Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Že je to kus vola, na tom se shodneme. Hlavně kvůli nevytaženýmu zásobníku. Ale že jde domů nalitej chlap, to se může stát skoro každýmu. Pokud tou zbraní nikde nemával v putyce, cestou nebudil veřejný pohoršení, nevidím nejmenší důvod ho prohledávat. A počítám, že takovou okolnost by orgány neopomněly zmínit. Dovolím si tipnout spíš na udání nasranýho souseda, nebo tak něco. Za mě fízlové palec dolů. Jako přístup "jseš nalitej, takže tě prošacujem" schvaluješ? Ať jdou do hajzlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Americkej napsal:

Že je to kus vola, na tom se shodneme. Hlavně kvůli nevytaženýmu zásobníku. Ale že jde domů nalitej chlap, to se může stát skoro každýmu. Pokud tou zbraní nikde nemával v putyce, cestou nebudil veřejný pohoršení, nevidím nejmenší důvod ho prohledávat. A počítám, že takovou okolnost by orgány neopomněly zmínit. Dovolím si tipnout spíš na udání nasranýho souseda, nebo tak něco. Za mě fízlové palec dolů. Jako přístup "jseš nalitej, takže tě prošacujem" schvaluješ? Ať jdou do hajzlu.

Jsem si jistej, že by mu dělali potíže i kdyby měl zásobník vytaženej a mimo, anebo by ho neměl vůbec☹️.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nevíme. Víme že byl nalitej a zbraň přestože v batohu, byla v režimu nošení. To je samozřejmě špatně, neobhajitelný, tečka. Ale co fízly primárně motivovalo ho vůbec začít prudit-lustrovat-prohledávat? Náhodou se podobal celostátně hledaný osobě? To by mne skutečně zajímalo, třeba jim křivdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Americkej A kde jsi přišel na ten přístup: “Jseš nalitej, takže tě prošacujem?” Já ho tam nikde nezaznamenal. A kromě toho ho už jednou vykázali z místa, kde asi neměl co dělat a za dvě hodiny tam byl zas… A jestli měl dvojku v žíle a u sebe zbraň, byť v batohu, tak snad o ten zbroják přijde. Z tvého příspěvku jde spíš o animozitu vůči všem policajtům, chudák ožralej kretén s nabitou zbraní v batohu…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Festře, takže mu zbraň z toho batohu vypadla? Nebo jakým způsobem tu zbraň v batohu zjistili? Přestupku proti zbraňovýmu zákonu se dopustil, počítám že o zbroják přijde a rozhodně ho nelituju. Že policajty většinou nepovažuju za slušný lidi je pravdou, ale zase ne plošně, někteří respekt zasluhují. Jinak já vedu život řádný a bezúhonný, abys zas nepředjímal nějaký nesmysly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Americkej napsal:

Cenu dál argumentovat to nemá hlavně proto, že jsme tam ani jeden nebyli. Takže co předcházelo a především co je motivovalo ho prohledat, se nemůžeme ani domnívat.

Byl, kde nemel byt. Tak si ho vsimli. Po vykazani ho tam zase nasli. Cili ho prolustrovali, zjistili, ze ma ZP. A prisla otazka, jestli nema nejakou zbran u sebe a borec se prasknul, ze jo - v batohu. 

A co se tyce zasobniku, nemusi byt prazdny, staci, ze je mimo zbran. Zasobnik muze byt ve zbrani, ale prazdny=drzeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Chronař napsal:

Neumím číst, nebo by měl mít i ten zásobník prázdnej ?

Jedno, jestli zvlášť nebo ve zbrani.

Tohle → "zbraň nenabitou náboji v zásobníku" znamená, že nesmíš mít zbraň nabitou náboji a sice náboji v zásobníku. Jinými slovy, aby se jednalo o držení, tak zásobník, pokud v něm nemáš náboje, můžeš mít ve zbrani. Pokud v něm náboje máš, tak ho ve zbrani mít nesmíš.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové (a dámy), nemá náhodou někdo doma takovou tu cvičnou maketu pro dril manipulace a potažmo rozborky/sborky, ideálně CZ 75? Kurz mám za sebou a v nejbližší době se chystám ke zkoušce, tak tomu chcu jít co nejvíc naproti. Mám pocit, že to tu proběhlo před nějakou dobou v prodejní sekci, ale nějak mě to uteklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...