZ P10 F? Su adept na zbroják (hned jak zas povolí zrušený zkoušky kam sem byl přihlášenej)  a už vybírám. Chci to mít spíš doma občas střelnice, nošení asi ne, jedině v případě že budou ulice plný zombíků. Dalším adeptem je Heckler & Koch SFP9, asi lepší zpracování a blbuvzdorný čištění kdy se de facto nelze postřelit. Jelikož by to byla moje první krochna, tak vypouštění zásobníku v lučíku bych si asi zvykl rychle. Na P10F se mi líbí 19 nábojů a taky že v recenzích jsou z ní docela hotoví (US recenzích český rači nečtu :-D). Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chova se to lip jak C, a uz C se chova vyborne. Ale je to nesmyslne velky kram, kde kapacitu ani nemas kde vyuzit. Podle me nej verze je SC.Ono i C neni vubec mala zbran, na vysku(pazbicka) je to jako fullsize 1911.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chova se to lip jak C, a uz C se chova vyborne. Ale je to nesmyslne velky kram, kde kapacitu ani nemas kde vyuzit. Podle me nej verze je SC.Ono i C neni vubec mala zbran, na vysku(pazbicka) je to jako fullsize 1911.

Uz chapu! Je to full size pistole ale v kompaktnim ramu.

To je fakt super, vyhoda dlouhe hlavne v kompaktnim tele, na delku stejny jak F ale na vysku prijemnejsi.

 

Kurnik zatim nikde zadny recenze apritom tohle je fakt parada. Zkusim nejakou strelnici kde by ji mohli mit nebo vysledovat kde bude mit zbrojovka nejakou predvadecku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nazdar hosi, mate zkusenost, co za text poslat spolecne s vyplnenou zadosti datovou schrankou kvuli nakupku?

v .pdf jako 1.příloha je vyplněná ŽÁDOST O POVOLENÍ, 2.příloha je dopis také v .pdf:

 

V ___ dne___

 

Dobrý den,

 

Žádám o nákupní povolení elektronickou cestou a zaplacení částky na účet.

Zároveň žádám o zaslání usnesení do datové schránky.

 

Poplatek 200Kč  zaslán na číslo účtu 3711-33524011/0710(ověř si), Variabilní symbol RČ:______

 

V případě kladného rozhodnutí se vzdávám práva na odvolání ve věci usnesení o vydání nákupního povolení o nabytí zbraně kategorie B.

 

Děkuji předem za vyřízení. V případně potřeby mne, prosím, kontaktujte na níže uvedeném telefonu nebo e-mailu.

 

 

 

S pozdravem

Upraveno uživatelem yed69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Věnujete se tu někdo domácí výrobě brokových nábojů? Potřeboval bych pár sušilek v ráži 12x76 nebo 12x70. Případně uvítám kontakt na výrobce. 

Že se dají koupit vím, ale chtěl bych co nejpodobnější (hmotnost a vzhled) skutečným nábojům. 

Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...