Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Budu kupovat teleskopický obušek, kalený, osmnáctipalcový. Jsou nějaké e-shopy a značky, kterým se mám vyhnout, a naopak ty které máte odzkoušené a stojí za doporučení? Předem díky

 

Podpoř naší ekonomiku a kup si ESP... Beztak je to špička :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, radeji pritlacit za kvalitni. Taky jsem podlehl a kdysi ve skole nejakej levnej koupil. Prodejce mi misto kaleneho ktery pry praska (melo me to varovat, vim) poradil nekaleny. No a doma jsem ho vytasil, zkusmo bacil do opryskaneho rohu udirny, obusek se ohnul ze nesel ani zasunout.

 

Navic ESP jestli se nepletu delalo k obuskum i nejake integrovane prislusenstvi jako peprak nebo baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš čtvrtinu ceny toho ASP? Do toho nejdu, objednal jsem ESP za nějakých 600 plus pošta

 

To jsi udělal dobře, jsou to obuchy velmi kvalitní a perfektně fungující, já jsem jich už koupil asi 5 ks, synům i sobě příruční 16" pro běžné nošení (jsou skladné a nepřekáží) a pak mám i delší, to jsou už pěkné "klacky". Mě to prostě baví :blow: .  

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravde ja obuch nosit prestal, kdyz jsem zjistil, ze bych s tim driv prizabil sebe. Gandalf mi vloni ukazoval takovej privesek na klice, az jsem se v duchu smal, nez jsem si s tim zkusil dat pres dlan. Auau. Je to ocelova kulicka precizne omotana jakousi snurkou kompletne, podobne jako rukojeti vrhacich nozu. A je na snurce cca 10cm. To me zaujalo. Na klicich ani nebudi pozornost a ja osobne si s takovou kulickou verim vic nez s obuchem. Jeste ze jsem si na to vzpomel, musim to nekde sehnat. Jestli nekdo vite o co jde ci mate odkaz, sem s nim pls:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravde ja obuch nosit prestal, kdyz jsem zjistil, ze bych s tim driv prizabil sebe. Gandalf mi vloni ukazoval takovej privesek na klice, az jsem se v duchu smal, nez jsem si s tim zkusil dat pres dlan. Auau. Je to ocelova kulicka precizne omotana jakousi snurkou kompletne, podobne jako rukojeti vrhacich nozu. A je na snurce cca 10cm. To me zaujalo. Na klicich ani nebudi pozornost a ja osobne si s takovou kulickou verim vic nez s obuchem. Jeste ze jsem si na to vzpomel, musim to nekde sehnat. Jestli nekdo vite o co jde ci mate odkaz, sem s nim pls:-)

Tady :-)

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=defense+keychain&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0&_nkw=defense+keychain+ball&_sacat=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kulička se mi líbí, jen se bojím, že není snadné se cíleně trefit na vhodné místo a navíc ji může útočník zachytit a je to v háji. To takový kubotan se mi jeví dalko bezpečnější, ten ze slovenského obchodu vypadá velice dobře, škoda, že ho nemají v Česku, nevím, jak by to bylo s platbou v ? na Slovensko.

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...