Jump to content

Recommended Posts

• Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nikde jsem nečetl z čeho střílel, zda netasil nataženou , zda neuklouzl, na jak daleko střílel, odrazila se kulka. Možností je moc, a je tu i možnost,že měl víc nastříleno než Ty s Tádou dohromady.

Churchill: Co oci nevidi

Já právě koukal, že je to nejčastěji se vyskytující kulovnice z druhé ruky (když nepočítám bajkaly) bez ohledu na ráži... Přítelkyně co nevidět dělá zkoušky z myslivosti a lovecký lístek, tak jí chci

Záleží na účelu. Jestli často nosíš, volil bych G27 nebo G30. Na střelnici a trénink zas full size devítku. Mimochodem včera jsem nasadil Truglo TFX a je to paráda, furt běhám po stodolách a užívám si přechody světlo/šero/stín/tma - všechno dobrý. Kombinace Tritia a světlovodů má samý pozitiva (mimo cenovku).

post-17198-0-75765000-1446393548_thumb.jpg

Kazaam,

záleží na tom, jestli chceš G19 prodat. Pokud ne, je 26 celkem zbytečná. Já váhal mezi 19 a 26, pak se ale naskytla dobrá koupě a vzal jsem 26. Nicméně takový rozdíl ve velikosti mezi nimi není. Pokud by se bývala naskytla G19 dřív, vzal bych ji.

Ja osobne bych zustal u G19. Sam ho mam v merku spolecne s G17. Sam jsem tu pred par dny zadal alternativu k Berete 71 a nyni shanim nejaky maly 2" revolver v razi 38 special. Kdyby mel nekdo na prodej jsem tu pro vas. ;-) 

Záleží na účelu. Jestli často nosíš, volil bych G27 nebo G30. Na střelnici a trénink zas full size devítku. Mimochodem včera jsem nasadil Truglo TFX a je to paráda, furt běhám po stodolách a užívám si přechody světlo/šero/stín/tma - všechno dobrý. Kombinace Tritia a světlovodů má samý pozitiva (mimo cenovku).

attachicon.gifCZ 75B truuglo TFX (1).JPG

a neni to vecer videt moc?

myslim i pro okoli

attachicon.gifCZ 75B truuglo TFX (1).JPG

Mám TFX na Glocku 34 už asi měsíc. V noci paráda, ale třeba ve střeleckém boxu kde je stín vidím prd a tam byly ty klasický mířidla lepší :-) 

Chlapy, mám novej Glock 19 G4, ale stejně pořád přemýšlím nad Glock 30 nebo 26...rozmluvte mi to :D

A na co ? G26 je stejně tlustá jako G19. Jestli chceš něco opravdu malého na nošení, tak na to je ideální G42/43.