Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, midloch napsal:

Ano je to univerzalni zbran jednoducha malo udrzbova a super na akcni strelbu v pohybu a vo to mne slo. Mam na to pouzdro Sherpa a pri mych 185cm se to bude nosit určo v poho 👍

Na akcni strelbu, vcetne strelby v pohybu jsou super prave shadowy a podobne. S udrzbou jsou na tom taky stejne. Tyhle plastaky jsou proste sluzebni krumpace, v pripade HK jeste k tomu s kapacitou kompaktu a velikosti fulsajze.

Na 2. Stranu porad jsi mohl vybrat mnohem hur, treba p30.

Jestli chces zavodit, ma shadow smysl kupovat. Jinak kup neco, co se da rozumne nosit a strilet a strilej jen s tim. Snadno se totiz stane, ze mas sice x pistoli, strilis x(xx) let,ale neumis to ani s jednou poradne. A k cemu je pak takovy stav dobry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P210, jedna z nejpěknějších pistolí. Jaký je to rok výroby? Z těch starších ročníků mám strach střílet, ne že bych se bál, že se rozsypou, ale mám strach, že se ošoupou.  

Mam aj taku staru, nerozsype sa urcite a osuchana uz je dost, to k nej patri default_smile.gif je to ako debata o suboch v trezore, ono to bolo vyrobene na pouzivanie, nie na odkladanie.
Hlavne p210 je neurochirurgicky presna hracka, na 10m to das do rovnakej diery tri krat po sebe. Len je musim zohnat original pazby, tie povodne su nenavratne v prdke a Klinski je kram na velke macate ruky...
Rok netusim, skusim pohladat nejaky dekoder ciselny...
ba8966c28c5d0005c18a67903a83b3c1.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ggrand napsal:

Na akcni strelbu, vcetne strelby v pohybu jsou super prave shadowy a podobne. S udrzbou jsou na tom taky stejne. Tyhle plastaky jsou proste sluzebni krumpace, v pripade HK jeste k tomu s kapacitou kompaktu a velikosti fulsajze.

Na 2. Stranu porad jsi mohl vybrat mnohem hur, treba p30.

Jestli chces zavodit, ma shadow smysl kupovat. Jinak kup neco, co se da rozumne nosit a strilet a strilej jen s tim. Snadno se totiz stane, ze mas sice x pistoli, strilis x(xx) let,ale neumis to ani s jednou poradne. A k cemu je pak takovy stav dobry...

Ee zavodit urcite nebudu, HK mam jako 1 krochnu na nauceni a vyblbnuti, a navic pro zacatecnika je to bezpecny a blbuvzdorny. nechtel sem ze zacatku nic malyho a ani nic jako Stín2. Pro me idealni kompromis. Az se rozkoukam tak mozna koupim Springfield Hellcat a budu to stridat. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, tomtur napsal:


Mam aj taku staru, nerozsype sa urcite a osuchana uz je dost, to k nej patri default_smile.gif je to ako debata o suboch v trezore, ono to bolo vyrobene na pouzivanie, nie na odkladanie.
Hlavne p210 je neurochirurgicky presna hracka, na 10m to das do rovnakej diery tri krat po sebe. Len je musim zohnat original pazby, tie povodne su nenavratne v prdke a Klinski je kram na velke macate ruky...
Rok netusim, skusim pohladat nejaky dekoder ciselny...
ba8966c28c5d0005c18a67903a83b3c1.jpg

Kup si Karl Nill, mam anatomicke s oporou palce a sednou skvele. Ty puvodni bakelitovy me klouzou, koupil jsem na druhou Klinsky a jediny, ze vypadaj pekne ale ani do ruky a ani na ram nesedej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, tomtur napsal:


Mam aj taku staru, nerozsype sa urcite a osuchana uz je dost, to k nej patri default_smile.gif je to ako debata o suboch v trezore, ono to bolo vyrobene na pouzivanie, nie na odkladanie.
Hlavne p210 je neurochirurgicky presna hracka, na 10m to das do rovnakej diery tri krat po sebe. Len je musim zohnat original pazby, tie povodne su nenavratne v prdke a Klinski je kram na velke macate ruky...
Rok netusim, skusim pohladat nejaky dekoder ciselny...
 

Sériová čísla a rok výroby na P210 jsou tady: https://larvatus.livejournal.com/355024.html

Nakolik je to kompletní netuším.

A mám jeden dotaz na ostatní. Nevíte o nějakém bodáku, který se dá nahodit na picattiny lištu? Hledal jsem, ale nenašel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si šel pořídit G43 ... a z obchodu jsem odešel s G43X. Na místě mě přesvědčili, že si k G43 kvůli úchopu stejně každý dříve nebo později koupí nějakou botku, čímž smaže výhody miniaturních rozměrů těla.

První dojmy ze střelby - doteď jsem měl v ruce jen plnotučné dvouřadé zbraně - jsou nadmíru dobré. IMHO se to Glocku povedlo.

IMG-20201018-WA0000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem se spatne vyjadril. Myslel jsem to tak, ze kdyz dana situace vyzaduje treba 8 ran plus prebiti, tak pouziju zasobnik s botkou. Nebo jina matematika dle postavene situace.

Ja treba zase rikam, radeji u sebe lcp nez doma g19. Takze za me je proste vic prakticnost noseni nez plny uchop nebo cokoliv jineho, co stejne vyuziju jen kdyz tasim, takze snad nikdy. Kdezto velikost me srat bude ve 100% pripadu.

Proto mam na noseni velikost kategorie g42 i g19 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 17 hodinami, midloch napsal:

eSFPéčko plakalo, že mu je v trezoru smutno, tak sem mu koupil dneska společnost 😂

 

V-AR je super. :) Moje nejoblíbenější. Mám ji teda v ráži 9*19, na "blbnutí" na střelnici. Akorát jsem to trochu přehnal s doplňkama. Kolimátor, zvetšovací modul, kombo baterka+laser, lícnice, kombo přední ručka+dvojnožka. Takže teď váží asi dvojnásobek toho co v základu. :D Až přijdu domu z práce hodím foto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...