Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada

Jde spis o to, ze me na takovehle oblecenk moc neuzije :) Ja proste nosim dziny a kosili, i kdyz jdu do lesa nebo nekam na turu po horach :D Ale mozna bych teda mohl tajhle pres leto nejake nosit, ale nevim jak by na me koukalo ve skole, kdybych jim tam napochodoval v BW kapsacich :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen taková poznámka k tomu pouzdru od Fobusu.Chce to vyzkoušet pro konkrétní typ zbraně,tahle pouzdra jsou sice parádní,ale přeci jen trochu více ,,odstávají" od těla,hodně záleží na velikosti zbraně.Sám tahle pouzdra také používám,ale třeba pro letní nošení maličkého Rugera LCP,(když člověk není moc oblečený),se mi mnohem více osvědčilo malé vnitřní pouzdro s klipsem.Ale samozřejmě jak je možné nosit alespoň slabou bundu nebo vestu,tak Fobus s pádlem nemá chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen taková poznámka k tomu pouzdru od Fobusu.Chce to vyzkoušet pro konkrétní typ zbraně,tahle pouzdra jsou sice parádní,ale přeci jen trochu více ,,odstávají" od těla,hodně záleží na velikosti zbraně.Sám tahle pouzdra také používám,ale třeba pro letní nošení maličkého Rugera LCP,(když člověk není moc oblečený),se mi mnohem více osvědčilo malé vnitřní pouzdro s klipsem.Ale samozřejmě jak je možné nosit alespoň slabou bundu nebo vestu,tak Fobus s pádlem nemá chybu.

 

Pádla samolitr vždy budou víc od těla, než průvleky, ale Fobus nejmíň. A je vhodný spíš na střední a větší zbraně. U malých (Kevin, LCP, Diamondback) by devalvoval jejich výhodu malých rozměrů.

Jak říkáš, co zbraň a typ postavy, to jiné pouzdro. Proto jich mám víc, abych to nejlépe kombinoval s typem oblečení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, doufam ze jsem vybral nejlepsi vlakno, kdyby ne, tak poprosim adminy, at to nekam presunou...

Muj kamarad bude brzy slavit narozeniny, mam rad zbrane a to hlavne ty s dlouhou hlavni, moderni pusky, atp...

Chtel bych mu koupit jako darek knihu, nejlepe o tomto typu zbrani, nemate nejaky dobry kvalitni tip?

Dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Dnes mi dorazilo to pádlo od Fobusu z Izraele. Odesláno to bylo 26.8.2011 - to je blesk.

 

Hm, to se máš, já pořád čekám na rychlonabíječe z USA :( Ale beztak mi budou k prdu, protože kvér je a dlouho asi bude u puškaře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muze mi nekdo vysvetlit nasledujici?

Muz postrelil pejskare

 

nechci zadny flame, pistoli nemam, neumim s tim zachazet. spis me zajima, jak se stane, ze kdyz clovek projde skolenim, dostane zbrojni pas, tak se netrefi do psa. a pokud se u tech dvou rafanu pohyboval i ten druhej majitel, tak za 1) nebudu prece strilet a za 2) jako laik, pokud stojim a vedle me se zerou dva psi tak i v takovem pripade snad neni mozny (evidentne je) trefit druheho majitele. leda by mu skocil do rany. jinak si to nedokazu predstavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muze mi nekdo vysvetlit nasledujici?

 

Debil... ono trefit pohyblivej cíl neni prča, když se to navíc mele, je to nemožný.

Přitom by stačil pepřák a čokly pokropit.

 

To, že tu zbraň má legálně vůbec neznačí nic o jeho střeleckým umění. Když získáš řidičák, taky to neznamená, že se umíš hbitě proplejtat pražským provozem.

 

edit: jádro problému není v tom, že je lempl a psa netrefil, ale jednoznačně v tom, jak moc je psychicky v pořádku, že bouchačku kvůli takový kravině vytáhnul a navíc použil

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

911: Když děláš zbroják, žádným školením neprojdeš... Stačí se 5x trefit do terče z pistole (případně z brokovnice a malorážky). A skutečně jen málokterý vlastník zbrojního průkazu chodí pravidelně střílet a jak píše bandicoot - trefit pohyblivý cíl, to už je vyšší dívčí a na normální střelnici ani nemáš možnost tyhle situace trénovat. A navíc teda tohle byla situace, kdy ta zbraň nejspíš neměla jít ven z pouzdra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

911: Když děláš zbroják, žádným školením neprojdeš... Stačí se 5x trefit do terče z pistole (případně z brokovnice a malorážky). A skutečně jen málokterý vlastník zbrojního průkazu chodí pravidelně střílet a jak píše bandicoot - trefit pohyblivý cíl, to už je vyšší dívčí a na normální střelnici ani nemáš možnost tyhle situace trénovat. A navíc teda tohle byla situace, kdy ta zbraň nejspíš neměla jít ven z pouzdra.

 

Tado tobě možná přnesli zbroják na stříbrném podnose, ale jinak se dělá praktická zkouška a testy -jako v autoškole. 488 otázek

 

http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/testove-otazky

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Conrad: Opravdu se nechci hadat... Vim ze zbrojni prukaz mas, vim ze minimalne z kulovnice strilis neporovnatelne lepe nez ja. Ake skutecne si myslis, ze ty testy a prakticka zkouska, tak jak jsou ted zarucuji, ze drzitel zbrojniho prukazu zvladne vyhodnotit krajni nouzi nebo nutnou obranu a zbran pouzit, jen na zaklade toho testu a peti ran z 10m?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...