Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Kup si k tomu toho smitaka M36 z mujglock a mas super kombo :)

Uz jsem malem koupil Colt Detective, pak Tauruse a nakonec chci casem S&W 637 v chromu. Ta M36 je k odprodeji za 7000 Kc. Manik ho koupil za 4000 Kc. Da se to dohledat v archivu. Jak LCRko nosis? Taky jsme na nej v Hradci dneska u Dufka koukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, ak to je s cestovanim se zbrani? treba po EU?

 

 

Blbe udělal jsem si mezinárodní ZP a při informaci na slovenské ambasádě mi řekly pozváni na závody nahlásit na policejním úřadě kde se budu pohybovat a spoustu věci hroznej voser vlastně a dráha každá zbraň zapsána v průkazu stojí cca 800

musím se přiznat, že jsem si chvilku lámal hlavu co bylo na dotazu ohledně cestování po EU  tak špatné že mu hned někdo nadává do blbců než mi to došlo blbe =blbě :lol2:

Upraveno uživatelem Oliver333
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blam: klasika LCr , 38 spec , skryty kohout, 2". Nej zpětný raz ze vsech malých UL revolveru co jsem zkoušel a parádní chod DAO spoustě

Ja zkousel z revolveru jen s&w 637 a celkem to kopalo, ale urcite se to dalo zvladnout. Revolver urcite casem nejaky poridim. Libi se mi moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sakryš,  sem to dal popaměti a už jsem nepátral,  samo sebou jsem myslel ten subkompakt v ráži 40.  Je to asi na 6 ran,  ale jak se říká když to nevyřeší 3 rány tak tam už nepomůže nic.

Jediný co jsem nepobral, když si někdo pořídí malou pistolku s vnějším kohoutem.  Ten se tutově zasekne do hadrů když to bude nanejvýš nevhodné. Třeba walther ppk.

Ale dobrá volba.  G19 je tak akorát do ruky,  na mířenku to není,  do sedmi m. dostačující.  Akorát jsem tam nikdy neládoval víc jak 6patron.   Plnej zásobník se pronese a viz výše není potřeba.

 

PPK nosím nadrcnutý s vypuštěným kohoutem, který pak kopíruje linii zbraně. Není s tím nejmenší problém. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja to zatim vyresil takto i kdyz casem urcite pribude G43. Mel jsem sto chuti vzit obe. Jinak radost velika.

 

Tak gratulace. Jo a kdybys sháněl kydexové pouzdro tak Huck Finn dělá úplně perfektní. G19 se v tom nosí opravdu skvěle. Navíc si můžeš dokoupit poutka pro vnitřní nebo vnější nošení a máš tak prakticky pouzdra dvě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, EU hodně rychle utahuje šrouby a veze se na vlně posledních teroristických útoků. Musím tady trochu zalobovat. Prosím o podporu petice:

https://www.change.org/p/council-of-the-european-union-eu-you-cannot-stop-terrorism-by-restricting-legal-gun-ownership

 

ne facebooku případně zde:

https://www.facebook.com/gunlex/photos/a.524365140938989.1073741826.142989412409899/992193867489445

 

Pokud vám to není jedno a nejste ještě ve sdružení LEX, hodí se, abyste si tam vyřídili členství. Čím mají větší členskou základnu, tím mají silnější postavení při jednání se zákonodárci.

http://www.gunlex.cz

 

 

Je totiž klidně možné, že o ty naše hračky přijdeme a pak budeme moct pouze debatovat.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak gratulace. Jo a kdybys sháněl kydexové pouzdro tak Huck Finn dělá úplně perfektní. G19 se v tom nosí opravdu skvěle. Navíc si můžeš dokoupit poutka pro vnitřní nebo vnější nošení a máš tak prakticky pouzdra dvě :-)

 

Díky Tome. Pouzdro nějaké hledám jak vnitřní tak vnější. Huck Finn vypadá nadějně. Jen dotaz nedře to nějak pistoli? Vím, že kydex dokáže poškrábat i čepel nože o vyšší tvrdosti? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Tome. Pouzdro nějaké hledám jak vnitřní tak vnější. Huck Finn vypadá nadějně. Jen dotaz nedře to nějak pistoli? Vím, že kydex dokáže poškrábat i čepel nože o vyšší tvrdosti? 

 

Jo, dře :-) Já v něm nosím asi rok a zatím to na povrchovce není znát, ale do budoucna se to ošoupe určitě. Ale já mám Glocka na obranu a ne na krásu. Ta zbraň je dost hnusná sama o sobě, takže jestli je ošoupaná nebo ne už to nijak nezhorší :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Tomas_2002 naopak, naběhli by k tobě pomáhači a chrániči a prosmejčili barák. Co se držitelů ZP týče, je Velký bratr dost blízko realitě.

 

To by bylo najednou vykradenejch bytů a ztracenejch bouchaček... Zrovna dneska na FB ProArms:

 

post-21942-0-41099600-1448573226_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...