Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 8 minutami, dykmore napsal:

Zmizik: nijak se to nezapíná, funguje to prostě jako spona/svorka mezi klipem a závěrem, strčíš glock pod rifle a drží to na místě. Leopold je předpokládám levák, pravák má sponu na druhé straně.

Midloch: jak jsem psal, g26 s klipem se dá nosit nonstop a nejen, že o něm skoro nevíš, ale neví ani okolí. Rifle a triko, žádný diskomfort při pohybu a nic nikde nečouhá. Jasně že tasení je jiný svět než kydex, ale dá se to nacvičit. A na LOS tě s klipem myslím ani nepustí..

Zmizík měl asi na mysli kolimátor (ten v tomhle případě / provedení myslím zapínat netřeba).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, dykmore napsal:

Zmizik: nijak se to nezapíná, funguje to prostě jako spona/svorka mezi klipem a závěrem, strčíš glock pod rifle a drží to na místě. Leopold je předpokládám levák, pravák má sponu na druhé straně.

Midloch: jak jsem psal, g26 s klipem se dá nosit nonstop a nejen, že o něm skoro nevíš, ale neví ani okolí. Rifle a triko, žádný problém při pohybu a nic nikde nečouhá. Jasně že tasení je jiný svět než kydex, ale dá se to nacvičit. U mě převážil komfort nad nevýhodami, jen na LOS mě s klipem nepustili.

Muj kamos delal Klasovi ochranku, jednou se s nim prodirali pres plnej staromak lidi a jednomu z nich co to nosil taky na zadech, to nekdo v te tlacenici vytahl a on si toho ani  nevsiml. Pruser a borec bez prace… tim ze o tom ani nevis je podle me presne tendle pripad co se stal.

Upraveno uživatelem midloch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, dykmore napsal:

Zmizik: nijak se to nezapíná, funguje to prostě jako spona/svorka mezi klipem a závěrem, strčíš glock pod rifle a drží to na místě. Leopold je předpokládám levák, pravák má sponu na druhé straně.

Midloch: jak jsem psal, g26 s klipem se dá nosit nonstop a nejen, že o něm skoro nevíš, ale neví ani okolí. Rifle a triko, žádný problém při pohybu a nic nikde nečouhá. Jasně že tasení je jiný svět než kydex, ale dá se to nacvičit. U mě převážil komfort nad nevýhodami, jen na LOS mě s klipem nepustili.

Áno, som ľavák, vidno to aj na tlačitku zásobníka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 7. 2021 v 14:24, ggrand napsal:

K cemu je dobry ten plech z cela zaveru, kdyz je takle kratky? To musi byt cely kver utopeny v kalhotach,ale tomu musi zas prekazet kolimator ne?

Az ted jsem si vsimnul, ze ten plech pokracuje jeste dal. To jsou ty mobily. Takle kdyz ted vidim tu fotku, mi to dava smysl. Takze beru zpet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 7. 2021 v 20:07, midloch napsal:

Za me je pistole v zadu na zadech pistole nad kterou nemam kontrolu a v pripade padu na zada ji nevytahnes.

Pistoli vzadu za opaskem doporučuje 11 z 10 akčích filmů 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 15. 7. 2021 v 10:52, midloch napsal:

To nemusí klapnout. Couvneš strčí do tebe, zakopneš spadneš, na každým kurzu obrané střelby ti řeknou že pistole vzadu není dobrá pozice.

Myslel jsem to s nadsázkou, je to pravda. Bohužel ji jinde nenosím, pohodlí. Snad nebudu mít smolíka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Uvažuju nad nákupem něčeho delšího a čím víc hledám, tím víc jsem zmatenější :) 

Viděl bych to na nějakou AR-15 223 Rem. s délkou hlavně někde kolem 14 - 16 palců + M-LOK. Jelikož moje zkušenost s AR-15 je prakticky nulová, tak víc toho vydefinovat neumím :) Líbí se mi DDM4 V7, případně nějaká alternativa od BCM (RECCE-14?). V podobné cenové relaci (50-60k) je také Antreg, který je dobře hodnocený.

Pak mě ještě zaujal Sig MPX K, ale to je úplně jiná kategorie (líbí se mi, že bych si s tím zastřílel prakticky všude) - takže jak vidíte, vůbec nevím, co chci :) Zkuste mě prosím nasměrovat správným směrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je proč chceš tak dlouhou? Je to podle mě a podle testů co sem viděl dost zbytečný (těžký a nemá téměř vliv na přesnost) hlavně pokud se týká nějaké akčnější střelby kde máš mnohem horší manipulovatelnost hlavně za překážkou, já zvolil 12,5" a to je podle mě maximum vzal bych klidně i 11,5".

Mám V-ARku a 100% spoleh, zpracování na 1 a všichni kolem mě co ji mají jsou s ní v pohodě.

Před 2 měsíci jsme měli v Bíteši akci puška pistole a byli tam dva co měli úplně fungl Antrega. Zpracování super, ale jednomu se sekaly 5,56 x 45 mm NATO  a to pokaždé, dokonce když dal mezi .223 jeden tak vždycky zásek.

Druhej měl pořád nějaký zádržky až to vyvrcholilo tím, že když odstraňoval další tak aniž by se dotkl spouště tak mu to samo od sebe vysypalo dávku... Naštěstí bezpečněj prostor atd, ale i tak masakr. Možná je to dobrá zbraň ale viděl sem co sem viděl takže já su spokojen se svou V-AR, jediný co bych změnil nebo spíš přidal je prace, páč ten kompík dělá rámus jako sviňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14-16" je údajně kompromis na všechno - přesnost na větší vzdálenost, chování při střelbě atd. Alespoň to jsem se dočetl :) Ale klidně se nechám ukecat na kratší.

Na V-AR se ještě pořádně kouknu. S BCM a Daniel Defense nějakou zkušenost máš? Případně jak bys je srovnal s V-AR?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...