Přejít na obsah

Nové Mako a Ray - pár dotazů


karel hb

Doporučené příspěvky

Suhlasim s kolegom vyssie, orienty posobia dojmom kvalitativne o triedu vyssim. Ta skosena luneta robi dojem ze vyzeraju mensie ako naozaj su a lug-to-lug ich tiez zmensuje. Podla mna im okrem zafiru chybaju este plne koncovky tahu. (mimochodom Orietn Mako USA 2 to vyriesili). Spona je plechova, tam si nemyslim ze mozu konkurovat LHC, no tahu v zasade nieje co vycitat. Je dobre spracovany a robi kvalitny dojem. Nemyslim ze posobia "tuctovo", napr. vystrelok typu "cudlik" maju aj orienty - cerveny koniec sekundovky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jedinne, co jim chybi do vyssiho levelu je safir s AR. Ale treba kvalita tahu vcetne spony dava na prdel i takovym LHC ;)

Nechybí, lze dokoupit, i když za cenu skoro celých hodinek.

 

http://www.orientuhren.de/product_info.php/mod-kit-fuer-alle-em65-cem65-fem65-box-wbl-p-648?osCsid=i7ak5rtdkg301jpd4qonf5h8i1

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Frostie Jako da se dokoupit, beru ale co standardne dostane novy majitel ;)

@qwer1306 Spona LHC je hrozna, blbe se rozepina a je jen trhaci. Orient ma pohodlne vyresenou pojistku a vazne v tomhle muze Lonziny skolit ;) plech neplech .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Frostie Jako da se dokoupit, beru ale co standardne dostane novy majitel ;)

@qwer1306 Spona LHC je hrozna, blbe se rozepina a je jen trhaci. Orient ma pohodlne vyresenou pojistku a vazne v tomhle muze Lonziny skolit ;) plech neplech .

To ano, standard to zdaleka není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMHO by to taky nemuselo vypadat úplně špatně, ovšem ve variantě s plochým vrchem (jako to mají např. amfibie), s tím vrchlíkem viz WUS to na mě působí jak nějaký artefakt z Area 51 ... resp. dle vkusu každého hipstera, ale až budu potřebovat globus, tak si radši zajdu do knihkupectví. 

post-35198-0-40268600-1515873542_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

IMHO by to taky nemuselo vypadat úplně špatně, ovšem ve variantě s plochým vrchem (jako to mají např. amfibie), s tím vrchlíkem viz WUS to na mě působí jak nějaký artefakt z Area 51 ... resp. dle vkusu každého hipstera, ale až budu potřebovat globus, tak si radši zajdu do knihkupectví. 

Tak mě se to teda líbí a dost :-) přijde mi to hodně nezvyklý. A přijde mi, že to Raye posílá zase o kousek výš. Tak teda nedík za brouka do hlavy? Známá jede do US, tak jsem hned koukal na chrystaltimes. Nebo se to dá koupit i někde u nás? Případně lépe než na crystaltimes? Pokud je to offtopic tak se omlouvám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Jestli tomu dobře rozumím, tak vlastně Raven = PVD a dále řešíš Ray I/II.

PVD je individuální záležitost vkusu a rozdíl mezi generacemi, co si matně vzpomínám je strojek s hackingem vs. šroubovací tlačítko k nastavování dne v týdnu. U Ray/Mako II se tu vyskytly stížnosti na velké odchylky v přesnosti a taky chvála na strojky šlapající s odchylkama z říše snů. 

 

U takto levných hodinek bych šel cestou nového zboží neb případný servis těch bazarovek cenu "dorovná"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak tuším, že to bude z hodinkar.cz... Tam mají i trojkovou řadu. Navíc safír a údajně malinko tenší profil pouzdra přecházející do nožiček. To by mohlo být +, protože na těch současných je to taková kynutá knedla podpořená vyboulenýma koncovkama tahu. Spolu s roztečí 22 mm a krátkýma nožkama to není nijak uchvancancující...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...