Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

No nevim... Kimber je teda taky sprosta kopie? Springfield taky? Wilson Combat? Dan Wesson? Zbran je zbran, kdyz strili a funguje tak je to jedno...

 

Tady si trochu pletěš pojmy s dojmy. Kimber, springfield..... je to samé jako pilotky ala 2 světová. Jde o koncepci a ne "opakuji" jako u Norinca o kopie viz třeba SIG Sauer P228 atd. atd.

Jinak ještě jedna poznámka, že když to funguje tak je to jedno. Hodinky nebo holínky - taky jedno, obojí se natahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tado, žádám tě znovu, přestaň plácat nesmysly (nebo je plácej na jiném fóru). Norinca jsou většinou kopie, dokonce kopírují i CZ... Těmi řečmi o "kvalitě materiálu" se prostě lidi snaží zdůvodnit si koupi šmejdu...

 

Už jsem se bál že na to budu sám...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Dave: Aha, ja prehledl ze se nebavime o 1911, moje chyba... Je fakt ze treba na ty kopie Sigu a CZ se dost nadava... Ja bych si osobne Norinco taky nekoupil, ale taky jsem si nekoupil origo Colt ale jen "klon", rak se me to trosicku taky dotyka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dave: Aha, ja prehledl ze se nebavime o 1911, moje chyba... Je fakt ze treba na ty kopie Sigu a CZ se dost nadava... Ja bych si osobne Norinco taky nekoupil, ale taky jsem si nekoupil origo Colt ale jen "klon", rak se me to trosicku taky dotyka :)

 

V klidu, 1911 mi od nich defacto taky nevadí - jen ten zbytek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je ,jako tudleto ?? :gora: Proč nenapíšeš rovnou-MOC TI TO SLUŠÍ,nebo TY SEŠ ALE MOTEJL,nebo CHTĚLA BYCH,ABYS MI NAŘÍDIL HODINKY ...takhle jenom chodíš vokolo horký kaše

 

nařizovat večer hodinky to by ti šlo... ale že bys ráno, ty můro, zamáčk budika to né...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nařizovat večer hodinky to by ti šlo... ale že bys ráno, ty můro, zamáčk budika to né...

 

Jak zamáčk budika ????Já vodcházel v pul páty a budíka si dávala na osmou.Si musela tu flašku dopít,když si nezaregistrovala,že ve vosum škemráš snídani na někom uplně jiným.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak zamáčk budika ????Já vodcházel v pul páty a budíka si dávala na osmou.Si musela tu flašku dopít,když si nezaregistrovala,že ve vosum škemráš snídani na někom uplně jiným.

 

:D počkej motejle... příště ani ten tvůj barevnej pták nepomůže.. proč myslíš že jsem tu flašku dopila !! Zapomenout je jediná možnost :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...