Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jeste nee, ja byl ted na kombat treningu a Mantis se na pohyb moc nehodi taxem ho u toho nepouzil.

Mantis je hlavne pomocnik na spousteni, uchop a to vse pod casovym tlakem a okamzite vyhodnoti chybu. 

Videl sem to u kamosa co trenuje zasahovku a hned se mne to zalibilo 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2021 v 9:18, Harry napsal:

Jestli někoho z Moravy zajímají tlumiče, tak 7.-8.5. budeme mít zase cirkusové představení "školení o tlumičích" v Brně... Výklad, vysvětlení, ukázka, porovnání a střelba (pistole, karabiny a AR15).

Skol03.thumb.jpg.5d730923112d3c12ec0d0e89a6aa7227.jpg

Ahoj, a kde to bude? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Koho zajímají pušky pro přesnou střelbu, tak tady najde pár informací o vybavení, které použili střelci na dvou letošních mezinárodních soutěžích v této střelbě:

Statistika vybavení pro DPS

 

Co se týče životnosti hlavní určitých ráží pro přesnou střelbu, tak hrubý odhad je takovýto:

.223 Remington       4.000

6mm Creedmoor      1.700

6,5mm Creedmoor  2.000

.308 Winchester      5.000

6,5 PRC                             1.400

Jedná se o hrubý odhad, kolik ran při udržení terčové přesnosti s běžným terčovým nábojem jsou ty ráže schopné vydržet.

Dvoj až trojnásobná čísla opravdu nejsou reálná a pokud někdo od JP tvrdí, že 6,5 Creedmoor vydrží s terčovou přesností 5-8 tisíc, tak si to prostě spletl s ráží .308... JP používá do svých přesných pušek hlavně Proof Research, které nejen dovážíme do ČR, ale sám jich mám několik ve svých zbraních. A to jak nerezové, tak i karbonové. 6,5 Creedmoor mám v současnosti dvě s těmito hlavněmi a jedna už se blíží konci životnosti, která bude zřejmě lehce nad 2 tisíce. Letos s ní dosahuju docela slušných výsledků. Na evropské finále do Itálie už jsem se kvalifikoval a pracuju na tom se dostat i na světové finále PRS do Ameriky...

 

CT07.thumb.jpg.060ea0c1a38bfd3ce5dc97321367086e.jpg

 
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clipdraw je super věc na g26, tam je to vyloženě "strč za záda a zapomeň", u g19 už je to méně pohodlné, třeba v autě se s tím moc sedět nedá. Délka plechu je ok, ten inbus na nastavení klipu vidím poprvé.. podle mě kombinace klipu a kolimátoru je trochu neobvyklá, ale když to dělá radost, proč ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizik: nijak se to nezapíná, funguje to prostě jako spona/svorka mezi klipem a závěrem, strčíš glock pod rifle a drží to na místě. Leopold je předpokládám levák, pravák má sponu na druhé straně.

Midloch: jak jsem psal, g26 s klipem se dá nosit nonstop a nejen, že o něm skoro nevíš, ale neví ani okolí. Rifle a triko, žádný problém při pohybu a nic nikde nečouhá. Jasně že tasení je jiný svět než kydex, ale dá se to nacvičit. U mě převážil komfort nad nevýhodami, jen na LOS mě s klipem nepustili.

Upraveno uživatelem dykmore
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...