Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 8 minutami, Liqid napsal:

Trefíš s tím prd, taky bych si tipnul, že co zásobník, to bombička, takže se v tom budeš víc hrabat než střílet. Jestli chceš něco pro srandu za pár švestek, tak třeba Crosmana 1377.

Bombička vyjde tak cca na dva ty uzi zásobníky. Ten Crosman je super, ale to kvedlování s tim před každou ranou, mě fakt odrazuje.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne to je jeji jedina vyhoda. SFP ma excelentni uchop a kdybych se nahodou dostal do prestrelky jako onehda ve Vidni tak raci s SFP9 nez s malou ludrou

Tak hlavne vo viedni by si mohol plakat ze si musel nechat aj ludru doma... vlastne ani nozikom si u nich niesom uplne isty...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm... mě revolvery míjely, mám akorát novodobý 1860. Ale tohle dělo mě vždycky vyloženě vzrušovalo.

Ono to nieje az take delo, SW mod29 som mal na vyskusanie tiez a ten som nezobral, to je skutocne 44 mag delo. Python + prvi partizan sa pri tom javil ako malorazka...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, tomtur napsal:


Tak hlavne vo viedni by si mohol plakat ze si musel nechat aj ludru doma... vlastne ani nozikom si u nich niesom uplne isty...

To ano jenze Viden je jen 130km od nas a az se tady nejakej videnskej Alibaba objevi s umyslem sirit tady Mohameduv dzihad, tak porad je lepsi byt dobre pripraven nez prekvapen!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ano jenze Viden je jen 130km od nas a az se tady nejakej videnskej Alibaba objevi s umyslem sirit tady Mohameduv dzihad, tak porad je lepsi byt dobre pripraven nez prekvapen!

Podla mna sa radsej otoci ked uvidi prvu tlacovku nasho hlavneho sefa. Pripadne na cestach sa bude citit jak v Bagdade, tak serie na to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, tomtur napsal:


Podla mna sa radsej otoci ked uvidi prvu tlacovku nasho hlavneho sefa. Pripadne na cestach sa bude citit jak v Bagdade, tak serie na to.

Tihle dementni vilizani magori co chteji byt jako jejich prorok se nezastavi ani pred masivni letákovou kampaní....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k těm CO2 vzduchovkám. Mám MP 40 od Umarexu, full auto. Jede to na dvě bombičky, ty vystačí na vystřílení dvou zásobníků. Ale výkon samozřejmě není stabilní a poměrně rychle padá. Ty ocelový broky mají silnou tendenci odrážet se do všech možných směrů, velmi často zpět ke střelci, ochranné brýle jsou naprostá nezbytnost. Přesnost nic moc, používám to s harantama na střílení do petek plněných vodou, na deset metrů se dají trefit. Na větší vzdálenost už je sázka do loterie, záleží, jak jsou plné bombičky. Má to BlowBack, takže to "jako" kope. Důležité je také pravidleně mazat výstup ze zásobníku, jinak nepodává broky a "funí" naprázdno. .... Jako hračka je to fajn, haranti to milují, přeci jenom to vypadá, váží a chová se jako sutečnější zbraň (a taky to střílí dávkou ), než plasťáky od Nerf. Plnohodnotná zbraň to samozřejmě není, na to že by se s tím někdo ubránil není ani pomyšlení. Taky příprava ke střelbe je zdlouhavá. Bombičky jsou v zásobníku a pro výměnu je potřeba imbus. Taky plnění zásobníku brokama trvá podstatně déle než u "osté" zbraně. A vystřílí se to za pár vteřin. .... Takže jako relaxační hračka óká. Jinak to praktického významu nemá.

MP40.jpg

Upraveno uživatelem KurtCz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá super. Koukal jsem na videa a 

Před hodinou, gunman napsal:

Koupili jsme od DPMS vzduchovku na ocelové broky, je to ta nahoře. Na 10 metrů to střílí +- 1cm, bombičky jsou v zásobníku. Spousta legrace, střílí to i dávkou a děcka mají stejné návyky a úchop i na ostrou.

DSC_0106.JPG

To vypadá fakt super. 

 

před 49 minutami, cema napsal:

To 969: A co airsoftku?

Mám MP40 airsoftku v elekrtice a na blbnutí s klukem kolem baraku v pohodě. Jen nabijím akumulátor a nemusím se s.át s bombičkama. Střílí jednotlivě i dávkou. UZI AS bude určitě taky.

To mě nenapadlo. Mrknu na ní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Tomas_2002 napsal:

:D touché :D 

Btw. trochu mě děsí, že člověk s takovým mindsetem má opravdu ZP ... 

taky mě to zarazilo, nulovej smysl pro humor a nadsázku a latentně rasistický kecy... ale ZP bych za to asi nikomu nebral.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, 969 napsal:

taky mě to zarazilo, nulovej smysl pro humor a nadsázku a latentně rasistický kecy... ale ZP bych za to asi nikomu nebral.   

Rasisty nesnasim, konkretni latentni rasisticky kecy jsou jake?

Mne zase zarazi ze drzitel ZP ma potrebu strilet po ptacich, kterym decka v zime davaji lojovy koule a ma potrebu tady resit cim do nich palit.

Upraveno uživatelem midloch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Zmizík napsal:

A dyť si s těma sejkorkama dělal evidentně prdel - kdyby napsal po koťátkách, tak to bude patrnější ale i tak je to docela jasný.

Dobra, nedelam to casto ale pak se tedy omlouvam.

pro me je priroda alfa&omega a svoje decka povedu k ucte k tomu co v lese zije. Dvakrat sem uz zachranil sovy kdyz je nekdo v noci srazil, jezky co nezazimovali nebo prave i ty vypadly sykorky, takze me tohle dokaze vytocit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...