Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 20 minutami, JendaM napsal:

T-Rex urcite nejsou nejkvalitnejsi, tech firem co umi je hodne(ale co si budem dost to navysi cena dovozu a dph atd...). Hodne jsem zvedavej na Frogy od RHH. Konecne neco, co zbran i v OWB rezimu tlaci vic na telo, tzn dost prileha. 

Mam dobrou zkusenost s BlackTrident z Rakouska, avsak rozhodne nejsou levni.

 

TREX dělá vlastní vývoj není to žádnej lisovanej o pistoli obtisklej kydex ale z přesné formy dělanej plast a těch US testů na jejich kvalitu je na youtubu x. Za mě nejkvalitnější hoster. 

Upraveno uživatelem midloch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, midloch napsal:

TREX dělá vlastní vývoj není to žádnej lisovanej o pistoli obtisklej kydex ale z přesné formy dělanej plast a těch US testů na jejich kvalitu je na youtubu x. Za mě nejkvalitnější hoster. 

Vsak tak to dela kazdej rozumnej vyrobce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Americkej Já nosím G26 se svítilnou v IWB appendix carry. Za ty roky se mi to osvědčilo jako nejlepší možnost. Ke zbrani se dostanu silnou i slabou rukou, i v zimní bundě, což u nošení na 3., nebo 4. hodině u mě nehrozí. Při jízdě v autě jsem schopnej bez problémů takto absolvovat i dlouhé štreky a ke zbrani mám pohodlný přístup a nemusím řešit, kam ji odložím v autě. A bříško mám taky, občas větší, občas menší. Ale je to moje varianta, na kterou jsem zvyklý, každému vyhovuje něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Festře, je mi jasný, že z Tebe mluví letitá zkušenost. Asi jsem tenhle způsob nošení zavrhnul předčasně, jenom na základě domněnky. A protože se stejně chystám na nějaký kurz(y), určitě se tam pokusím vyzkoušet i Tvojí variantu. Co se týče kurzů, líbí se mi Hard task. Pokud máte někdo doporučení, nebo naopak negativní z osobní zkušenosti, budu jen rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Americkej Pokud bys kupoval IWB pouzdro, rozhodně Ti doporučuji koupit je s Tuckable sponou, protože pokud máš třeba košili a sako, cíp košile zakasáš mezi pouzdro a kalhoty, což u standardní spony neuděláš, tam musíš mít triko, nebo košili ven z kalhot. A tuckable spona nijak neomezuje přístup ke zbrani, prostě košili vytáhneš z kalhot. Za mě ideál na opravdu utajené nošení zbraně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Trochu offtopic, nicmene uklizim a nasel sem uctenku od Glocka 17, ktereho jsem kupoval 13.3.2000. Tehdy stal 22 500.- kc. 

V te dobe jsem v ozbrojenych slozkach mel celkovy plat 10 780.- kc. Dle rozhodnuti z 1.1.2000 ve 4-te tride, 2-em platovem stupni.

K 1.1.2001 jsem mel 5 tridu, 3-ti stupen a plat 12 660.- kc.

Dneska se Glock 17 pohybuje cca od 17k. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Ahoj kluci,

je tady toho hodně, takže jsem to neprocházel celý, takže pokud se budu po někom opakovat, tak sorry.

Jaký používáte střelivo na běžný nošení a obranu doma?

Já jsem dlouho hledal a nakonec jsem zakotvil na Hornady Critical Defense. Za mě z povoleného střeliva nejlepší stop efekt. Takže kdyby došlo na nejhorší (což se doufám nikdy nestane), tak omylem nezastřelíš dalších deset nebožáků.

Nicméně pokud má někdo jinou zkušenost, tak sem s ní.

Na střelnici samozřejmě klasickej celoplášť, ta A1 by se tam asi vcelku prodražila. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, pku napsal:

Já jsem dlouho hledal a nakonec jsem zakotvil na Hornady Critical Defense. Za mě z povoleného střeliva nejlepší stop efekt...

Tyto Hornady jsou dobrá volba 🙂 Ještě lepší jsou Federal Cartridge EFMJ. Ale ty se už teď k nám bohužel nedovážejí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, pku napsal:

Ahoj kluci,

je tady toho hodně, takže jsem to neprocházel celý, takže pokud se budu po někom opakovat, tak sorry.

Jaký používáte střelivo na běžný nošení a obranu doma?

Já jsem dlouho hledal a nakonec jsem zakotvil na Hornady Critical Defense. Za mě z povoleného střeliva nejlepší stop efekt. Takže kdyby došlo na nejhorší (což se doufám nikdy nestane), tak omylem nezastřelíš dalších deset nebožáků.

Nicméně pokud má někdo jinou zkušenost, tak sem s ní.

Na střelnici samozřejmě klasickej celoplášť, ta A1 by se tam asi vcelku prodražila. :D 

image.png.c3cce9278392b4df4365eedefbecdcbd.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kluci nevíte kde sehnat Sightrona 3-9x40 MD /mildot/  ? https://gun.cz/S-variabilnim-zvetsenim/Puskohled-Sightron-SIH-3-9x40-MD  

Klasický kříž se dá sehnat, mildot u nás těžko .Je to tento kříž viz foto

32003-MIL-DOTReticle-S13-9x40G2_1800x1800.webp

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...