Přejít na obsah

Tapatalk


Doporučené příspěvky

Tapatalk se mi seká (iPhone) a otevírá úplně jiná vlákna než ta, na která klikám. Vyřeší to nákup VIP členství v Tapa? Nebo Vy co jste VIP to máte taky tak na hov..?

Upraveno uživatelem spaja
Hrubka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 449
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, x let používám tapatalk ve free verzi a vlastně jen pro Chronomag. Free verze má nějaká omezení, ale to me nijak nelimituje. Asi od včerejška mi už nejdou vkladat příspěvky a požaduje to VIP verzi. Než začnu hledat, nevíte jestli se nějak změnila licenční politika tapatalku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, posledních pár dnů se mi v Tapatalku v záložce nepřečtené neobjevují témata, která mají od poslední návštěvy nové příspěvky, ale každý nový příspěvek. Bývalo to tak, že když bylo v Žumpě od poslední návštěvy deset nových příspěvků o tom, že PP je bolševický rozvědčík a nikoliv válečný hrdina a dlouholetý dobrý reprezentant země ve vysokých evropských strukturách, tak se mi v nepřečtených tématech objevila jednou Žumpa. Ale teď se ta žumpa v nepřečtených tématech objeví desetkrát, s každým nepřečteným příspěvkem a rázem mám 400 nepřečtených temat, kterých je ale ve skutečnosti třeba jen 80, ale s více nepřečtenými příspěvky. Šlo by to nějak upravit do původní podoby, prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 14. 11. 2023 v 6:06, Prochy68 napsal:

Ahoj, x let používám tapatalk ve free verzi a vlastně jen pro Chronomag. Free verze má nějaká omezení, ale to me nijak nelimituje. Asi od včerejška mi už nejdou vkladat příspěvky a požaduje to VIP verzi. Než začnu hledat, nevíte jestli se nějak změnila licenční politika tapatalku?

Ahoj, podařilo se ti to prosím tě nějak vyřešit? Mám teď stejný problém. Před odesláním příspěvku to chce registraci a výběr způsobu platby. Zkoušel jsem odhlášení, přihlášení, smazání tapatalku a novou instalaci, ale nic nepomohlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Marcus napsal:

Ahoj, podařilo se ti to prosím tě nějak vyřešit? Mám teď stejný problém. Před odesláním příspěvku to chce registraci a výběr způsobu platby. Zkoušel jsem odhlášení, přihlášení, smazání tapatalku a novou instalaci, ale nic nepomohlo. 

Nepodařilo, tapatalk na iPhonu jede v pohodě, na androidu chce placenou verzi jinak nevložím příspěvek. Hluboce jsem nad tím nebadál, když chci na androidu vložit příspěvek, jedu přes web.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 2. 2024 v 19:26, Prochy68 napsal:

Nepodařilo, tapatalk na iPhonu jede v pohodě, na androidu chce placenou verzi jinak nevložím příspěvek. Hluboce jsem nad tím nebadál, když chci na androidu vložit příspěvek, jedu přes web.

To jsi mě moc nepotěšil. I tak díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...