Jump to content

Recommended Posts

Ještě k těm holsterům. Co případně doporučíte. Hybridní nebo opaskové viz odkaz? Jde mi o pohodlí (jízda v autě), opravdu skryté nošení G19 a aby se to dobře a rychle šuplo na sebe doma. Chci jen jedno uni jak na nošení tak na střelnici. Vnitřnímu bych se asi vyhnul, tlačí mě bok jen to vidím na obrázku. 

Opaskové: http://www.huckfinn.cz/galerie/Glock19-4/index.html

Hybrid: http://sakalshop.cz/cz-detail-1196644-hybridni-iwb-pouzdro-pro-glock-19-23-32.html

• Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nikde jsem nečetl z čeho střílel, zda netasil nataženou , zda neuklouzl, na jak daleko střílel, odrazila se kulka. Možností je moc, a je tu i možnost,že měl víc nastříleno než Ty s Tádou dohromady.

Churchill: Co oci nevidi

Já právě koukal, že je to nejčastěji se vyskytující kulovnice z druhé ruky (když nepočítám bajkaly) bez ohledu na ráži... Přítelkyně co nevidět dělá zkoušky z myslivosti a lovecký lístek, tak jí chci

Ještě k těm holsterům. Co případně doporučíte. Hybridní nebo opaskové viz odkaz? Jde mi o pohodlí (jízda v autě), opravdu skryté nošení G19 a aby se to dobře a rychle šuplo na sebe doma. Chci jen jedno uni jak na nošení tak na střelnici. Vnitřnímu bych se asi vyhnul, tlačí mě bok jen to vidím na obrázku.

Opaskové: http://www.huckfinn.cz/galerie/Glock19-4/index.html

Hybrid: http://sakalshop.cz/cz-detail-1196644-hybridni-iwb-pouzdro-pro-glock-19-23-32.html

Já mám od dasty podpažní, který mohu předělat na opaskové a poho...pěkný jsou brašny od Falca, nad tím uvažuju

Ten hybrid je vnitřní, takže ten můžeš, dle svých požadavků, vyškrtnout a vezmi nějaký venkovní kydex...akorát tomu člověk musí trochu přizpůsobit šatník. Já nosil vnitřní látkovou Dastu a neměl jsem žádný problém - v průměru 11hod denně a z toho tak 5 hodin v autě

Já mám od dasty podpažní, který mohu předělat na opaskové a poho...pěkný jsou brašny od Falca, nad tím uvažuju

Já bych podpažní nedal. Kouknu i na Falco pouzdra díky. 

Zlobrik: No jo toho jsem si nevšiml. Tak tímto je to jasný. 

U walthera mi vadila špoušť.  Na mě moc dlouhý.  Možná bezpečný, ale otravný.  Je ale pravda že mám rád sniper rifle ( odstřelovací pusky) a tak raději poladěné spouště.

Apropo zvykneš si na vše.  Hlavně...   Aby ti to sedělo,  aby ti to trefovalo,   se to i líbilo,  a nezruinovalo.

Celkem je jedno jaké kladivo hodíš.  Když se trefíš.......  není oponentů..

pani, vlastnite tu niekto H&K P30?

mal som naslapnute na P99 od Walthera, ale dnes po odskusani P30ky...no. Uzasne sadne do ruky, plus moznost vyberu aj verzie s poistkou.

ake su Vase skusenosti so strelbou?

Mam dlhsiu dobu HK P30L je to dobrá a spolahliva zbran, teraz som dokupil HK VP9 a ta je jednoznacne o level vyssie. Ak mas moznost ber VP9 urcite neolutujes- este lepsi uchop ako P30, lepsia spust, absolutne spolahliva zatial bez jedinej zavady pri roznych typoch streliva

Jaký opasek nebo nosný systém používáte, když jdete na střelnici? 

Když jdu na střelnici, můj nosnej systém je taška od 5.11:

post-322-0-76606000-1449035795.jpg

Edited by Jeremy

Mam dlhsiu dobu HK P30L je to dobrá a spolahliva zbran, teraz som dokupil HK VP9 a ta je jednoznacne o level vyssie. Ak mas moznost ber VP9 urcite neolutujes- este lepsi uchop ako P30, lepsia spust, absolutne spolahliva zatial bez jedinej zavady pri roznych typoch streliva

VP9 (USA) je v EU SFP9. ....tiez mi ju uz dakto doporucoval ako evoluciu USP a  P30. Je trochu lacnejsia a naozaj som nic zle o nej nepocul. NO este som ju nemal v ruke.Vyskusam....Dik za tip.

To je presne to co ted resim. Jestli koupit pevnej opasek, kterej muze byt dvojtej - jedna cast na pruvlek do kalhot a druha se na ni pripne suchym zipem a nebo jit cestou bojoveho opasku, kde se vyuziva molle system a da se v chladnem pocasi zapnout napr i pres bundu....takova veda s opaskem :D

Jaký opasek nebo nosný systém používáte, když jdete na střelnici? 

Mám opasek tady od Zrna. Krásnej, koženej, tlustej a pevnej. Na střelnici chodím ale v džínách a ne jak někteří úchylové co vypadají, že ze střelnice jedou rovnou do Bagdádu .. 

Na denní nošení doporučuju koženej od 5.11 Tactical. Kvalitní, s plastovou vložkou, nezničitelný a na straně zbraně zesílený. Jako bonus zezadu malá kapsička na klíček o pout B-)

Mám opasek tady od Zrna. Krásnej, koženej, tlustej a pevnej. Na střelnici chodím ale v džínách a ne jak někteří úchylové co vypadají, že ze střelnice jedou rovnou do Bagdádu .. 

Dělám to úplně stejně. Pokud se nechystáš na závody nebo do války, tak trénovat je nejlepší v tom oblečení, které běžně nosíš. Akorát nemám opasek od Zrna, ale K.M.Saddlery. :)