Jump to content

Recommended Posts

• Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nikde jsem nečetl z čeho střílel, zda netasil nataženou , zda neuklouzl, na jak daleko střílel, odrazila se kulka. Možností je moc, a je tu i možnost,že měl víc nastříleno než Ty s Tádou dohromady.

Churchill: Co oci nevidi

Já právě koukal, že je to nejčastěji se vyskytující kulovnice z druhé ruky (když nepočítám bajkaly) bez ohledu na ráži... Přítelkyně co nevidět dělá zkoušky z myslivosti a lovecký lístek, tak jí chci

Jeste nee, ja byl ted na kombat treningu a Mantis se na pohyb moc nehodi taxem ho u toho nepouzil.

Mantis je hlavne pomocnik na spousteni, uchop a to vse pod casovym tlakem a okamzite vyhodnoti chybu. 

Videl sem to u kamosa co trenuje zasahovku a hned se mne to zalibilo 👍

Jestli někoho z Moravy zajímají tlumiče, tak 7.-8.5. budeme mít zase cirkusové představení "školení o tlumičích" v Brně... Výklad, vysvětlení, ukázka, porovnání a střelba (pistole, karabiny a AR15).

Skol03.thumb.jpg.5d730923112d3c12ec0d0e89a6aa7227.jpg

V 27. 4. 2021 v 9:18, Harry napsal:

Jestli někoho z Moravy zajímají tlumiče, tak 7.-8.5. budeme mít zase cirkusové představení "školení o tlumičích" v Brně... Výklad, vysvětlení, ukázka, porovnání a střelba (pistole, karabiny a AR15).

Skol03.thumb.jpg.5d730923112d3c12ec0d0e89a6aa7227.jpg

Ahoj, a kde to bude? 

• 2 weeks later...

Prosím o radu. Na nějaké to domácí střílení (nechť se dcerka, 10 let, seznámí i stouto oblastí) sháním vzduchovku. Vzít z nostalgie nějakou starou Slavii či raději novotinu? A pokud ano, jakou?