Přejít na obsah

Tapatalk


Doporučené příspěvky

 


Jsem zvedav na pokracovani, ale pevne verim, ze tady prodejni sekce zustane i nadale. A to presto ze tady koupim nebo prodam tak jedny nebo dvoje hodinky rocne. Nakupni, prodejni a vymenna sekce (hodinek a prislusenstvi) je dobre a podle me nezbytne koreni tohito fora. A drtiva vetsina “zdejsich” lidi snad nejsou ani pitomci ani chytraci, ale nadsenci do hodinek.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 449
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kolegovia cca 3 dni sa mi pri prehliadany Chronomagu (po pól hodine) - zahrieva mobil - iPhone (na čo som bol zvyknutý pri Androide).

Bude to chyba na strane Tapatalk ? Resp. Môže prebiehať niečo na pozadí ?

Ďakujem
Vlado.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 12. 2020 v 20:09, Bert napsal:

Vlado, za Chronomag mohu říci, že na pozadí nic neběží.

Berte, tapatalk nepoužívám, ale za tohle tvrzení bych na Tvém místě ruku do ohně nestrkal, viz připomínky k chodu serveru

Nikdo Tě samozřejmě neobviňuje že zkoušíš těžit Bitcoiny a nebo jinou kulišármu - jde spíš o cyklicky volaný svinčík v poměrně obludném notifikačním skriptu fóra, který se neustále snaží reloadovat a přehrávat nějaký zvuk, což se v některých prohlížečích/systémech projevovalo(projevuje?) neustálou aktivací audia na úkor power managementu = lidově řečeno “topením” pánubohu do oken. -_-

Zmiňovaný “hotfix” ve formě pravidla pro adblock je samozřejmě prasárna (ještě pitomější alternativou je obětovat JS), které by bylo lepší se vyhnout. Zbývá otázka jestli jde jen o lokální “vlastnost” ovlivnitelnou správcem, nebo jestli nejde spíš o námět pro vývojáře IP.board - aby pak admin nemusel kvůli neřešené chybě patchovat úplně každý pitomý update :grrr:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Je to fóru korektně nastavena IPv6?
Nemůžu se přes domácí router + Tapatalk dostat na fórum. Přes router + browser a nebo datové připojení + Tapatalk vše OK (jiné fóra mi přes Tapatalk jedou).

Dle informací zkušenějších browsery problém s IPv6 řeší tak, že posílají rychlý request na IPv4 (když nedostanou odpoved po IPv6), ale Tapatalk to zjevně nedělá = snaží se stále přistoupit přes IPv6, kde nedostane správnou odezvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, už mě to nebaví, tapatalk sem měl primárně kvůli přehlednosti a snadnému vkládání fotek, ale už delší dobu když chci vložit fotku, tak mi klidně i 10x zahlási chybu a pak jakmile se povede vložit první s dalšími už není problém, psal jsem i na podporu Tapa a odpověděli, abych se odhlásil a zase přihlásil, což nepomohlo

poradíte? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně tapatalk načítá hrozně pomalu přes moji domácí wifi(optická síť poda).Přes data, jede tapatalk bez problémů.Už jsem zkoušel cokoliv, ale je to pořád stejné.Nevím už kde je chyba :-(

Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tapatalk jede zase nějak pomalu :-(Že mi nejede přes domácí Wi-Fi už neřeším, mam data, ale teď už nechce jet ani pres ty data.....kolečko se točí, a točí a točí....snad to je jenom dočasné

Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Pelikan73 napsal:

Tapatalk jede zase nějak pomalu :-(Že mi nejede přes domácí Wi-Fi už neřeším, mam data, ale teď už nechce jet ani pres ty data.....kolečko se točí, a točí a točí....snad to je jenom dočasné

Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk
 

Mám tentýž problém, ani wifi, ani data. Neaktualizuje, nenačítá 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...