Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pročítám si vlákno o nožích........koukám,co jsme tu za lidi.......a tak mne napadlo téma. Doba je "zlá",bezpečno moc není(i když,jak kde....).....nosíte u sebe něco pro svou obranu???? Kdyby náhodou????? Nebo na to "pečete"????

Nerad bych,aby se to tu zvrhlo ve flame "keyboard fighters"........každý máme své zkušenosti,každý se pohybujeme v jiné společnosti......někoho to nepotká,někdo to naopak přitahuje......

 

 

Za sebe.....mám teď novou hračku,bráška se vrátil z A-stánu a dovezl mi parádní rukavičky(už je nosím v práci,mají za sebou "křest"-borec,když se probral,tak omámeně položil dotaz,zda jsem ho kopnul,či co se vlastně stalo ???? :lol: )....zespodu mají kevlarovou vrstvu a v oblasti kloubů jsou vyplněny pískem(jinak jsou to "obyčejné" kožené rukavičky).

 

post-1110-1257424843.jpg

post-1110-1257424850.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
Pročítám si vlákno o nožích........koukám,co jsme tu za lidi.......a tak mne napadlo téma. Doba je "zlá",bezpečno moc není(i když,jak kde....).....nosíte u sebe něco pro svou obranu???? Kdyby náhodou????? Nebo na to "pečete"????

Nerad bych,aby se to tu zvrhlo ve flame "keyboard fighters"........každý máme své zkušenosti,každý se pohybujeme v jiné společnosti......někoho to nepotká,někdo to naopak přitahuje......

Za sebe.....mám teď novou hračku,bráška se vrátil z A-stánu a dovezl mi parádní rukavičky(už je nosím v práci,mají za sebou "křest"-borec,když se probral,tak omámeně položil dotaz,zda jsem ho kopnul,či co se vlastně stalo ???? :lol: )....zespodu mají kevlarovou vrstvu a v oblasti kloubů jsou vyplněny pískem(jinak jsou to "obyčejné" kožené rukavičky).

 

Můžu se zeptat, co děláš za práci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....nosíte u sebe něco pro svou obranu???? Kdyby náhodou????? Nebo na to "pečete"????

 

Jsem z kategorie těch co na to jak ty říkáš pečou.

Doufám, že nebudu jednou litovat. Z principu ''gaunerům'' neustupuji a tak je možná jen otázkou času, kdy špatně skončím.

Ale jak jsem tu už někde psal, jsem asi idealista. Chodit ''ozbrojen'' pro případ, co kdyby... mi přijde trošku schíza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nosim - jak kdy... vetsinou Taurus 85 UL, v kapse spyderco, zalozni nuz (nastrojak) na opasku, obcas teleskop... a kdyz je treba, vezmu si neco jineho palneho nebo nuz navic, obcas boxer... :)

a na otazku, jestli jsem magor - ano, samozrejme

a jestli jsem to nekdy pouzil - ano, samozrejme

:D

Nejsi magor, jsi pouze opatrný... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
(už je nosím v práci,mají za sebou "křest"-borec,když se probral,tak omámeně položil dotaz,zda jsem ho kopnul,či co se vlastně stalo ???? :lol: )

 

 

Spíš bruder... ;)

 

Ne Bruder, Gilius, ten je otestoval v práci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne Bruder, Gilius, ten je otestoval v práci ;)

 

 

psal jsem o sobě třeba tady: http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...9841&hl=PCO

 

 

4 Honza 71 - prosím,žádné flame o schýze.....jak píšu,záleží na tom,kde se kdo z nás pohybuje. Já už potkal magora,se kterým jsem měl něco v práci,na procházce s klukama. A panáček to chtěl "řešit".........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nějakou malou plynovou pistoli, ale ještě jsem jí, naštěstí, nepoužil a popravdě si myslím, že nejsem člověk ,který by se kdy dostal do situace, že bych jí musel použít. Jako vhodná oběť zvrhlíků rozhodně nevypadám, movitost ze mne také nečiší a k rvačkám opilců se také nenachomýtnu :)

Nosit ostrou zbraň bych se bál, použít ji chce mnohem více odvahy, než plynovou srandu. A navíc by byla to nejdražší, co bych u sebe nosil, což by byl paradox :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecy a rychlý boty. Vedle postele PPK. V autě kasr. Ač jsem nožomil, jsou to pro mě jen nástroje. Obecně se dá říct, že užívam je to, co umim.

Od té doby co mně vykradli noční stolek když jsem spal (navzdory alarmu) jsem docela rád, že nechávám zbraň v trezoru...

Upraveno uživatelem Ejabejaroz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...