Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 12. 11. 2022 v 11:53, JendaM napsal:

Podle meho to moc nepoznas(rozhodne ne ze zacatku, az budes mit vic odstrileno, ma smysl ladit smerem co bude vyhovovat).. tedy radeji bych ty 2-3 tisice prohnal hlavni. :)

Aj to tak asi urobím, nechce sa mi za to teraz vyhadzovať ďalšie prachy. Dík 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 28 minutami, Beer napsal:

Já ještě čekám na kolimátor od HOLOSUNu. Pak možná nějaká spoušť, vratná pružina..mířidla 🙂 MOS si o to přímá říká 😀

Miridla sou podle mne zbytecny love kdyz mas kolimator, ty plasty jako zaloha staci a natahovat o opasek nebo botu muzes kolimatorem.

ja nechavam v továru jen sem tam ted dolepil grip a je to jak nebe a dudy.

9CA1C9B3-C6FD-4C68-BCA9-2F7A4C085918.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, M@C napsal:

Nojo vidis to, diky, ja koukal na nejake jine eshopy kde meli dodani 4-6 tydnu, coz je na prd, potrebuju ho za 2 tydny na kurz HardTask. Ale prinejhorsim by meli byt schopni mi ho tam pujcit, aspon bych si zkusil jak mi vyhovuje...

Tim si uplne jist nejsem, pujcuji jen glocky, pokud si dobre pamatuji. Na jaky kurz jdes?

edit: Uz jsem koukal, maji i PPQ k memu prekvapeni. 🙂

Upraveno uživatelem JendaM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, odjinud napsal:

Tak to je mazec... 🙂

https://prodejna.czub.cz/cz-p-10-c-or-cerakote-custom

Škoda, ze cena je skoro dvojnasobek zakladni verze..._vyr_2207_cz-p-10pc-or-lady.png.f470f6474a342a58c59e85e3facace5f.png

Tady LOrant to udělá za cca. 4 000,- a jde si vybrat jakoukoliv barvu ;) https://www.renovace-zbrani.cz/pistole-bereta?pgid=jr8ckf422-75bc1749-c555-4b13-9624-a7e8ad6b8011

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...