Přejít na obsah

Stowa Marine Original blue limited


Jörg8X

Doporučené příspěvky

To je ten model podle výherce design soutěže, nebo je to něco jinýho? Za mne normální hodinky i pohled na Unitas co neurazej, ale ani nezvednou tep. Nevím jestli je to fotkou, ale strašně mi vadí to dosazení čísla 7 a nedosazení čísla 5, ale to může být způsobeno (doufám) úhlem pohledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vidím ok je to jen ta hrana hloubky osazení vteřinového kruhu. Ten cifr je ale jinak prázdný, takový nedotažený. K tomuto typu hodinek by mi pasovaly plastické čísílka jak pr.del na hrnec. Stroj klasický krásný.

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libi se mi, vypadaji elegantne, poloha cisel mi nevadi. Vzhledem k tomu, co Stowa ted produkuje za extremy, se toto muze jevit, jako krok vpred. Osobne bych dal prednost stejne klasice-bile. Jako minus u tohoto modelu vidim citelnost, ten cifr hazi odlesky a rucicky tam dost budou splyvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cifr je matná modrá, ne sunburst, takže spíš sklíčko, čitelnosti bych se nebál

Ano a dik, stejne bila s modr. ruckama jsou nej. :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se pořád nepopasoval s tím novým logem. (Ač chápu i věcné argumenty Jörga Schauera, že při výběru/nákupu hodinek hrají roli zdaleka důležitější věci - samotná kvalita, její poměr k ceně, design, jedinečnost, služby, atd./atp., patřím asi mezi minoritu a i detaily typu vzhled loga, použitý font, či obecně respektování typografie, atd., vnímám celkem významně.)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

sakra, ta posledni fotka me teda rozsekala:)

 

vazne o nich uvazuju. 1500 Euro......hmmmmmm.....

 

P.S. novy logo me tam strasne stve + lepsi by byly v matnym provedeni....

post-248-0-30898600-1462654393_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já jsem se pořád nepopasoval s tím novým logem. (Ač chápu i věcné argumenty Jörga Schauera, že při výběru/nákupu hodinek hrají roli zdaleka důležitější věci - samotná kvalita, její poměr k ceně, design, jedinečnost, služby, atd./atp., patřím asi mezi minoritu a i detaily typu vzhled loga, použitý font, či obecně respektování typografie, atd., vnímám celkem významně.)

 

Taky mi to nové logo vadí, staré bylo mnohem elegatnější. Příjde mi, že tohle nové logo se tak maxiálně hodí na jejich profi řadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Přidávám pár fotek mojeho nového přírůstku. Originál aligátor řemen jsem zkusil vyměnit za něco mín klasického a taky se mi líbí. Ciferník je hodně matný, modrá vynikne hlavně na sluníčku, jinak je skoro do černa. Potisk se také umí pod úhlem "schovat", vyniknou pak jenom ručky.

post-4399-0-76189700-1580061223_thumb.jpg

post-4399-0-23090500-1580061332_thumb.jpg

post-4399-0-65784900-1580061626_thumb.jpg

post-4399-0-22239700-1580061636_thumb.jpg

post-4399-0-07464000-1580061642_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...