Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Za mě teleskop dobrý. Nemusíš toho ani tolik umět, aby ses dokázal slušně ubránit a navíc je výhoda, že toho člověka můžeš jen sešvihat a nemusíš mu ublížit. Podle mě je to ideální nástroj na zvládnutí situací, ve kterých nejde o život a kde by byl nůž už moc. Když na tebe nastoupí nějakej Bruce Lee, tak ti to omlátí o hlavu, ale to se hold nedá nic dělat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, blam napsal:

Prosím o případné zkušenosti s pistolemi HS produkt XDS. Přemýšlím o XDS 45 3,3". Zajímá mě jestli to funguje za ty peníze. Díky 

Noo, mel jsem jednu xds 45 3,3". Zpracovani fajn, velikost taky, miridla super, dlanova pojistka je top, skoda ze ji na hellcatu nedelaji. Spoust horsi nez glock-tezsi s delsim resetem,ale nic hrozneho. 45 v tehle hmotnosti a velikosti uz je ale moc. Jo a nesly vyhodit nevystrelene black mamby. Kouslo se to ve vyhozim okynku. Klasicke ogivaly se nevystrelene pri vybijeni taky kousaly,ale tam se to dalo silou prekonat. Ale zalezi kus od kusu, cetl jsem to na amikovskych forech, ja mel asi smulu. Takze kdyz si tohle pohlidas, je to super kver.

před 14 hodinami, Moty napsal:

V minulosti se v této sekci řešil i teleskopický obušek, tak bych se rád optal na doporučení, protože jsem včera měl nepříjemnou zkušenost s jedním dementem, naštěstí to skončilo jeho řvaním a pokusem o rozbití bočního skla na autě. Něco jsem načetl a nakoukal, zatím mi to vychází na 18" kalený obušek. další rady doporučení? dík

Nevim jestli jsem to pochopil spravne, ale v aute se s tim neubranis, na noseni mi to nikdy mo nevyhovovalo. Proste peprak mi prijde nej. Ale nekde jsem cetl nebo me nekdo presvedcoval, ze svet je takovy, jaky si udelame a tyhle jedy sveta nepotrebujes. Tak se nad sebou zamysli, asi delas neco spatne :)

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

45 fajn...měl jsem G41, G30s, XDS a tak nějak jsem všema testama přišel na to, že 9mm mi vyhovuje víc. 45 jsem měl kvůli menší penetraci než 9mm, ale ten rozdíl není zas až takový, pořád je to prošívačka. Když k tomu připočtu, kolik variant nábojů má každá ráže, chování při střelbě a cena, tak 9mm pro mě vítězí i jako pro přebíječe. Na nošení mám polopláště, které fungují, takže i ta penetrace je pořešená.

Těch 5 ran v XDS je fakt málo, zvláště když v menší zbrani-P365 mám dvojnásobek. V debatách o počtu potřebných ran vždy rád doporučím, aby si diskutující zkusili nějaké závody typu LOS a řeknou mi, jak dlouho jim vydrželo 5-6 ran a hlavně kolik toho trefili s tímhle množstvím nábojů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super diky. Prasknu si z toho a uvidime. 9mm me taky sedi lip jen potrebuju delsi rucku a 43x by to poresilo. Otazku naboje 45acp vs 9mm se resi porad a asi i bude. Kazdopadne vzdy zalezi na okolnostech dane situace. 
Lze u p365 prehodit vypousteni zasibniku i pro levaka? Toto mi vyber zbrane celkem komplikuje, ze jsem levak. 
 

Upraveno uživatelem blam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lze a popravdě mi to vyhovuje víc než oboustranné vypouštění u XDS, kdy se mi občas stalo, že jsem si ho z 2. strany přidržel a nešlo mi zmáčknout :) Teď jsem měl možnost si vyzkoušet HS H11 (hellcat) a za ty prachy super. Sice Sig má lepší hledí, horší mušku, zbytečně titěrnou rukojeť, ale zase má lepší spoušť a chování při střelbě a rozborku, ale nemá žádnou pojistku ve spoušti. Kupovat dnes tuhle kategorii, byl by to oříšek. Dostupnost dílů bude u HS snad i lepší, hlavně dát 1600-1800 za zásobník je prasárna od Sigu. Taky možnost montáže optiky a to celé o 5-6 litrů levnějc u H11...

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko sam jeste nemam uplne jasno janou razi zvolit a jestli nevzit rovnou g43x a bude vymalovano. 365 je krasna ale drazsi a h11 je za super penize a kapacita je vyborna. Kazdopadne o cem premyslet. Výbava a příslušenství je u HS ka výborná. Kovová mířidla, Tritium, ocelová Vratná pružina. To co se u glocku připlácí tak tady už máš ve standartou.

Upraveno uživatelem blam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ggrand napsal:

Nevim jestli jsem to pochopil spravne, ale v aute se s tim neubranis, na noseni mi to nikdy mo nevyhovovalo. Proste peprak mi prijde nej. Ale nekde jsem cetl nebo me nekdo presvedcoval, ze svet je takovy, jaky si udelame a tyhle jedy sveta nepotrebujes. Tak se nad sebou zamysli, asi delas neco spatne :)

Nešlo mi o to se s tím bránit v autě, to je samozřejmě blbost, ale kdyby vzal kámen šel do skel, když mi vevnitř seděla rodina, tak bych na něj už vyběhnul. 

Nechápu tvojí druhou větu, co dělám špatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mám jednu H11 v objednávce a mezitím je doma 365 - tak kdyby někdo chtěl toho hellcata.

Jo a 365 je výborná zbraň. Střílím s ní překvapivě přesně. Na tu krátkou hlaveň... to lítá hezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ahoj všem,

rád bych vás požádal o ocenění zbraní. 

Jedná se o pistoli Walther PP (7,65 Browning) a dlouhou zbraň Mosin Nagant vzor 1944 z roku 1953. Ráže 7,62x54R

V případě Walthera jsem jsem vygooglil cenu cca 6000-9000kč. Potvrdíte mi to nebo případně vyvrátíte?

 

S Mosinem jsem k ničemu rozumnému nedošel. Mohli byste prosím poradit s orientační cenou?

Přikládám odkaz kde je více fotek a v plném rozlišení.

 

P.s. Jedná se o pozůstalost a cenu řeším kvůli dědickému řízení. Zbraně jsou momentálně v depozitu PČR. 

 

IMG_20200427_151113.jpg

IMG_20200427_150935.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...