Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 10. 12. 2020 v 7:02, KurtCz napsal:

Ještě k těm CO2 vzduchovkám. Mám MP 40 od Umarexu, full auto. Jede to na dvě bombičky, ty vystačí na vystřílení dvou zásobníků. Ale výkon samozřejmě není stabilní a poměrně rychle padá. Ty ocelový broky mají silnou tendenci odrážet se do všech možných směrů, velmi často zpět ke střelci, ochranné brýle jsou naprostá nezbytnost. Přesnost nic moc, používám to s harantama na střílení do petek plněných vodou, na deset metrů se dají trefit. Na větší vzdálenost už je sázka do loterie, záleží, jak jsou plné bombičky. Má to BlowBack, takže to "jako" kope. Důležité je také pravidleně mazat výstup ze zásobníku, jinak nepodává broky a "funí" naprázdno. .... Jako hračka je to fajn, haranti to milují, přeci jenom to vypadá, váží a chová se jako sutečnější zbraň (a taky to střílí dávkou ), než plasťáky od Nerf. Plnohodnotná zbraň to samozřejmě není, na to že by se s tím někdo ubránil není ani pomyšlení. Taky příprava ke střelbe je zdlouhavá. Bombičky jsou v zásobníku a pro výměnu je potřeba imbus. Taky plnění zásobníku brokama trvá podstatně déle než u "osté" zbraně. A vystřílí se to za pár vteřin. .... Takže jako relaxační hračka óká. Jinak to praktického významu nemá.

MP40.jpg

I když přiznávám, že máš v každé větě pravdu, sranda je s tím fakt velká, asi na čas odložím Slavii a budu na chatě střílet ty zatraceně přemnožený myši dávkou :default_biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, straspol napsal:

I když přiznávám, že máš v každé větě pravdu, sranda je s tím fakt velká, asi na čas odložím Slavii a budu na chatě střílet ty zatraceně přemnožený myši dávkou :default_biggrin:

Se Slavií se to vůbec nedá srovnávat, fun faktor je minimálně o třídu výš. :) A Bůh ať je myším milostiv. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 17. 1. 2021 v 16:27, KralJan napsal:

IMG_20180616_000832.jpg

19X si sa rozhodol lebo máš väčšiu ruku, resp. dlhšej rukoveti a zásobníku alebo aj z iného dôvodu? a nie klasicku? síce máš 43-ku a naopak väčšiu P-10 takže netuším akú máš ruku :D nemal som v ruke 19X a 19 mi sedí skvele ale mám menšiu ruku tak neviem no.. iný rozdiel tam moc nie je ani nie? ten háčik na spodku pri zásobníku neprekáža? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19x i P-10 mám do ruky akorát, nemám moc malou. 43 mám na nošení, pro její velikost a váhu. A nakonec s ní i nejvíc střílím, měl jsem ji opakovaně na kurzech sebeobraně střelby a zvykl jsem si i na malou. 19x jsem si koupil protože se mi líbila 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...