Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

A já bych bral zrovna ten SIG, mám P320 X Five s kolimátorem SIG Romeo a žádný problém. CZ75 bych nebral vůbec (jednu jsem měl a byla to úplně nejvíc nejhorší pistole, jakou jsem kdy vlastnil) a Glock je kvalitní zbraň, ale bez "duše". A ta 43X má krátkou hlaveň, takže bude ok na nošení, ale na mířenku na střelnici to nebude žádný zázrak. Jestli chceš mít jenom jednu zbraň na všechno, tak se poohlídni třeba po něčem od HK, třeba tohle: https://www.armed.cz/pistole-heckler-koch-sfp9-cerna/ , dá se to nosit a dá se s tím i nastřílet. Kdyby tě honila mlsná, dá se na to namontovat Viridian combo laser-světlo. Nebo bych uvažoval nad Berettou: https://www.kentaurzbrane.cz/beretta-92fs-inox-cal--9mm-luger/ . Nejlíp je stejně si konkrétní pistoli někde vyzkoušet, minimálně v obchodě, jak ti sedne do ruky, jak ti sedne váha, mířidla atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně mám Berettu M9A3 (vlastně klasická 92) a nikdy se jí zbavovat nebudu - jako fullsize.

Na nošení Sig P365 a totéž - nikdy nepůjde z domu.

Přítelkyně má SFP9 a je to taky fajn věc.

Glock je jako Oktávka: věc bez duše, která většinou funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beretta je ikona designu, krasna pistole. Pekna na poteseni ale na noseni je to tezky, pokud nemas stehenni pouzdro na safarilandu. Plus je to kohouťák, na kombat je urcite lepsi strajkr, pri akci mas mensi sanci o neco zavadit.

 

Vezmi SFP9 v USA se prodava pod oznacenim VP9 a na youtubu je x srovnavacich testu a SFP (VP9) je fakt dobra.

 

Stejne nezustanes u jedne, ja mam SFP9 na akci a obcas vezmu i CZ SP 01 tactical.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo nereagoval, zkusim jeste jinak. Koupil jsem z druhe ruky Para Ordnance. Bohuzel, vytahovac je v haji. V CR nesehnatelna vec, v USA se delaji nahrady bezne. Bohuzel, firmy nezasilaji do CR. Mate nekdo napad, jak to nechat poslat? V USA nikoho nemam. Podotykam, neni to hlaven, zaver apod, jen blbej vytahovac.

Diky moc za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím o radu :  v neděli jsem šel s kámošem střílet, má CZ 83 9mm br. Několikrát se mu při střelbě stalo, že při zmáčknutí spouště šel kouhout nadvakrát dolů ( jakoby s mezicvaknutím) a nedošlo k výstřelu. při následovném zmáčknutí spouště se kouhot natáhnul a vzápětí k výstřelu  došlo. Netušíte někdo kde může být problém?

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, mám podobný problém prosím proto o radu pokud někdo ví. Mám Valtra p-38 válečný. Když je natažený kohout a já stisknu spoušť a kohout udeří do úderníku tím simuluji výstřel a spoušť pořád držím, přitom držení spouště natáhnu závěr do zadní polohy jakoby došlo k vyhození nábojnice a závěr pustím a tím dojde k jeho rychlému návratu zpět a jakoby nasunutí náboje, ale problém je, že kohout spadne taky dolů ačkoliv jsem nepovolil spoušť a opět nestiskl. ☹️ Zkouším všechno možné, ale na nic jsem nepřišel. Pokud by měl někdo jenom typ alespoň, budu za něj rád. Pěkný den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 3. 2022 v 22:51, Oliver333 napsal:

Ahoj, prosím o radu :  v neděli jsem šel s kámošem střílet, má CZ 83 9mm br. Několikrát se mu při střelbě stalo, že při zmáčknutí spouště šel kouhout nadvakrát dolů ( jakoby s mezicvaknutím) a nedošlo k výstřelu. při následovném zmáčknutí spouště se kouhot natáhnul a vzápětí k výstřelu  došlo. Netušíte někdo kde může být problém?

Díky moc

Jen se zeptám, nemá tato zbraň i bezpečné vypouštění kohoutu pomocí páčky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, prizak napsal:

Ahoj lidi, mám podobný problém prosím proto o radu pokud někdo ví. Mám Valtra p-38 válečný. Když je natažený kohout a já stisknu spoušť a kohout udeří do úderníku tím simuluji výstřel a spoušť pořád držím, přitom držení spouště natáhnu závěr do zadní polohy jakoby došlo k vyhození nábojnice a závěr pustím a tím dojde k jeho rychlému návratu zpět a jakoby nasunutí náboje, ale problém je, že kohout spadne taky dolů ačkoliv jsem nepovolil spoušť a opět nestiskl. ☹️ Zkouším všechno možné, ale na nic jsem nepřišel. Pokud by měl někdo jenom typ alespoň, budu za něj rád. Pěkný den.

co to dělá při střelbě?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...