Přejít na obsah

Tapatalk


Doporučené příspěvky

Chodí vám Tapatalk? Ve verzi 1.13.4 z iOS 5.1 se nemůžu přihlásit. Říká mi to, že mám buďto špatně přihlašovací údaje (což nemám) nebo, že administrátor zakázal přístup z Tapatalku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 449
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

teraz som skusal vliest do tapatalku a mne v pohode ide.

mam iOS 5.1.1 vcera aktualizovany. Priznam sa, neviem ci to v pohode slapalo aj predtym, uz sa vacsinou na forum pozeram cez mobilnu verziu v safari

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám Tapatalk na telefonu s Androidem a blbne mi sledování fór ...

 

S nějakými předchozími verzemi bez problémů, nyní verze 2 blbne, což je docela otravné, když se chci podívat na nějaká konkrétní fóra, která si pro tento účel nastavím ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Chodí vám Tapatalk na iPhone5? S iOS 6 se nemůžu přihlásit. HlásÍ, že mám špatně přihlašovací údaje nebo, že administrátor zakázal přístup z Tapatalk. Dokaze to nekdo vysvetlim.

 

Já to už nikdy nerozchodil, přesto že bylo mezitím několik updatů, tak nevím ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná je to něco na straně serveru. Třeba se to po pár neúspěšných pokusech zablokuje a je to třeba zresetovat. Na straně klienta mne nic nenapadá. Chtělo by to, aby se na to mrknul admin.

Upraveno uživatelem dknespl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
Prosím, laická otázka: k čomu je vlastne dodatočná veta pod odkazom : odesláno z mého HTC pomocí Tapatalk 2, Sent from my iPhone using Tapatalk ? Má to len oznamovací charakter, alebo je z tým niečo viac? Vpíše sa to automaticky?

 

Z mobilu se casto clovek vyjadruje strucneji etc.,je to tedy forma sdeleni,ze je na mobilu a nebude pravdepodobne psat roman jako treba na desktopu. Aspon takhle to vnimam ja.

 

Hlasku mii to vklada automaticky,lze ji upravit..

 

Sent from my HTC using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...