Přejít na obsah

Tapatalk


Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, AndyAaron napsal:

Ja mam treba na pocitaci vytvoreny sled, ktery mi zobrazuje vlakna, kde jsem prispival a radi se mi to od nejnovejsich. Tucne jsou pak vyznacena vlakna, kde je nejaky mnou neprecteny prispevek. Tohle na mobilu nevidim/neumim zobrazit. Ten sled tu proste neni, tak vidim hromadne neprectena vlakna vcetne tech, kam jsem nikdy neprispival a ktera me nezajimaji. To me stve.

Tohle mi normálně funguje, jak na PC, tak na mobilu. Napadá mě, jestli nezáleží na tom, jak se na chronomag dostáváš - jestli přes nějakou záložku (oblíbené) nebo nějakou historii (třeba ikonka na úvodní stránce mobilního Chromu...). Zkus na PC, když jseš na tom vytvořeném sledu, si tu stránku uložit jako záložku a pak, jestliže máš synchronizované záložky prohlížeče na PC a mobilu, jít na mobilu na chronomag přes tu záložku. Nebo na mobilu jít na ten Tvůj sled přes menu (hamburger vpravo nahoře) - Ativity - Moje aktivity - v sekci Vlastní sled vybrat ten Tvůj sled = zobrazí se Tvůj sled a tuhle stránku si přidej do záložek / na plochu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 449
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V pocitaci mam zalozku vedouci na homepage chronomagu. Problem asi bude i ten, ze na pocitaci pouzivam Chrome, na mobilu Safari. Zalozky synchronizovane nemam, protoze na mobilu v podstate na netu skoro nesurfuju. Pouzival jsem primarne tapatalk, kdyz potrebuju neco najit, tak hledam rovnou v Google maps, kde jsou casto linky primo na stranky hospody/hotelu/instituce, kterou hledam. Takze na mobilu surfuju fakt vyjimecne.

Jak jsem zminoval, v pocitaci mam vytvoreny sled "Moje vlakna", kde jsou vlakna, kam jsem kdy prispival.

image.thumb.png.ac4763c916375d21087b9004288a48a7.png

Tahle cesta mi celkem pomohla: "Nebo na mobilu jít na ten Tvůj sled přes menu (hamburger vpravo nahoře) - Ativity - Moje aktivity - v sekci Vlastní sled vybrat ten Tvůj sled = zobrazí se Tvůj sled " ovsem s tim, ze v mobilu nevidim muj vlastni sled "Moje vlakna", ale  je tam polozka "Obsah, ktery jsem zverejnil" a to vypada, ze by mohlo byt ono. Ale stejne to prohlizeni vlaken na mobilu proste pro me neni tak pohodlne jako v Tapatalku.

#BringTapatalkBack

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ještě k tomuhle tématu: Vytvořené sledy mají typickou adresu https://forum.chronomag.cz/discover/629/ , kde to číslo je prostě identifikátor někým vytvořeneého vlastního sledu. Třeba uvedená adresa je mnou vytvořený styl, jaký popisuje @AndyAaron (s historií 7 dnů). Klepnutím na uvedenou adresu si pak každý může ten sled zobrazit a taky uložit jako svůj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, AndyAaron napsal:

Aha, ty jo, zajimavy.

Takze kdyz si hodim do zalozek do safari link: https://forum.chronomag.cz/discover/296/ tak mi to proste najede automaticky na muj sled. Dik.

Bingo!

 

Jinak, pokud je člověk přihlášen na chronomag v PC i na mobilu, mělo by to vypadat takhle:

PC:

sledyPC.thumb.jpg.51f98fd8d1ed40549c7dbcdb9f41afb2.jpg

Mobil:

sledyMobil.thumb.jpg.533b7fb875aafbc6c8474c13e309334c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, geometr napsal:

Jinak ještě k tomuhle tématu: Vytvořené sledy mají typickou adresu https://forum.chronomag.cz/discover/629/ , kde to číslo je prostě identifikátor někým vytvořeneého vlastního sledu. Třeba uvedená adresa je mnou vytvořený styl, jaký popisuje @AndyAaron (s historií 7 dnů). Klepnutím na uvedenou adresu si pak každý může ten sled zobrazit a taky uložit jako svůj.

tak to je SUPER! To jsem nevěděl, poklona pánovi 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Tikal napsal:

Tapatalk už není a podle všeho už ani nebude podporován.

Bohužel je tam nějaký technický problém/nefunkčnost s naší platformou, na které jede fórum.

Diky za info, ted koukam, ze uz se to tu resilo, jen jsem nesel dost prispevku zpatky.

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz se teda musime rozloucit s Tapatalkem, ktery alespon tak nejak respektoval to, ze si to clovek prohlizi na mensim zarizeni, neslo by teda udelat nejaky motiv, ktery nebude na seznamu novych prispevku zobrazovat zbytecne ty profilove obrazky? Na male obrazovce telefonu v podstate clovek nedela nic jineho, nez scrolluje.

Neco jako "Zhustene" zobrazeni, ale s nahledem toho prispevku. Zkusim se na chvili odprostit od toho, ze kdyz zmenim motiv na pocitaci, zmeni se mi i na telefonu...

Dik..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si sem postnout Bertovo vyjádření ve satusu  Chosefa :

Borci, ješte jednou: Platforma, na které je Chronomag postaven se s Tapa pere už bůh ví jak dlouho, a velmi neúspěšně. Tohle není věc mého chtění či nechtění. Po poslední aktualizaci to šlo do kopru celé. Berte to jako prosím stav, nikoli jako věc k diskuzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen si tu odlozim par myslenek...

- Doted to fungovalo relativne v pohode (relativne pisu proto, ze mi tapatalk neblbnul o nic vic nez treba jine aplikace).

- Stovky for s tapatalkem spolupracuji (a dalsi stovky pravdepodobne ne). Tim chci ale rict, ze asi nejake reseni existuje.

- Pokud to delalo dlouhodobe problemy, neslo sepsat nejaky list bugu/problemu a poslat ho vyvojarum tapatalku, aby to upravili tak, aby to s forem fungovalo? Nebo vice versa, vyvojarum platformy chronomagu, aby to upravili?

IT vzdelani nemam, ale pokud bych mohl nejak pomoct, tak to rad udelam. Jen me posledni dobou trosku vytaci to, ze neco nejde, nechce, nefunguje a berte to jako fakt a neotravujte...

Ano, jsem nasranej z prace, tak si to vybijim doma na tehle chronomag rodine :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...