Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Kluci sháním pro mladého malorážku ( zánovní), zkrátka v pěkném , udržovaném stavu ZKM 452 ( Brno model 2) s klasickými mířidly ( dioptr a výměnné mušky by potěšily). Pokud by jste i něčem věděli,dejte echo,díky. Zbrojak samo mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Ahoj, jako čerstvý držitel ZP začínám vybírat pistoli.  Poraďte prosím  kam v Brně vyrazit na střelnici, nebo do krámu?

Zatím koukám po netu, čtu recenze, ale chci si to osahat, pobavit se o tom.

Koukal sem po CZ P-10c, walther PPQ M2, 

Arex Delta 2 a klasicky Glock 19.

Pokud máte jiný tip, budu rád.

Diky

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, už sem to tady psal a napíšu to zase - tak jako v čemkoli jinym, tydle univerzální služební zbraně sou dobrý tak trochu na všechno, ale nic neuměj úplně 100%. Jako první zbraň sem koupil to PPQ M2, jako dobrý, ale ani se s tim supr nestřílí jako s nějakym sportovnějšim derivátem 1911 či CZ, ani se to moc dobře nenosí..

 Takže ideál něco většího kovovýho na střelnici a něco malýho jednořadovýho placatýho do kapsy.

 Na druhou stranu, asi si tim musí projít každej sám a cesta je cíl i u zbraní:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, michal.s napsal:

Ahoj, jako čerstvý držitel ZP začínám vybírat pistoli.  Poraďte prosím  kam v Brně vyrazit na střelnici, nebo do krámu?

Zatím koukám po netu, čtu recenze, ale chci si to osahat, pobavit se o tom.

Koukal sem po CZ P-10c, walther PPQ M2, 

Arex Delta 2 a klasicky Glock 19.

Pokud máte jiný tip, budu rád.

Diky

 

 

Armorum nebo Alfaproj co se prodejen týká. Střelnice asi Trigger a nebo CS Solutions (tam jsem sice ještě nebyl, ale reference se zdají být dobré).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, michal.s napsal:

Ahoj, jako čerstvý držitel ZP začínám vybírat pistoli.  Poraďte prosím  kam v Brně vyrazit na střelnici, nebo do krámu?

Zatím koukám po netu, čtu recenze, ale chci si to osahat, pobavit se o tom.

Koukal sem po CZ P-10c, walther PPQ M2, 

Arex Delta 2 a klasicky Glock 19.

Pokud máte jiný tip, budu rád.

Diky

 

 

Ahoj, s koupí zbraně (Glock) mám dobrou zkušenost s Alfaproj a co se týká střelnic, tak nejraději mám CS Solutions (instruktoři jsou pohodáři se spoustou zkušeností). Nejlevnější je (asi) BH Magnum, ale objednání pouze přes telefon/mail. Jinak v Brně drahota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, michal.s napsal:

Ahoj, jako čerstvý držitel ZP začínám vybírat pistoli.  Poraďte prosím  kam v Brně vyrazit na střelnici, nebo do krámu?

Zatím koukám po netu, čtu recenze, ale chci si to osahat, pobavit se o tom.

Koukal sem po CZ P-10c, walther PPQ M2, 

Arex Delta 2 a klasicky Glock 19.

Pokud máte jiný tip, budu rád.

Diky

 

 

Střílím přes 30 let, na nošení mám kompaktní 1911, Colt Defender v 9luger, vyměnil jsem záchyt závěru, vypouštěč zásobníku, pojistku a zásobníky, vše od Wilson Combat, lehce odladil spoušť ... malá, spolehlivá, bezpečná, střílí na flek. Pouzdro mám IWB, karbonové s vnitřní jelenicí od Skull crush

Pokud chceš nosit, zdrž se plnotučných služebních pistolí. Pronese se to ... 

Eventuální varianta je malý revolver, tady máš jistotu, že vystřelí kdykoli :)

IMG_4255.thumb.jpeg.15038084be1f858a32c87507a436a2f9.jpeg

1291101895_SnAmekobrazovky2019-02-07vA7_17_24.thumb.png.68a272ef30d612433bfa62aba23408bb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejsem úplně objektivní příklad, ale nosit se dá všechno 😉

SR02.thumb.jpg.f3a82f95a3b8ea03b6460c9767a6813c.jpg

 

Všechny z nich běžně nosím (ano, jsem spíš na revolvery, pistoli mám pouze jednu, a to plnotučnou .45 ACP), jen ten nahoře jsem nahradil ještě větším S&W 6,5" hlaveň v ráži .45 LC ve velkém N rámu, nosím ho do lesa...

Nejčastěji nosím M&P R8 (druhý shora) v kydexovém pouzdře. Váha s náboji 1.300 gramů, hlaveň nic moc 5". Zase jsem si naprosto jistý, kdybych ho musel nedejbože použít (trefím se přesněji a rychleji, než většina dobrých střelců s pistolí). Je to jen o pouzdře a o zvyku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, kdyz uz jsme u toho, resite v praxi nekdo, kdo mate vice jak 2 kousky, jejich zabezpeceni (uskladneni) v souladu se zakonem? Tj. jakoze do 2 ks je to vicemene jedno, pak prituhuje, je potreba nejaka uzamykatelna ocelova schranka / skrin, splnujici tech. nalezitosti dle vyhlasky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak @michal.s vybírá z pistolí velikosti kompaktu. A je to dobře. Protože prostě univerzál →terče, LOS (nebo prostě dynamika), nošení. Na všechno z toho jsou samozřejmě speciály lepší, ale tady si myslim, že zvolil správně. Konkrétní ergo každý ze zbraní ať si vybere podle svejch preferencí.

Nabízet mu tady sub-kompakt 1911, co se nosí C&L a navíc s jednořadým šupletem na 7 je dneska už prostě pasé. Zvlášť když je možný narvat do menšího strikera 11 rep 13 nábojů. to samý revolver. Je to hezký, o tom žádná, ale myslím, že teď ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...