Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Klotzman: Nemuzes byt dale od pravdy. Takzvane "junk guns" jsou vetsinou primitivne konvenni konstrukce. Kevin je o dost promyslenejsi a kvalitnejsi

 

Šak nic ve zlým. Já neříkal že to je junk gun, ale že tak krapet vypadá. Mimochodem v USA je to pěkně velký segment trhu - z plechu lisovaný samopaly ála mikroUzi pro černý huby, subkompakty pro babky ze sídlišť a pod.

Mimochodem o tom ATC mi zbrojař na střelnici tvrdil, že má reálnou, teoreticky bezproblémovou životnost kolem 600 ran :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo zkusenost s batohy na jedno rameno Maxpedition (Versipack, Jumbo, Fatboy apod.). Podobny jsou tusim i od 5.11.

Pripada mi to super, ale jen jsem to na par sekund zkousel oblict.

Na kratsi, puldenni vylety ven, penezenka, klice, cigara, PPK...

Diky.

 

Mam 5.11 a uz nekolik mesicu nenosim nic jineho. Kvalitni, dobry polstrovani na popruhu, naprosta spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,ne,Kevin je úplně jiná liga než ATC a pod,jak materiály tak zpracováním,jediné co trochu snižuje výkon je systém brzdění záveru odfukem plynů.Proto jsem dal nakonec přednost Rugeru LCP,který má klasický systém řešený poklesem hlavně.Při zkouškách na hradlech to bylo na výsledku opravdu poznat,ale už si konkrétní čísla nepamatuji.Co se týče nošení je to skoro jedno,i když váhově je samozřejmě výhodnější LCPčko.

 

Rozměrově je na tom zase lépe Kevin, takže jak kdo chce, tak si vybere :-)

 

Taky mi doma jeden zahálí s hafo příslušenstvim, jen se dokopat napsat inzerát safra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo zkusenost s batohy na jedno rameno Maxpedition (Versipack, Jumbo, Fatboy apod.). Podobny jsou tusim i od 5.11.

Pripada mi to super, ale jen jsem to na par sekund zkousel oblict.

Na kratsi, puldenni vylety ven, penezenka, klice, cigara, PPK...

Diky.

 

Jestli chceš, půjčím ti na pár dní tohle žebradlo a uvidíš sám... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nejake skusenosti mam a ak si raz zatuzim obstarat vlastnu prskavku tak to bude prave GP,... nie ze by bola najlepsia na svete, ale som jednak patriot a hlavne za tie peniaze naozaj ujde :)

 

skusenosti...

- ak neches za kazdu cenu usetrit tak kupuj neskorsie modely.... najlepsie rovno MK7, starsie serie trpeli roznymi detskymi vadami, nic vazne ale lepsie sa zije bez toho ... napriklad vysuvajuce sa koliky

 

- priebeh spatneho razu je taky netradicny, ani nie slabsi ale akysi natiahnuty proste nezvyk

 

- maju povest dost presnych pistoli ale to ja nepoznam/neocenim som h...o strelec

 

- spust je fakt bohova vacsinou uz z vyroby a vraj sa da aj slusne ladit

 

- ak si potrpis skor na spolahlivost nez na presnost tak mozes poslat zbran vyrobcovi a ten ti zvacsi vole, blbost ale potesi

 

- niekde na Slovensku existuje jedna s ktorou vypraskali postupom casu 100K vystrelov bez cistenia... len do toho liali olej a dva krat menili pruzinu inak nic

 

- Celkovo su GP su znami naozaj solidnym pristupom k zarucnemu aj pozarucnemu servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Oranžové Planet Oceany k tomu máš?

 

jsem pořád nalomenej, že si pořídím klasickou CZ 75 bez blokace, s kulatým lučíkem a ostruhou na kohoutu, místo 1911... A pořád nevím, rozhoduju se a váhám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Omlouvam se za OT ...

Kdyz si to tu obcas procitam, rikam si, v jakych koncinach nasi zeme se nekteri z vas pohybuji, ze u sebe nosi - na obranu - strelne zbrane, nekteri dokonce i zalozni ...

V zadnem pripade nejsem pacifista, nebo podobne zalozene hmmm individuum, jen mi prijde obcas usmevne, jak se prevazne civiliste pripravuji na situace vyzadujici reseni pomoci strelnych zbrani.

 

Jinak samozrejme hezke hracky tu mate panove, o tom zadna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nic nenosím, ale asi brzo začnu. Raději stokrát mít a nemuset použít, než jednou nemít a skončit v lepším případě podříznutej ve špitále ... a to žiju v malém okresním městě, riziková místa a konflikty nevyhledávám, ale stačí se podívat kde všude už někdo někoho zabil, zmrzačil, mučil atd.

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se za OT ...

Kdyz si to tu obcas procitam, rikam si, v jakych koncinach nasi zeme se nekteri z vas pohybuji, ze u sebe nosi - na obranu - strelne zbrane, nekteri dokonce i zalozni ...

V zadnem pripade nejsem pacifista, nebo podobne zalozene hmmm individuum, jen mi prijde obcas usmevne, jak se prevazne civiliste pripravuji na situace vyzadujici reseni pomoci strelnych zbrani.

 

Jinak samozrejme hezke hracky tu mate panove, o tom zadna.

 

 

Milionkrát omleté a oflejmované téma ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nic nenosím, ale asi brzo začnu. Raději stokrát mít a nemuset použít, než jednou nemít a skončit v lepším případě podříznutej ve špitále ... a to žiju v malém okresním městě, riziková místa a konflikty nevyhledávám, ale stačí se podívat kde všude už někdo někoho zabil, zmrzačil, mučil atd.

 

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střelecký Servis má nejen veliký výběr zbraní skladem, ale hlavně má i střelnici a spoustu zbraní, které je možno přímo na místě vyzkoušet, což je obrovské plus ;) Metro Rajská Zahrada, lze domluvit i individuální otevíračku...

 

Jinak také Brymová na Smíchově, tam je také veliký výběr, jen si nevystřelíš...

 

Na kouknutí (případně vystřelení) asi nejlepší obchody, jinde mají méně věcí, i když občas zajímavosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...