Přejít na obsah

Jaké společenské hodinky koupit


Doporučené příspěvky

Koukni se na chronoshop.cz na společenské hodiny. Dalo by se vybrat leccos. Popřípadě si tady na chronomagu zadej společenské hodinky. Je toho tady mraky. A když budeš mít několik kandidátů, tak je sem nahoď k diskuzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás všechny.  Které myslíte, že jsou na 1. místě?

Proč právě FC? můžete říct více?

 Díval jsem se na Junghans  Agenda , něco se mě zamlouvá, ale trochu mě vadí, že skličko je z plastu a tady na foru nemají dobrou pověst.

Osobně se mě velice zamlouvají Zenith Elite 6150, ale cenová hladina je někde jinde.

Děkuji za všechny rady, můžete prosím radit dále. Přeji všem pohodový vikend......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FC ? pomer kvality a ceny, swiss, vetšinou inhouse ..., ináč každému asi páči niečo iné, ZENITH sú super ale ako si písal cenove sú mimo, Junghans ja osobne nie ale podebné tej Agende je od FC Runabout . Longines tam by som vedel vybrať tiež, ty by si mal vytipovať pár kúskov .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mě napsat více o firmě Nomos, kdo ji prodava kde je mozne se na ně podívat atd

 

Zajeď si do Glashutte, kousek od od hranic mezi Ústím a Drážďanama. Mají tam parádní muzem času, načerpáš inspiraci, pak vyjdeš ven a naproti přes ulici nakoupíš v podnikové prodejně Nomos :-) No a nebo se zajdi kouknout na Arkády Pankrác, maj tam toho už celkem dost od Nomosu.

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...