Jump to content

Recommended Posts

• Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nikde jsem nečetl z čeho střílel, zda netasil nataženou , zda neuklouzl, na jak daleko střílel, odrazila se kulka. Možností je moc, a je tu i možnost,že měl víc nastříleno než Ty s Tádou dohromady.

Churchill: Co oci nevidi

Já právě koukal, že je to nejčastěji se vyskytující kulovnice z druhé ruky (když nepočítám bajkaly) bez ohledu na ráži... Přítelkyně co nevidět dělá zkoušky z myslivosti a lovecký lístek, tak jí chci

Tholis: jak Ti vyhovuje to vnitrni hybridni pouzdro? Mam obyc vnitrni kydex a obcas kdyz clovek dyl sedi dost tlaci, jak je ten matros tvrdy :) a u vnejsiho mam pocit ze uz je to moc videt

Edit: zkomolen nick

Sent from my iPhone using Tapatalk

Připojuju se. Nic lepšího jsem zatím neměl. Hmotnost zbraně se rozprostře mnohem lépe než u čistého vnitřního kydexu. A ještě si člověk může celkem dostatečně pohrát s natočením pouzdra a hloubkou utopení v kalhotech. Prostě super pouzdro.

A jak je na tom ochrana spouste a sevreni zbrane? Neni moc na volno? Jinak dneska prvnich 100 z Parky bez jedineho problemu f5d3640fb2d6fd7d937a1befe9a6eb07.jpg

.. Jinak dneska prvnich 100 z Parky bez jedineho problemu

To je důvod k oslavě, jak jsem tak zaznamenal od kamarádů, co to dřív měli.

Držím palce, ať to vydrží! :-)

Připojuju se. Nic lepšího jsem zatím neměl. Hmotnost zbraně se rozprostře mnohem lépe než u čistého vnitřního kydexu. A ještě si člověk může celkem dostatečně pohrát s natočením pouzdra a hloubkou utopení v kalhotech. Prostě super pouzdro.

Ahoj, od koho to pouzdro tedy máte?

Jeremy: pěkná, co to máš za povrchovku? To jsem u talošů ještě neviděl. Jinak doporučuju ještě lícnici a asymetrickou gelovou botku, mně se bohužel nedaří sehnat levorukou.

lazy: Foxx holsters, posílá i do ČR

Barva je Cerakote Burnt Bronze. Botku nechám tu, co tam je, o lícnici pouvažuju po prvních závodech (tahle sobota) :-)

Jinak dneska jsem jí byl nastřelit a super - mířidla jsem vybral skvěle (zadní je kolečko se dvěma tečkama - fantazie jak na rychlost, tak na přesnost):

http://www.brownells.com/shotgun-parts/sights/sight-sets/tru-point-xtreme-shotgun-sight-set-prod26890.aspx

A jsem překvapenej, jako nebrokovnicovej střelec, jak skvěle fungujou choky - koupil jsem sady Briley a je to taky pecka. Už mi jen ze států jede poslední kravina - červenej hliníkovej špunt podavače nábojů - ten jejich lacinej plast je fakt odpudivej..