Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, DavidLC napsal:

Jaká že tedy funguje +2 (+1mám) na G42? Děkuji.

Na g42 netusim, na g43 jsem mel taran taktikal plus 2. Ne kvuli uchopu, ale protoze jsem to s tim uz koupil. Nechapu myslenkove pochody, ze si koupim nejmensi kver a pak to nahanim botkama, coz stejne neni ono.

Zrovna uchop u jednoradych devitek je problem kvuli prilisne titernosti co se sirky a hloubky tyce. Me se g43 blbe drzel, protoze ma rucku moc tenkou. Kdyby byla macatejsi jako ma g43x, tak mam g43 asi jeste do dneska.

P365 ma sirku ok, ale je ta rucka titerna ve smeru dopredu\dozadu. Ten shield je ok ve vsech smerech pro me. Az pak jsem pochopil, proc je v amikove tak oblibeny. Asi nejtezsi je vystoupit ze sveta glock na tom vsem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvažuju koupi Glocka na občasné skryté nošení. V minulosti jsem měl G26, G19 i G17. Super , ale na nošení pro mě moc tlusté tak teď  Váhám mezi G43x a G48, které by papírové měly být tensi a na nošení lepsi. 
Ruku mám spíše větší, nejlíp mi sedí z klasických glocku 17. V nouzi i 19, ale 26 už nee. 
 

Který z modelu 43x a 48 z praktických zkušenosti doporučujete?  Je rozdíl jen v délce hlavně ?

 

diky předem za Vaše rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, ggrand napsal:

48. Rozdil je v delce zaveru a tim i lepsi chovani. Spis je otazkou, jestli s nebo bez railu...

Díky. A na nošení je rozdíl ve velikosti tedy poměrně malý. 48 je velikostně tedy podobně jako G19, jen užší?

Ohledně railu jsem si ani nevšiml, nikdy jsem jej , zatím, nepoužíval, 48 jej má nebo ne? Edit. ted koukam ze stribrna verze nema a cerna ano, je to tak? Predpokladam, ze verze s railem bude praktictejsi , i kdyz nevim, na G17 jsem jej nidky nevyuzil.

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

G48 je rozmerove 1:1, jen uzsi g19. G43x ma zaver z g43 a spodek je shodny s g48.

Me hlaven pri noseni nikdy nedelala problem, delka rukojeti ano. 

Verze s railem je drahsi, zalezi na kazdem, jak si to vyhodnoti, jestli ho chce nebo ne. Barevne je to jak rikas. Ten rail je tak novy, ze na nej nejsou zatim moc veci. G43,g43x jsou tak rozsirene a stare, ze je nejake prislusenstvi, co se nacvakava primo na lucik. Takze pokud uz ted nevis, ze rail vyuzijes, koupil bych bez, protoze mas na vyber vic pouzder a je to levnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, ggrand napsal:

G48 je rozmerove 1:1, jen uzsi g19. G43x ma zaver z g43 a spodek je shodny s g48.

Me hlaven pri noseni nikdy nedelala problem, delka rukojeti ano. 

Verze s railem je drahsi, zalezi na kazdem, jak si to vyhodnoti, jestli ho chce nebo ne. Barevne je to jak rikas. Ten rail je tak novy, ze na nej nejsou zatim moc veci. G43,g43x jsou tak rozsirene a stare, ze je nejake prislusenstvi, co se nacvakava primo na lucik. Takze pokud uz ted nevis, ze rail vyuzijes, koupil bych bez, protoze mas na vyber vic pouzder a je to levnejsi.

Díky Harry, Grande. Takže praktičjší bude 48,  černostříbrná verze a pokud budu chtít světlo, dají sehnat streamlighty přímo na lučík. Jaká je ta stříbrná naživo, nepůsobí to jako hračka?

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro nekoho jakykoliv glock pusobi jako hracka :D Podle me je to ok, barva je taky ok. V ruce mi sedel vyborne a litoval jsem, ze takle macatou rucku nedelaji u g43, kde je na me rucka moc subtilni. Pocitej s tim, ze ac je to velikostne skoro g19, tak je to divocejsi -mensi hmotnost, jina vratna pruzina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt , je to přece jen plastak :), ale ja na nej nedam dopustit :)

 

Ad chování, to jsem se právě chtěl zeptat, někde jsem četl, že ta černá verze se chová líp, údajně je tam 2kg spoušť, a ve stříbrné, že je 2,5, takže střelba s černou je příjemnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou by jste popr doporucili petactyricitku nejlepe co nejmensi nejskladnejsi? Moc se mi zamlouva Kahr 45, ale cena u nas pomerne vrazedna. Pak jsou nejaky ty chorvatsky Xdm apod. Idelane s levorukym ovladanim zasobniku a strelecke pohotovosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz najdes XDS, ktery bez problemu vyhodi nevystreleny naboj, tak doporucuju tuhle pistoli. Bez zachytu zaveru na prave strane se da zit, tlacitko zasobniku to ma oboustranne.

Ale podle me uz je to moc male a lehke na tuhle razi, tim je to celkem divoke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...