Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Obávám se že další diskuze je zbytečná... Přesně z těchto důvodů jsem dříve psal - pokud si někdo chce vybrat zbraň, zajděte za odborníkama a nečtěte internetové diskuze a rady ;)

V tom Ti dávám úplně za pravdu, ledaže by pár dalších střelců napsalo své názory na věc nebo zkušenosti. Ovšem hledat nezaujatého odborníka je těžká věc. Je to instruktor? Je to obchodník? Je to nějaký profík z agentury?  A tak asi bylo stejně dobrý se zeptat. Za to nic nedáš.Minimálně zjistil že kolik lidí, tolik názorů. Jediný, kdo na tohle bude za pár dní- max. za rok- znát odpověď je Patrik. Doufám že se pak nezapomene pochlubit co nakoupil, za kolik a jak je spokojenej :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč mě to nepřekvapuje  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2: .

 

Edit -  autocenzura

Kdysi jsem v jednom filmu zachytil zajímavý citát.

"Vydělávej víc, nebo chtěj míň". Ano, zcela jistě by bylo příjemnější vydělávat víc, bohužel jsem zatím neobjevil jak - tedy kromě prodeje a prodávat neumím a vlastně ani nechci. Zejména na finančních produktech se nechá vydělat majlant. Někomu nacpete životní pojistku a to, co platí první dva roky vám jde do kapsy. Co na tom, že až to za dva roky zruší, tak že vás bude proklínat, jak jste ho okradli, to už budete jinde.

No tak se nezbývá než smířit se s tím, ze budu prostě muset asi už na dosmrti počítat a zvažovat jednotlivé výdaje. Ano, nemusel bych to brát tak "ostře", při mých příjmech bych si mohl dovolit občas pustit chlup, ale když já jsem zvyklý dělat všechno s maximálním zaujetím :).

Možná, že se stane zázrak a já narazím na tzv. "životní nabídku", která mě těchto starostí zbaví, ale nemyslím si. Tak co, život je boj :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Naskytla se mi šance pořídit si poslední modifikaci CZ 50 ve zcela intaktním stavu- z té bouchačky snad fakt nebyla vypálená rána mimo nastřelení a zkušebnu. Bomba!!! Je zvláštním způsobem krásná- už jsou na ní evidentně namontovány díly ze sedmdesátky, ale má krásný nepoškozený brynýr, závěr má bezchybné vedení a kohout je beze stopy dopadu na úderník. Asi ji takhle nechám- vydržet z ní nevypálit ale bude teda fuška...

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád nedávno dotáhl "MP5 v .22-tce" a to byl KRUMPL  :lol2:

Neodpaloval , nenatahoval no chtělo to "doladit", hračka krásná ale...

Jj, CZ 451 ma sice pomalejší kadenci, ale jede :-). Nejlepsi 22lr hračka co jsem měl byla Norinco "winchestrovka". Blbec jsem ji prodal :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, CZ 451 ma sice pomalejší kadenci, ale jede :-). Nejlepsi 22lr hračka co jsem měl byla Norinco "winchestrovka". Blbec jsem ji prodal :-(

Zrovna jsem se rozhodl že si ji časem chci pořídit. Dlouho jsem vybíral mezi onačejšími značkami, ale bohužel žádná z nich pro tento model a ráži nenabízela ocelové pouzdro závěru- všechny byly z jakéhosi nespecifikovaného slitinového šitu, který vzbuzoval dojem lacinosti polévaného nočníku. Chvilku jsem sváděl vnitřní boj, že si přece nekoupím čínu, ale když mají ti parchanti jako jediní tolik slušnosti aby udělali bouchačku z materiálu kterej něco vydrží, půjdu do ní. S doladěním u puškaře a vyleštěním součástek co mají pořádně chodit se to vyšplhá na cenu těch slitinovejch křápů, ale bude to chodit stejně a bude si s tím hrát ještě synek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych si vyzkoušel střelbu z nějaký zbraně, ale nemám zbrojní průkaz. Dá se zajít někam si půjčit zbraň a zastřílet si? Případně mi poradíte kam v Hradci a okolí? Díky

Jasně, ale zaplatíš taky instruktora- samotného Tě s bouchačkou na střelnici nenechají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je moc pekna hračka.

 

Už jsi ji zkoušel, žere všechno? :-)

žere jako já, všechno! 5 x 30raný zásobník bez závad. Přesnost OK. Na 75m /delší nemáme/ pivní tacek vše. úplná spokojenost klucí!

Upraveno uživatelem Hasič
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žere jako já, všechno! 5 x 30raný zásobník bez závad. Přesnost OK. Na 75m /delší nemáme/ pivní tacek vše. úplná spokojenost klucí!

No zřejmě slušnej oddíl no:-)

 

http://m.youtube.com/watch?v=6AE-nGAdE-I&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3D6AE-nGAdE-I

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...