Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Petr R napsal:

Když jsme u těch airsoftek, poradil by mě někdo jakou elektriku AK 47/74 kov a dřevo/plast? Chtěl bych něco kvalitnejsiho...

https://www.actionshop.cz/el-akm-gen-2-el-a101

Neviděl jsem, ale prý jsou k nerozeznání od ostrých. Údajně stejné dřevo, díly, matroš a i vazelína jako u ostrý....Musíš si to načíst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 13 minutami, JendaM napsal:

Zalezi kolik do toho chces nacpat.. ADC, V-AR, DaVinci, JP... :-))

Adc mám v hledáčku 12,5" JP je už přes budget, Var není Glock kompaktibilni pokud vím, a DaVinci vůbec neznám... Ještě uvažuji nad Faxon Bantam... 

Ale chtěl bych hlavně osobní zkušenost někoho, kdo to má... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resim podobnou vec, tak jsem trosku hledal... V-AR bude nova, ted se testuje a ladi, i na zasobniky Glock. Zatim je to muj favorit, ma stat do 50k Kc. Davinci sem vozi kamarad nebo nekdo s kym spolupracuje, odladeny stroj pro PCC. (cena asi nekde kolem 60-70k Kc)

Na obrázku může být: text, kde se píše COMING IN SPRING 2021 FAV-AR TENTED V-AR CZ PV OMPROMISE .house

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JendaM

Ta VAR-ka vypadá dobře, pokud to bude plynovka, bude to parádní střílení. Jenom mám trochu problém odůvodnit si investici cca 50k do 9mm karabiny. Rád bych se vešel do cca 35k za železo + nějaký kolimec.

Primárně to chci na trénink s dlouhou, nějakej závod IPSC(pro zábavu) + home defense. Časem dokoupit něco plnotučného v .223 nebo .308 na delší vzdálenosti, ale to má čas. Za 50k je např. toto: https://www.top-guns.eu/samonabijeci-puska-savage-msr-10-hunter

Celkem se mi líbí toto: https://eshop.bestpatron.eu/faxon-bantam-10-5-puska-samonabijeci-9x19-mm/ nebo https://www.armed.cz/puska-samonabijeci-adc-ar-9-carbine-hlaven-12-5-zasobnik-glock-9-x-19-mm/.

Cena půjde určitě uhandlovat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karabin v 9mm Luger je dneska na trhu spousta. I u nás... Různé AR9, nebo i třeba MPX, Stribog atd.

Za sebe můžu říct, že ač zrovna nejsem fanoušek plastové produkce ze závodů přibližného strojírenství (jsou to sračky...), tak EVO mám docela rád. Jistě, má to svoje mouchy, nedostatky a některá absurdní řešení (kdo by se divil, vzhledem k tomu kdo a kde to vyrábí), ale když se to vezme celkově, tak je to prostě fajn zbraň za dobré peníze. Jistě, jsou i lepší, ale i horší... A pokud nebudu potřebovat soutěžní výsledky na IPSC, kde se to opravdu nechytá, ale jen na zábavu, trénink s dlouhou a tak - pak mne zcela uspokojuje. Musím samozřejmě překousnout některé nedostatky, ale dá se to... Zbraň, pár dílů na záchranu pár nedostatků a 10 zásobníků přijdou celkem do 35.000,-.

Video z tréninku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to tak nějak dělám sám. Občas i vyvíjím nějaký nový doplňky a tak...
 

Co je opravdu fajn vyměnit, jsou pružiny spouště (pár stovek), záchyt zásobníku (pár stovek) a pro někoho natahovací páku (sport shooters only, jinak nepodstatné). Pro méně přizpůsobivé jedince ještě rukojeť (ne, v pojistkách problém opravdu není. Je to v držení střílející ruky, tedy spíše v tom, že někteří jedinci nechápou principy)...

 

Samozřejmě nějaký optický zaměřovač, ideálně kolimátor (jak říkají někteří zákazníci "halogenový koliminátor"... Někdy též "kalimantizátor"...). Sám používám ty nejmenší a otevřené, někdo raději tubusové. Zásobníky a střílet...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Harry napsal:

No já to tak nějak dělám sám. Občas i vyvíjím nějaký nový doplňky a tak...
 

Co je opravdu fajn vyměnit, jsou pružiny spouště (pár stovek), záchyt zásobníku (pár stovek) a pro někoho natahovací páku (sport shooters only, jinak nepodstatné). Pro méně přizpůsobivé jedince ještě rukojeť (ne, v pojistkách problém opravdu není. Je to v držení střílející ruky, tedy spíše v tom, že někteří jedinci nechápou principy)...

 

Samozřejmě nějaký optický zaměřovač, ideálně kolimátor (jak říkají někteří zákazníci "halogenový koliminátor"... Někdy též "kalimantizátor"...). Sám používám ty nejmenší a otevřené, někdo raději tubusové. Zásobníky a střílet...

 

 

Díkec! Zkusím po koupi pohledat někoho v Brně kdo by mně s tím pomohl. Já se do těchdle mechanických věcí nerad pouštím, páč mně na stole dycky zbyde něco na víc 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...