Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 12. 3. 2021 v 6:34, Zelenina napsal:


Prosím tě co to je za model? Vypadá paradně.
 

Marlin 336 Dark v ráži 30-30. Mně na ty Custom věci moc neužije (jak se mi smějí kolegové), takže je tady jen pár úprav:

Předpažbí Midwest Industries, upravená lícnice Pantac aby byla výškově ideálně s Vortexem Strike Eagle 1-8x24 taktickou naháňkou s nízkými montážními kroužky Vortex. Přední rukojeť BCM M-lok (mám teď špatný zápěstí a neohnu ho abych držel předpažbí normálně, tak proto ta ručka) a nějaké krytky co tu máme. No a pak tlumič A-tec Optima Front... Na optice je ještě rychloupínací montáž na digitální nokťák Pard NV007a.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

365 je super. Jakožto starý fanda SS jsem po ní také toužil, když jsem sháněl něco menšího na EDC. Bohužel v té době nějak nebyla k sehnání, tak jsem vzal SS P232SL. Ale musím objektivně říci, že ta 365 je hezčí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přes víkend jsme dělali školení o tlumičích. A i díky tomu jsme získali další množství zkušeností a poznatků... :default_wink:

 

Tlumiče jsou obestřeny množstvím fám a falešných předpokladů... Několik postřehů, které občas lidi překvapí:

 

Ne, není to tiché jako ve filmu. Ale i tak je to příjemné snížení hluku.

Střelba je velmi příjemná...

Hodně, ale hodně to špiní zbraně. Ty tlumiče samozřejmě také...

MUSÍ, jakože opravdu musí se to velmi dobře a často čistit. Hlavně u samonabíjecích zbraní a především u pistolí. Malorážkové taky... To je daň, kterou je třeba platit.

Kdyby nebyly registrované, tak některé méně kvalitní už by letěly do škarpy. Množství sprostých slov, které padly při čištění, bylo nadstandardní.

Skol03.thumb.jpg.6f41b1386bdfc30ef9b793c17ed88877.jpg

Skol04.thumb.jpg.d8c80019ad49b89ed040a89f874911d5.jpg

Skol05.thumb.jpg.c616239ea564e36baf3fc270062b0789.jpg

Skol07.thumb.jpg.c7dc290e7089f1112049178741fa7494.jpg

 

Vypadá to, že za pár týdnů to budeme dělat znovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlumic je super, minuly týden jsem pořídil Hauksen do lesa na .30-06.
Zatím par ran, snížení hluku znatelný a překvapilo me i snížení zpětného rázu.

Chtěl bych to vyzkoušet i na ostatní zbraně.

Možnost vlastnit vnímám jako posun a velký plus, ze se to změnilo.

U nas je střelnice zavřena, protože lidem vadil hluk hlavně o víkendech, takže radši koupím tlumič a budu moc zas na střelnici.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...