Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, odjinud napsal:

Co rikate na CZ P10C? Asi neprodavanejsi "devitka" poslednich let, ne?

Je nejaka alternativa v ramci pistoli 9x19mm jako prvni (univerzalni) zbrane? 

CZ 75 je uz asi out, ne? 

Mam P-10s a naprosto perfektni. Mam i P-07 2 gen a o zadnem krouceni jsem nikdy neslysel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky panove. Budu to muset vyzkouset. Zatim jsem strilel jen CZ75 Shadow - solidni kus oceli, zrejme hodne vydrzi, pekny vzhled. Co si nejsem jist je velikost a hllavne hmotnost.

Az mi vydaji ZP, mam prislibeno vyzkouset CZ P10C, na kterou majitel peje ody a hlavne rika, ze se mu s ni lip strili ("mířenka") nez se Shadow, coz moc nechapu, jelikoz ta je na sprrovni strelbu primo delana.

Glock - no, nekdo psal, ze P10C je defacto Glock, kdy si lidi z CZ procetli fora majitelu glocku, a odstranili to, na co si nejvic stezovali 🙂 Ten vzhled je tradicne hodne ... ehm, funkcionalisticky 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, odjinud napsal:

Diky panove. Budu to muset vyzkouset. Zatim jsem strilel jen CZ75 Shadow - solidni kus oceli, zrejme hodne vydrzi, pekny vzhled. Co si nejsem jist je velikost a hllavne hmotnost.

Az mi vydaji ZP, mam prislibeno vyzkouset CZ P10C, na kterou majitel peje ody a hlavne rika, ze se mu s ni lip strili ("mířenka") nez se Shadow, coz moc nechapu, jelikoz ta je na sprrovni strelbu primo delana.

Glock - no, nekdo psal, ze P10C je defacto Glock, kdy si lidi z CZ procetli fora majitelu glocku, a odstranili to, na co si nejvic stezovali 🙂 Ten vzhled je tradicne hodne ... ehm, funkcionalisticky 🙂

 

Tak lidi na fórech o Gloku si asi nestěžovali na vypadávající čepy tak jako u Pédesiny Céčka aby je pak lidi hledali v trávě nebo bahně 😄 Tydle příběhy o tom jak někdo něco psal a jak něco podle toho v CZUB jsou víc fantastický než draci ve Hře o trůny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je vyrazit někam na střelnici, půjčit si zbraně, které se ti líbí a zastřílet si s nimi. Pak to nech nějaký den uležet a zopakuj střelbu ze dvou nejlepších kandidátů. No a pak si jednoho kup 🙂 Za čas zjistíš, že potřebuješ trošku něco jiného a budeš na tom jak s hodinkama 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, midloch napsal:

Tak lidi na fórech o Gloku si asi nestěžovali na vypadávající čepy tak jako u Pédesiny Céčka aby je pak lidi hledali v trávě nebo bahně 😄 Tydle příběhy o tom jak někdo něco psal a jak něco podle toho v CZUB jsou víc fantastický než draci ve Hře o trůny.

Cepy gripu? To olepis kobercovkou... :-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nakoniec  som tú CZ P 07 kúpil a ako píšete určite nebude posledná 😀, ale pri prezeraní netu som narazil na pružiny DPM, má niekto odskúšané? Má to zredukovať zdvih až o 30 percent a aj spätný ráz.

Upraveno uživatelem robo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 11. 2022 v 20:49, robo napsal:

Nakoniec  som tú CZ P 07 kúpil a ako píšete určite nebude posledná 😀, ale pri prezeraní netu som narazil na pružiny DPM, má niekto odskúšané? Má to zredukovať zdvih až o 30 percent a aj spätný ráz.

To bych nedělal, není to sportovní speciál. Ale, je to jen můj názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam rad Mloky, ale uz se mne zacinaji doma zahnízďovat!

Chtel sem neco subtilnejsiho na noseni nez SFP9 a s cim se zaroven da dobre i trenovat behat po venkovni strelnici a delat nejaka akce a 43x ve full gearu mne bohuze vysel jako jasnej vitez ze vsech v tehle mikro kompakt kategorii. 😂👍🏻

85B1A75C-D6C3-4641-9C06-DAEB8CA7BE10.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 11. 2022 v 20:49, robo napsal:

Nakoniec  som tú CZ P 07 kúpil a ako píšete určite nebude posledná 😀, ale pri prezeraní netu som narazil na pružiny DPM, má niekto odskúšané? Má to zredukovať zdvih až o 30 percent a aj spätný ráz.

Podle meho to moc nepoznas(rozhodne ne ze zacatku, az budes mit vic odstrileno, ma smysl ladit smerem co bude vyhovovat).. tedy radeji bych ty 2-3 tisice prohnal hlavni. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, midloch napsal:

Nemam rad Mloky, ale uz se mne zacinaji doma zahnízďovat!

Chtel sem neco subtilnejsiho na noseni nez SFP9 a s cim se zaroven da dobre i trenovat behat po venkovni strelnici a delat nejaka akce a 43x ve full gearu mne bohuze vysel jako jasnej vitez ze vsech v tehle mikro kompakt kategorii. 😂👍🏻

85B1A75C-D6C3-4641-9C06-DAEB8CA7BE10.jpeg

A neuvažoval si třeba i o G48? Já se tou cestou vydal. Nosím na apendixu a ty 2cm už tam nehrají žádnou roli. Jako plus je,že má o trochu delší páku, pistoli to přitlačuje k břichu a nevyvaluje se od těla. A hlavně při střelbě je ta delší hlaveň znát, je to klidnější než 43X.

Jinak jsem měl tyhle tři a zůstal už jen Glock.

20220711_233158_copy_1512x2016.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, cema napsal:

A neuvažoval si třeba i o G48? Já se tou cestou vydal. Nosím na apendixu a ty 2cm už tam nehrají žádnou roli. Jako plus je,že má o trochu delší páku, pistoli to přitlačuje k břichu a nevyvaluje se od těla. A hlavně při střelbě je ta delší hlaveň znát, je to klidnější než 43X.

Jinak jsem měl tyhle tři a zůstal už jen Glock.

20220711_233158_copy_1512x2016.jpg

Uvažoval, ale furt je 43x subtilnější v té délce a hlavně váha nižší (což je to co mě teď trochu na opasku sere) a navíc jak pověsíš dolů baterku tak se taktéž víc sklidní. Já bych asi totiž už bez baterky zbraň na nošení nechtěl, baterka je základ, páč jinak nevidíš kam kropíš...

Jinak já nosím OWB na 3 a budu na to mít holster od T REXe což je teď topka v holstrech, takže su zvědav jak to dorazí abych to vyzkoušel zda je vše cajk.

Upraveno uživatelem midloch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Kairos napsal:

Ja mel hrozne oblibenou G43, pri noseni jsem o ni ani nevedel, parkrat jsem s ni i spal a netlacila😀jen grip jsem musel trochu potunit skate paskou. Ale potreboval jsem sjednotit zasobniky s CSV9, takze ted mam G26 s 19kovym zasobnikem. A spokojenost.

IMG-20221113-WA0000.jpg

Ja mam velky ruky a 43 byla na me co se tyka uchopu nepohodlna. Jinak tam taky asi nalepim talon 👍🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...