Jump to content

Recommended Posts

Já to chápu tak, že do 18 let s dozorem, od 18 let bez dozoru :)

Je to legrační, ale i toto z té zákonné definice vyplývá.

No a skutečnost by snad měla být popsána v tom zákoně v nějaké jině větě, nebo není?

• Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nikde jsem nečetl z čeho střílel, zda netasil nataženou , zda neuklouzl, na jak daleko střílel, odrazila se kulka. Možností je moc, a je tu i možnost,že měl víc nastříleno než Ty s Tádou dohromady.

Churchill: Co oci nevidi

Já právě koukal, že je to nejčastěji se vyskytující kulovnice z druhé ruky (když nepočítám bajkaly) bez ohledu na ráži... Přítelkyně co nevidět dělá zkoušky z myslivosti a lovecký lístek, tak jí chci

K té ráně jistoty...mám papíry cca od března a na zkouškách za ránu jistoty vyhazoval. Že prý rána jistoty patřila někam na legie a pokud dodržuji zásady bezpečné manipulace, není nutný.

Každopádně jsem ránu jistoty naposledy NEpoužil na zkouškách a od té doby vždy...a tím, že mám teď Glock, mi nic jiného ani nezbývá :D

Přátelé dneska jsem dovezl z tormentace kapesní bambitku Praga 21, zítra jedu pro techničák.

Ještě doplním - mám k tomu originální krabičku, návod, čištění a dokonce i původní krabičku vazelíny.

Edited by gandalf

...a za více prostrelenych hlav :)

Taky možnost, která mě nenapadla.

Měl jsem možnost si trošku prostudovat, jak zbraně fungují a k mému překvapení nevystřelí, pokud se nezmáčkne spoušť.

Ahoj, sháním tuhle 38, ale nedaří se mi v ČR. Pokud by někdo měl nějaký kontakt či známost, prosím [/url]

kolem 6 tisic se da koupit sestiranny Colt Detective, +P se s tim vystreli asi jen parkrat, ale stavitelna miridla neprekazi, vazi to jen o 20 deka vic a je to hned k dostani za pulku :-) a cenu to neztrati, jako bonus

Taky možnost, která mě nenapadla.

Měl jsem možnost si trošku prostudovat, jak zbraně fungují a k mému překvapení nevystřelí, pokud se nezmáčkne spoušť.

Dovolil bych si podotknout, že existují zbraně, které vystřelí i při pádu na tvrdou podložku....

Ahoj, sháním tuhle 38, ale nedaří se mi v ČR. Pokud by někdo měl nějaký kontakt či známost, prosím o radu. Dle dovozce prý nedostupná. Díky

Mam verzi s 2" a skrytým kohoutem - nejlepsi obranná zbran na skryté nošení co jsem kdy mel a ze jsem jich teda mel hoodne :)