Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já nosím nunčaky a baví mě to s nima.

Vlastik

 

A cvičíš s nimi ??? Myslím pod odborným vedením, ne jen tak doma v garáži. Tato zbraň patří do ryukyu kobudo a v republice není moc lidí, kteří by se jí věnovali. Vlastně jich znám jen pár.

Jestli tedy cvičíš u někoho, tak u koho ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A cvičíš s nimi ??? Myslím pod odborným vedením, ne jen tak doma v garáži. Tato zbraň patří do ryukyu kobudo a v republice není moc lidí, kteří by se jí věnovali. Vlastně jich znám jen pár.

Jestli tedy cvičíš u někoho, tak u koho ???

 

U mě né, to bych věděl!

Upraveno uživatelem Hasič
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Henatko: To jsou Fiocchi black mamba v tom šupleti? Jak ti fungují? Já je vyřadil, protože se zasouvají střely do nábojnice a to tak, že hodně moc... Třeba i o 1/3 délky střely apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tada: jo Fiocchi Black Mamba .45 - nosim je uz asi 1,5roku (denne do komory) na G21 jsem nemel ani jeden problem , kolega nosi 9mm ataky bez problemu, pocitam ze jeden mesicne musim vyradit je okousanej od vyhazovace ale jinak je to presnejsi strelivo,urcite pro me lepsi jako Lpua cep super(myslim z tak se to jmenovalo).Ale myslim ze u .45 to je uplne jedno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Glock 19 4 gen..ale shanim nejaky lehci subkompakt - 9 nebo .45...je to na noseni moc velke :-(

 

G26? Já jsem k tomu byl hodně skeptickej, ale teď jsem s ním docela spokojenej, jen je strašně tlustej. Špatnej není ani Kahr PM45, ale musíš mít pořádnej rozpočet :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já včera něco uviděl, něco co jsem neměl v ruce asi třicet let. Takže záchvat nostalgie a prostě to nešlo jinak, musel jsem ji mít! Co? No přece jedinečnou, kultovní, neuvěřitelnou pistoli Lov 2 !!! Přiznejte se, kdo jste s ní někoho střelili nebo byli někým střeleni?

post-2302-034305600 1323711777.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...