Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

A ještě když už mi takhle radíte, tak nějaký tip na lehký upgrade (já a kluk 10 let, střelba na plechovky, časem občas nějaký terč).

To nebo to?

https://www.zbrane-vzduchovky.cz/umarex-browning-buck-mark-urx

https://www.zbrane-vzduchovky.cz/gamo-p-900 ?

Asi spíš ten Umarex, ne?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud rikas 10 let tak by jsem bral neco lehkeho, ja mam https://www.zbrane-vzduchovky.cz/vzduchova-pistole-spa-cp9m-cal-45mm a dcera 15let s tim moc ran neda je to na ni dost tezke. Dokonce ma i honicku natahnout zaver.

co se tyce pohonu tak CO2 neni spatne, jedna bombicka 7g (ta plnitelna, napln za 2,5kc) je u tohoto tak na 20 presnych ran. I prestoze to je na CO2 tak se tam pohybuje celkem velky kus zeleza pri vystrelu (uderi na ventil) takze detskou ruku to celkem rozhodi. 

Pistove si myslim budou jeste o neco horsi. Konkretni radu Ti tedy nedam nemel jsem moznost jich moc vyzkouset. 

Jeste jsem zkousel CO2 Crosman 357 a ten je podobne tezky nema takovej raz, ale je to celkem nepresny (v porovnani s SPA) a take moc dlouho nevydrzi je to celkem forovy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to mělo být jinde, ale dnes jsem zaregistroval tuto informaci https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-polsti-zaci-se-uci-zvladat-zbrane-skoly-tudiz-musi-zridit-strelnice-40407915 Neznám osnovy našich škol, ale něco jako za našich časů BRANNÁ VÝCHOVA by se tam šiklo, samozřejmě oproštěné od jakékoli ideologie. Pro mladší členy. Obsahem byla topografie, zdravověda, pobyt v přírodě, střílelo se ze vzduchovky, jednou za rok branné cvičení celé školy, naučili jsme se hodnosti vojáků, morseovku a také se  pořádaly závody Partyzánský samopal,... Rád vzpomínám. Své potomky jsem už musel všemu učit sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
Před hodinou, gunman napsal:

Chvíli jsem ji měl, ale plastový pistole s kohoutem mi nesedí, divně se mi to kroutilo v ruce. Takže jsem zůstal u G19 a pítensí 🙂 

 

dik, zvážim aj tú možnosť, len asi som staromódny a chcel som s kohútom 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě začít aspoň na sucho, trochu se dostat do představy velikosti (návaznost na nošení, atd.) a pak střelnice, využít nějaké akce prodejců s možností vyzkoušení. Ušetříš si spoustu času, i když i to je někdy, pro někoho, cesta... 🙂. Za sebe jeden zásobník s G43 a věděl jsem že chci jinou. Jako s ženskou, kvůli jednomu píchání se taky nemusíš ženit, i když to vlastně není tak dobrý příklad 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, odjinud napsal:

Co rikate na CZ P10C? Asi neprodavanejsi "devitka" poslednich let, ne?

Je nejaka alternativa v ramci pistoli 9x19mm jako prvni (univerzalni) zbrane? 

CZ 75 je uz asi out, ne? 

75 out neni. V dnesni dobe sou supr jeji deriváty ja mam SP01 tactical a staci se podivat na Garandovu recenzi a bude ti jasny proc viz:

Na taktiku je ale lepsi plast a urcite ne s kohoutem.

Ja mam HK SFP9 top kvalita nalitano 7-8tis viz foto.

 

628867A7-1929-49A1-8523-6E3CD5FE25E8.jpeg

Upraveno uživatelem midloch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe muzu rict... hodne zkouset co sedne. Mel jsem Glocka 17/19... vse ok, delnik - sice hnusna, ale funkcni pistole, ergonomie trebas horsi nez u P10C. Aktualne mam Sig P320 X-Five a P365XL a nemuzu si to vynachavalit. Ergonomie skvela, moznost dokupovani gripu bez nutnosti nakupniho povoleni... takze z meho pohledu moc pekna stavebnice. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, odjinud napsal:

Co rikate na CZ P10C? Asi neprodavanejsi "devitka" poslednich let, ne?

Je nejaka alternativa v ramci pistoli 9x19mm jako prvni (univerzalni) zbrane? 

CZ 75 je uz asi out, ne? 

Smith Wesson MP, bývají za dobrou cenu, mají trochu jiný tvar rukojeti než Glock a nejsou tak hnusný 🙂

fungují stejně dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem vybíral svou první zbraň,zkoušel jsem na střelnici spoustu dostupných zbraní požitelných k nošení,ale nakonec jsem vybral cz 75 P01 z výše uvedeného videa.Mám ji asi osm let vystříleny tisíce nábojů bez závad.Na mou ruku nejlepší úchop.Je potřeba na střelnici vyzkoušet před nákupem aby  tě to nestálo majlant a zbylo na hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...