Jump to content

Recommended Posts

• Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nikde jsem nečetl z čeho střílel, zda netasil nataženou , zda neuklouzl, na jak daleko střílel, odrazila se kulka. Možností je moc, a je tu i možnost,že měl víc nastříleno než Ty s Tádou dohromady.

Churchill: Co oci nevidi

Já právě koukal, že je to nejčastěji se vyskytující kulovnice z druhé ruky (když nepočítám bajkaly) bez ohledu na ráži... Přítelkyně co nevidět dělá zkoušky z myslivosti a lovecký lístek, tak jí chci

No nevim... Kimber je teda taky sprosta kopie? Springfield taky? Wilson Combat? Dan Wesson? Zbran je zbran, kdyz strili a funguje tak je to jedno...

Tady si trochu pletěš pojmy s dojmy. Kimber, springfield..... je to samé jako pilotky ala 2 světová. Jde o koncepci a ne "opakuji" jako u Norinca o kopie viz třeba SIG Sauer P228 atd. atd.

Jinak ještě jedna poznámka, že když to funguje tak je to jedno. Hodinky nebo holínky - taky jedno, obojí se natahuje.

Tado, žádám tě znovu, přestaň plácat nesmysly (nebo je plácej na jiném fóru). Norinca jsou většinou kopie, dokonce kopírují i CZ... Těmi řečmi o "kvalitě materiálu" se prostě lidi snaží zdůvodnit si koupi šmejdu...

Tado, žádám tě znovu, přestaň plácat nesmysly (nebo je plácej na jiném fóru). Norinca jsou většinou kopie, dokonce kopírují i CZ... Těmi řečmi o "kvalitě materiálu" se prostě lidi snaží zdůvodnit si koupi šmejdu...

Už jsem se bál že na to budu sám...

Dave: Aha, ja prehledl ze se nebavime o 1911, moje chyba... Je fakt ze treba na ty kopie Sigu a CZ se dost nadava... Ja bych si osobne Norinco taky nekoupil, ale taky jsem si nekoupil origo Colt ale jen "klon", rak se me to trosicku taky dotyka :)

Dave: Aha, ja prehledl ze se nebavime o 1911, moje chyba... Je fakt ze treba na ty kopie Sigu a CZ se dost nadava... Ja bych si osobne Norinco taky nekoupil, ale taky jsem si nekoupil origo Colt ale jen "klon", rak se me to trosicku taky dotyka :)

V klidu, 1911 mi od nich defacto taky nevadí - jen ten zbytek.

Neznám a nemůžu porovnat jen jsem slyšel i názor že je norinko P228 lepší než okopírovaný sig.

7,65mm nebo 9x17mm ? Válečný, předválečný nebo novější?

PPK mám za to že je jen v 7.65 samozřejmě válečný.

Neznám a nemůžu porovnat jen jsem slyšel i názor že je norinko P228 lepší než okopírovaný sig.

Norinco, je na tom stejně jako SeaGull nebo Kia ... takové nic co si hraje na něco co není ... :(

Co to je ,jako tudleto ?? :gora: Proč nenapíšeš rovnou-MOC TI TO SLUŠÍ,nebo TY SEŠ ALE MOTEJL,nebo CHTĚLA BYCH,ABYS MI NAŘÍDIL HODINKY ...takhle jenom chodíš vokolo horký kaše

nařizovat večer hodinky to by ti šlo... ale že bys ráno, ty můro, zamáčk budika to né...

nařizovat večer hodinky to by ti šlo... ale že bys ráno, ty můro, zamáčk budika to né...

Jak zamáčk budika ????Já vodcházel v pul páty a budíka si dávala na osmou.Si musela tu flašku dopít,když si nezaregistrovala,že ve vosum škemráš snídani na někom uplně jiným.

Jak zamáčk budika ????Já vodcházel v pul páty a budíka si dávala na osmou.Si musela tu flašku dopít,když si nezaregistrovala,že ve vosum škemráš snídani na někom uplně jiným.

:D počkej motejle... příště ani ten tvůj barevnej pták nepomůže.. proč myslíš že jsem tu flašku dopila !! Zapomenout je jediná možnost :wacko: