Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mno jak jsem psal oznacit za debily myslivce je strejne vypovidajici jako oznacit za debily ty kdoz ted koukaj na Superstar. Je to asi o uhlu pohledu. Ze je mezi nima plno normalnich lidi je snad kazdymu jasny. Ja to teda pro vase info nejsem. Myslim jakoze myslivec nejsem. Normalni samozrejme sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jak jsem psal oznacit za debily myslivce je strejne vypovidajici jako oznacit za debily ty kdoz ted koukaj na Superstar. Je to asi o uhlu pohledu. Ze je mezi nima plno normalnich lidi je snad kazdymu jasny. Ja to teda pro vase info nejsem. Myslim jakoze myslivec nejsem. Normalni samozrejme sem.

 

Jo,jo. To, že se (ty slušný a normální) staraj o přírodu a les není "zajímavý", tak se o tom nepíše a v telce to taky neuvidíme.

Ale to, že někdo někoho zranil/ nebo rovnou zastřelil, to je pecka hodná co největší publicity. Hurá máme o čem psát. A z toho pak vzniká

obecné povědomí o skupině lidí, kteří si říkají myslivci.

Že chlastaj, no jo, to ale upřímně spousta lidí. Že jsou mezi nima gauneři, jo těch je plná společnost, tak proč by tahle skupina měla být vyjímkou !!!

 

Nejsem myslivec a v rodině nemáme myslivce. Znám jen dva. Oba se především staraj o tu přírodu a zvěř. Oba jsou správný chlapi a jeden chlastá, druhý ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš. A můj strejda hajnej byl ten nejlepší a nejhodnější člověk, kterého jsem měl tu čet poznat, po mazlíčkách nestřílel, nekrad, jezdce nebuzeroval (dohodli se kdy a kam nemají jezdit a bylo) a vůbec se o revír dobře staral. nevěřím, že takových je jen ta desetinka... :worried_anim:

 

 

 

Nebude to tím, že mezi hajným a myslivcem je krapítek rozdíl?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,jo. To, že se (ty slušný a normální) staraj o přírodu a les není "zajímavý", tak se o tom nepíše a v telce to taky neuvidíme.

Ale to, že někdo někoho zranil/ nebo rovnou zastřelil, to je pecka hodná co největší publicity. Hurá máme o čem psát. A z toho pak vzniká

obecné povědomí o skupině lidí, kteří si říkají myslivci.

 

Ok, pokud se medializují pouze zranění a usmrcení, proč srovnatlenou měrou nečtu zprávy o tom, jak někdo omylem postřelil/zabil legálně drženou pistolí?

 

Mám svou vlastní odpověď - protože "lovecké" zbraně jsou odznakem moci a stavu, zatímco tasit a mávat kolem sebe jen tak pistolí určenou k sebeobraně chce trochu duševní poruchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bandicoot: Které jsou ty dvě skupiny nad myslivci?

 

Tou první jsou řidiči a tu druhou jsem zamlčel schválně, to jsou židi...

Samozřejmě to není můj názor, já nejsem blb ani nácek, ale pouze sumarizace mediálních viníků všeho zla... Pak tam jsou kuřáci, alkoholici atd...

 

hciq promine, že sem znovu vložím jeho zdařilou fúzi těchto zloduchů do jedné osoby...

post-2655-1260276027.jpg

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tou první jsou řidiči a tu druhou jsem zamlčel schválně, to jsou židi...

Samozřejmě to není můj názor, já nejsem blb ani nácek, ale pouze sumarizace mediálních viníků všeho zla... Pak tam jsou kuřáci, alkoholici atd...

 

hciq promine, že sem znovu vložím jeho zdařilou fúzi těchto zloduchů do jedné osoby...

Jo jo, "vožralej židovskej myslivec, přijedší do revíru na enduru, se svými dvěma pittbully, puštěnými pochopitelně na volno". Nebo tak nějak to bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majore, to je vytržený z tehdejšího kontextu, tehdá jsme se bavili o jednoduchý kolovrátkový mediální šabloně pro masy, že za všechno můžou myslivci, židi, pejskaři, motorkáři, kuřáci...

 

A když vidim názory, že myslivci jsou debilové, což neni vůbec žádná specifikace (jako třeba daleko přesnější "osumnáctiletej řidič"), protože mezi nima jsou lidi od kombajnérů po primáře, tak si říkám, jak ta masírka těch bulvárních médií funguje.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...