Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jirko co to meles za ovinka,tak to zruste a za rok dva se po.... ,Ta zver ti udela tokove skody ,ze bys nestacil cumet,uz ted je premnozena . A jsem zvedavej kdo by to platil ty skody ,mozna ty :-D

 

To nejsou ovínka :D , ale jen dva příklady ze života. Zrušil bych to klidně. Pokud bude třeba regulovat stavy zvěře máme na to profesionály a nejsou potřeba vesnická sdružení opilců v zelených kamizolách a pérem za kloboukem :D . Osobně znám člena mysliveckého sdružení, který má na dvoře lednici a to co vystřílí obratem prodává do hospod. Ale když se jedná o brigádičku na krmelcích je línej sednout i do traktoru. Je to asi tak že ty procenta slušných myslivců uvedená v předcházejících postech jsou pravdivá.

A když by se to mělo vzít do důsledku, tak ti myslivci postřílejí na honech víc svých než zvěře :thumbsup_anim: .

Upraveno uživatelem jirka404
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, popravdě, vidět někoho v lese, jak cosi zakopává a zjistit pak, že je to rakev, volal bych ty poldy taky :worried_anim: .

jen bych doplnil, dotyčný H. mě znal od dvanácti let, kdy jsem mu o prázdninách jako brigádník vysazoval stromky do školky. A jako starší, po zkouškách těžil dřevo. Stačilo se zeptat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, popravdě, vidět někoho v lese, jak cosi zakopává a zjistit pak, že je to rakev, volal bych ty poldy taky :worried_anim: . Dneska ve zprávách zmínili myslivce, co zabil extra cvičenýho služebního pracovního vlčáka v hodnotě asi sto litrů, když pobíhal cca 15 metrů od pána. S myslivcem to vypadá bledě, asi padne obvinění a pokud jde o mě, dobře mu tak, kropičovi debilnímu.

 

Ovšem dostal mě argument jednoho z dalších myslivců, co na poznámku reportéra, že služební psy, vodící, asistenční atd. je vysloveně zakázáno střílet, utrousil, že je těžké to odlišit. Tak nestřílím, kurva, když to nevím přesně. Jenže to by nesměli svěřit do ruky bouchačku každýmu idiotovi, co má na hlavě jitrnici. :crying_anim:

Jitrnici mas tak mozna na hlave ty ,tys u toho nebyl ,tak jak muzes znat skutecnosti.Reporteri si tu reportaz muzou upravovat jak chtej a podstatny skutecnosti mozna byly jiny .Myslivecka straz ma pravomoc strilet po reviru pesany,kdyz skodej :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jitrnici mas tak mozna na hlave ty ,tys u toho nebyl ,tak jak muzes znat skutecnosti.Reporteri si tu reportaz muzou upravovat jak chtej a podstatny skutecnosti mozna byly jiny .Myslivecka straz ma pravomoc strilet po reviru pesany,kdyz skodej :-(

Po mém pejskovi by si takovej myslivec vystřelil jenom jednou :furious: ! A předem říkám, že bych se pak klidně zodpovídal z NO :gun_bandana:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Galil: na to právě odkazuju 3 posty nad tebou

 

majorZeman: neházím, teď tu byl na to téma se mnou pohovořit soused a spolužák, je jasný, že jsou myslivci a myslivci. No nicméně když potkám v lese myslivce a budu tam se psem, preventivně se budu o psa spíš obávat, než si říkat, že tenhle myslivec je ten rozumnej chlap, jako muj soused

To mas pravdu,ale po lese by pes sam behat fakt nemel ,vis prd co dela 300 metru od tebe.Ja se jich nechci zastavat ,jenze clovek kterej do toho nevidi ,tak tomu proste nerozumi

 

Eh, no kdybych viděl známého jak zakopává rakev, asi by mi přišlo trochu riskantní za ním jít a říct "Franto, tak jsi se konečně zbavil svojí starý, co?" :tomato:

To mas pravdu,to bys taky rovnou mohl v ty dreveny potvore skoncit s ni :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ve zprávách zmínili myslivce, co zabil extra cvičenýho služebního pracovního vlčáka v hodnotě asi sto litrů, když pobíhal cca 15 metrů od pána. S myslivcem to vypadá bledě, asi padne obvinění a pokud jde o mě, dobře mu tak, kropičovi debilnímu.

 

Ovšem dostal mě argument jednoho z dalších myslivců, co na poznámku reportéra, že služební psy, vodící, asistenční atd. je vysloveně zakázáno střílet, utrousil, že je těžké to odlišit. Tak nestřílím, kurva, když to nevím přesně. Jenže to by nesměli svěřit do ruky bouchačku každýmu idiotovi, co má na hlavě jitrnici. :crying_anim:

 

Nevěř všemu, co se říká ve zprávách, ženská to podělala, pustila psa na volno a nechala ho zdrhnout do lesa a z těch 15 metrů, se při šetření rázem stane 150-200 metrů, myslíš, že by myslivec dal 3 rány z kulovnice, když je 15 metrů od psa člověk ? :eek: A ještě píšeš ,,extra cvičenýho služebního pracovního vlčáka", no, byl to německý ovčák a ukázali jeho výkonnostní a výstavní průkaz, používaný při běžném sportovním výcviku psů http://www.cz-pes.cz/zkusebni-rad-nzr.php#POVINNOST , že byl služební (policie, celníků, záchranářů atd.) , to také nevypadá, ta zpráva v TV a novinách je slátanina, podle mě jednal myslivec (člen myslivecké stráže) správně. Psa, je škoda, takhle to dopadá, když nějaký idiot co má na hlavě jitrnici, má i velkého psa a neví, co si s ním může dovolit a co ne...... :worried_anim:

Upraveno uživatelem BUBÁK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěř všemu, co se říká ve zprávách, ženská to podělala, pustila psa na volno a nechala ho zdrhnout do lesa a z těch 15 metrů, se při šetření rázem stane 150-200 metrů, myslíš, že by myslivec dal 3 rány z kulovnice, když je 15 metrů od psa člověk ? :eek:

 

Tomu klidně věřím, já tak taky přišel o psa (jenže soudruh střílel z brokovnice a ani se nesnažil psa dohledat a ujistit se, že ho skutečně zastřelil). Jinak pokud je pravda, že pes zaútočil, pak doufám, že si myslivec aspoň hrknul do gatí a zažil pocit, jaké to je, když je někdo loven... Někdy bych si přál, kdyby se role obrátily a byla sezóna na myslivce...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz vidim psa, jak normalne pobiha a cmucha nekde v krovi a magora, kterej po nem pálí jako zbesilej!!!! Jakou skodu by ten pes mohl jako zpusobit?!? Maximalne by zabil nejakeho ptaka, zajice, pochybuju, ze by treba ulovil srnu. A i kdyby, tak majitelka by to jiste uhradila. Ja osobne neznam zadnej pripad, kdy by doma chovany, cviceny pes zabil v lese vetsi zvire nez je treba zajic.

A to, ze se pes zabehne 100 metru od majitele, jezis je to pes a rád beha, a v lese na prochazce je prece ten pravej duvod ho pustit. Nikdo nepocita s hovadem, kterej strili po vsem, co běhá!

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou oblíbené báchorky myslivců. Pes sám neuloví téměř nic, pouze ve smečce a to se spíše specializuje na domácí zvířata - třeba ovce. Prostě průměrný myslivec (teď neříkám, že každý) nejdříve pálí po všem, co se v lese hne a pak teprve zjišťuje, zda to byl pes, srna, turista, či jeho kolega.

 

 

Upraveno uživatelem Traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem myslivec a myslivec nikdy nebudu.Rád střílím a něco bych si v životě chtěl zastřelit, jen prostě jsem pohodlnej člověk.Být myslivec neznamená jen sedět na posedu, ale opravdu se o tu zvěř starat, v zimě přikrmovat atd.Stát se myslivcem je docela těžké, zbroják udělá každý, ale myslivecké zkoušky jsou horší a někdo to přirovnává k maturitě.Šéf je myslivec a žije tím, brácha je taky myslivec a taky ho to baví.V člověkovi to prostě je.Nelíbí se mi ta pitomá mediální masáž, kdy kopeme v zimě do myslivců a v létě do motorkářů.Jěžíš tak zastřelili psa, myslivec bude mít s toho nepřijemnosti, ženská si příště dá bacha a voják dostane novýho psa!Bavte se zase o zbraních!Jo a vlčák ti bezproblému strhne srnu, když srna váží 15-30kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem myslivec a myslivec nikdy nebudu.Rád střílím a něco bych si v životě chtěl zastřelit, jen prostě jsem pohodlnej člověk.Být myslivec neznamená jen sedět na posedu, ale opravdu se o tu zvěř starat, v zimě přikrmovat atd.Stát se myslivcem je docela těžké, zbroják udělá každý, ale myslivecké zkoušky jsou horší a někdo to přirovnává k maturitě.Šéf je myslivec a žije tím, brácha je taky myslivec a taky ho to baví.V člověkovi to prostě je.Nelíbí se mi ta pitomá mediální masáž, kdy kopeme v zimě do myslivců a v létě do motorkářů.Jěžíš tak zastřelili psa, myslivec bude mít s toho nepřijemnosti, ženská si příště dá bacha a voják dostane novýho psa!Bavte se zase o zbraních!Jo a vlčák ti bezproblému strhne srnu, když srna váží 15-30kg.

 

No ale zadnej pes srnu nestrhnul, jen behal.

Tady zase mistr mislivec likviduje konkurenci http://www.novinky.cz/krimi/186563-sef-mys...o-jestraba.html

A myslim, ze to neni jen medialni masáž, jsou to DESÍTKY a stovky pripadu rocne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale zadnej pes srnu nestrhnul, jen behal.

Tady zase mistr mislivec likviduje konkurenci http://www.novinky.cz/krimi/186563-sef-mys...o-jestraba.html

A myslim, ze to neni jen medialni masáž, jsou to DESÍTKY a stovky pripadu rocne.

Ach jo, tak co teda navrhuješ udělat s myslivcema?Sebereme jim zbraně usekáme ukazováčky, aby nemohli už v životě střílet, nebo je zastřelíme, vyvrhneme a za achylovku pověsíme na trám?Co potom budeš dělat, až pojedeš v autě a potkáš na silnici dvacet lišek, padesát prasat, třicet bažantů.Bude tě bavit platit opravy na autě, když něco srazíš?Nebo přemnožený dravci, ti odnesou jorkšíra, nebo budeš mít podělaný auto od dravců?Co pak budeš dělat?Budmě rádi, že někoho to lovení baví a ušetří nás od něčeho, co dělat my nechceme.

Upraveno uživatelem gorlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem myslivec a myslivec nikdy nebudu.Rád střílím a něco bych si v životě chtěl zastřelit ...

 

Víš a s tím já mám problém. Já taky rád střílím, ale v životě by mě nenapadlo "něco" v životě zastřelit pro svoji potěchu. Pokud by to byla nutnost (lov pro obživu, redukce přemnožené zvěře) tak to chápu. To bych i zvládnul, ale nečinilo by mi to radost. Kdo má radost ze zabíjení je podle mě deviant a zbraň by neměl dostat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, tak co teda navrhuješ udělat s myslivcema?Sebereme jim zbraně usekáme ukazováčky, aby nemohli už v životě střílet, nebo je zastřelíme, vyvrhneme a za achylovku pověsíme na trám?Co potom budeš dělat, až pojedeš v autě a potkáš na silnici dvacet lišek, padesát prasat, třicet bažantů.Bude tě bavit platit opravy na autě, když něco srazíš?Nebo přemnožený dravci, ti odnesou jorkšíra, nebo budeš mít podělaný auto od dravců?Co pak budeš dělat?Budmě rádi, že někoho to lovení baví a ušetří nás od něčeho, co dělat my nechceme.

 

 

Klid, nerozciluj se. Ja NEBUDU delat nic. Nemam ani jorksira, ani se nebojim, ze budu v aute srazet desitky zvirat - to je trochu sci-fi! Je mi jedno, co bude z myslivcema. Ja jen vyjadruju svuj nazor, ze mezi myslivcema je spousta hovad a uvadim priklady. Je to organizovana skupina, ktera ohrozuje a ovlivnuje zivoty mnoha lidí a je nutne na to poukazovat a treba z toho vyvodit nejake dusledky. To je vse, co chci rict.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, tak co teda navrhuješ udělat s myslivcema?Sebereme jim zbraně usekáme ukazováčky, aby nemohli už v životě střílet, nebo je zastřelíme, vyvrhneme a za achylovku pověsíme na trám?Co potom budeš dělat, až pojedeš v autě a potkáš na silnici dvacet lišek, padesát prasat, třicet bažantů.Bude tě bavit platit opravy na autě, když něco srazíš?Nebo přemnožený dravci, ti odnesou jorkšíra, nebo budeš mít podělaný auto od dravců?Co pak budeš dělat?Budmě rádi, že někoho to lovení baví a ušetří nás od něčeho, co dělat my nechceme.

 

Ale no tak... to je demagogie. Tím jsme krmeni od padesátých let - kdy převzala moc strana a vláda. Myslivci jsou od té doby něco jako lidové milice.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gorlo: vidíš to víc přímočaře, než je zdrávo a seš se všim hotovej razdva, ovšem jaksi bez obsahu známek vyšších mravních hodnot ve tvým projevu mi něco napovídá, že při svých 38 příspěvcích a lačnosti diskutovat tady o zbraních, sis evidentně spletl fórum. Zkus to spíš tady.

 

 

majore: nevytvářej doměnky, ukaž mi, kde píšu, že nechávám svýho psa běhat 300m ode mne nebo že to tak bylo s tím zastřeleným psem.

 

BUBÁK: taky argumentuješ doměnkou a asi bys se dost divil, kdybys tady včera s náma seděl, když mi kamarád vyprávěl, jak na honu jeden blbec druhýho chlapa postřelil nebo jak jinej střílel na kance běžícího pár metrů od kamaráda, kterej ho chíli předtím (jako velkej kus) nechal být. Lidi jsou prostě různý a jak je jeden slušnej soudnej a citlivej, tak jinej (a klidně ze stejnýho spolku) je zas prostě bezmozek hladovej po ráně. Nebyli jsme u toho ani jeden. Nicméně v diskusi pod tou zprávou někdo uváděl, že pes byl střelenej z boku. Pokud se to potvrdí, pak jsem velice zvědavej, jak ten chlap bude vysvětlovat, že se trefil do boku psovi, kterej na něj běžel zaútočit. To se při použití zdravýho rozumu kapku neslučuje. Kapišto?

Upraveno uživatelem budo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi před 10 lety běžel případ kdy zelenej blbec zastřelil psa který byl na vodítku . Majitelku neviděl kvůli stromu . Jo , a byl to menší voříšek . Paradox je , když policajt zastřelí psa tak má problém . Ale brigádníkům prochází vše .

Sam jsi brigadnik a svadis to na nas :thumbsup_anim: .Zase tys u toho byl? A on byl myslivecka straz??? A muzeme pokracovat ,jestli ten clovek porusil zakon tak ovinko snim,ale zase je to nřa posouzeni jinych cinitelu a ne tebe kterej o tom vis prd :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...